{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa bar da su ubacili opciju da korisnik bira dal ce 1080p ili 4k…
Da, on bi mogao sve u 2k60fps da tera sigurno

Mislim da ni u jednoj igri nece biti na x 60 a na obicnom boxu 30, cak i da x ima snage za to sto je diskutabilno jer je cpu tu najveci problem.

Takva je politika iako mi to nikako nije jasno, koga boli uvo na pcu kakac ti komp imas i da li je neko u prednosti?

1 Like

To da, to si upravu. Ali recimo na PS nema te politike kod Fortnite. Pro se muci da izvuce 60, ali nekad pada na 40-50…klasican PS4, ne verujem da igde koze izvuci 60fpsa…a obe konzole imaju Unlock FPS opciju.
PC je druga stvar, vode se tom politikom da bi se drzali onog Mid-gen upgrade…tj da su sve konzole merodavne a da samo x ima prednost na 4k TVu

Mislio da je sank, ceka covek da dodje konobarica :joy:. Btw. uh takve najvise volim docekati…

2 Likes

Možda nisam najbolji ali sam daleko najljepši u timu. :blush:

5 Likes

@Djordje1990 i ja smo na kraju ostali da odigramo i jedan meč u duo varijanti. Da je samo malo sreće bilo, eto piletine za večeru…

2 Likes

Priča mog života. :joy:

2 Likes

Lako vam je kad mene nema. :slight_smile:

3 Likes

Spreman za pubg :smiley:

3 Likes

22$ je PUBG na cdkeys, pa eto prilike za one koji nisu još uzeli ovaj biser.

1 Like

Da nisi omasio temu? :smiley:

Moja mlađa ćerka, pre sat vremena. Samo sa AKM puškom i 30 metaka:

5 Likes

Podlegao sam pritisku… :smiley:

4 Likes

Hoce neko pubg? Da se malo pati sa mnom :grin:

ali gewinner gewinner huhnchendinner :smiley:

1 Like

Kako pubg sada radi? Imam xbox one S i prije mjesec-dva nije bilo igrivo koliko je loše,pa sam obrisao

I dalje je to ta ista igra. I dalje se ispada iz meča, doduše, znatno manje nego ranije, i dalje ume da bude 10FPS u nekim scenama, lobi i avion izgledaju kriminalno…itd

Ali, ja samo PUBG i igram već nekoliko meseci!!! Atmosfera koju igra nosi sa sobom je neverovatna. Za mene, do sada, neviđeno iskustvo kada su MP igre u pitanju.
Da ne pričam o fenomenalnoj zajebanciji kada se igra u duo ili ekipa varijanti.

2 Likes

Sinoć sa squadom uzeo prvi chicken u životu :slight_smile:

1 Like

Moj prvi solo chicken. :slightly_smiling_face:

5 Likes

Auuuuu pa cestitam! Jesi zadovoljan ili je bila meh reakcija?