{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Gde su vam cizme? :grin:

Pozdrav momci ako nekada budete zainteresovani da pravimo privatni server samo za igrace sa foruma bilo bi ekstra inace drzim igraonicu sa xboxovima i uglavnom samo se pika pubg

4 Likes

Ja sam “poginuo” prvi u našem timu, pa se prebacio na spectate kod Đoke.
Lebemekani, kako je čovek odigrao.
Pocepao ih je kao prdež ljubičicu!

2 Likes

Leptenejebo ja ne znam dal imam 12 kilova na boxu all time. :open_mouth:

1 Like

Vratiše nam Đoleta na xbox! :grin:

@SlobeX , @Djordje1990, Šogor Dragan, Ćira i ja…nekako na smenu odigrašmo možda moje i najuspešnije veče od kako igram ovu igru.
Jedno prvo mesto, tri puta drugi, i po jednom četvrti i peti.
ŠTOGOD!

5 Likes

Najbitnija je moralna podrška! :slight_smile:

2 Likes

Toliko napetih mečeva u 2 sata igre,svaki meč dolazimo kompletni do zadnje faze kad je još 2 3 tima do piletine.Isplatili su se sati i sati (100+) u igri.

1 Like

Skroz si u pravu. Jedan dobar da “vuče” nas buraniju i eto piletine!

1 Like

Što je najgore nisam ni bio u čiken winer timu tek se kasnije pridružio;)

Supergenijalnu foru je smislio @Djordje1990
Teoretski 8 igrača mogu da budu u jednom timu.
Kako?
Mi smo pokušali sa 5, i radi, pa kontam da bi moglo i sa full dva squad-a.
Potrebno je da svi igrači budu u jednom party-ju, i da svi kliknu na READY sem po jednog iz ova tima.
Sinhronizovanom akcijom poslednja dva igrača kliknu na READY i sistem ih sve ubacuje u isti Matchmaking a samim tim i na istu mapu.
Mana cele stvari je što se samo članovi istog tima raspoznaju po bojama, dok za ostalu četvoricu treba smisliti neko elegantno rešenje kako se ne bismo međusobno poubijali…
Jedna od ideja je da članovi onog drugog tima budu jednako obučeni, pa da se tako raspoznajemo.
E sad…ostaje i pitanje, šta kada stignemo do kraja? Ko će koga, jel…

Hahhaa zanimljivo :slight_smile: Pa ako se dodje do kraja jednom jedan tim pobedi drugi put drugi tim :slight_smile: Ja sam juce usao u party, ali sam video da vas ima 4 vec pa sam izasao. Nisam znao da varate :slight_smile:

3 Likes

kad se skupite imate 60fps zajedno :speak_no_evil:

4 Likes

Rekao sam ja, PUBG takticari.

2 Likes

Igra li ko na soniju?

Na šest konzola možda 60😎 šalim se malo rijetko kad pada ispod lupam sad 15 tj samo na početku posle bude igrivo

1 Like

ma šalim se malo, imate bar 130 vas 8. Sad se ne zezam :blush:

3 Likes

Nema bolje od piletine da se počne dan :sunglasses:

1 Like

Izašao je update danas sa sniježnom mapom

3 Likes

Ako skinem magičnih 20gb do večeras :sunglasses: