{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Iskustvo :wink:

2 Likes

Kada se neko ovako kamuflira da li mislite da može da izgubi?

3 Likes

A jesam zaleg’o… :slight_smile:
Nego, u pravu si, nije se moglo dogoditi da izgubimo.

4 Likes

Zovite ako igrate @ninja

Ala smo prangijali večeras…jujuju…
Na kraju se isplatilo, pile za večeru!

6 Likes

Sa sve krompirićima reš pečenim!

1 Like

Nekad sam i ja surnjao Pubg na konzoli dok nisam probao Apex Legends. Sad kako je 60fps razlog vise da se vratim jer za razliku od Apexa igra ima zvuk :joy: Neki killovi jesu dosadni ali ih nema puno :blush:

1 Like

Ja sam bas gledao nekog domaceg streamera.
Meni je lose izgledalo (kad govorim o samoj igri).
Sa nekom automtskom puskom, preko dva brda i jezera on ubija lika. I to ne jednog vec par njih.

Generalno, volim realnije igre, ali opet pre biram zabavu od realnosti, a tu je Apex daleko ispred PUBGa. Dinamicniji je dosta.

Smatram da TTK u BR igrama treba biti malo veci nego sto je u PUBGu.
Dok sam malo igrao, znalo mi se desiti da lootam 10ak minuta i samo me skine neko, ne znam ni ja odakle i ajmo novi game. :confused:

Kretnja u Apexu je dosta bolje uradjena, ali da, zvuk je daleko bolji u PUBGu. Doduse, nije tako los ni u Apexu (kad nema bagova).

Realnost i zvuk - PUBG.

Zabava, atmosfera, grafika, gameplay - Apex :slight_smile:

1 Like

Da @ninja igra 1500 sati a nije mu zabavno… :grinning:

Sve sto si rekao stoji, ali zabava je subjektivna stvar za svakoga.

3 Likes

Ma ja iako nisam igrao Pubg godinu dana i visio sam na Apexu, znas i sam koliko sam para dao na koje kakve kozmetike i slicno, PUBG mi je dosta bolja igra,daleko.

Sto kazes zabava i uzivanje, koliko igram Apex znaci ni jednom mi se nije desilo da se nesto preterano uzbudim kad je top 10, zadnja 2-3 squada dok u PUBG je bilo konstantno napeto, adrenalin me opali i kucanje srca se ubrza :joy: Verujem da nisam jedini koji se tako oseca dok igra PUBG. Ne mogu reci da Apex ne volim jer ga igram evo godinu dana al za mene je PUBG > Apex

Videcemo kakav je osecaj na 60 fps
@von_Brcoos

1 Like

Bas tako, subjektivno. Ja nisam ni rekao da nije zabavnija, ali meni je Apex daleko zabavniji (u koji sam stucao vise od 1500 sati).

@Scalper Gde me nije pucao adrenalin u Apexu. Ruke su mi se tresle puno puta od uzbudjenja. A siguran sam da je i tebe tukao adrenalin kad si imao par puta 20+ killova i kad si usao u Master rank.
Sa druge strane, u PUBGu me je bas retko znao udarati adrenalin.

Posto uglavnon Ninja ovde ubaci koji ss pobede, primetio sam da to bude partija sa 1-4 killa. Ne zvuci mi kao neka preterana zabava, gde za 20+ minuta ubijes 2-3 lika. @Scalper Prvi ti bi se u Apexu smorio da smo citavu partiju naleteli samo na jedan, eventualno tima.
Mozda je kod mene bilo lose sto sam igrao sa randomima, mozda.

Ja verujem da je nekome top igra, ali sama cinjenica da su morali da drze botove u igri ipak govori dosta.

Mozda kad bih pruzio priliku igri, sa pre-made squadom, mozda bi i meni bila zabavna :slight_smile:

1 Like

Iskreno meni je solo u PUBG vise zabavniji i napetiji nego squad. Stoji da i u Apexu se ono iscimas malo kad je situacija zeznuta ali u PUBG bas zato sto je sve realno napravljeno mi je bolje.
Tad kad sam igrao Pubg nisam toliko skakao u hot zone gde bude brdo ljudi kao u apexu, ali sad ako budem igrao odma skacem jer bi me smorilo da trcim pola partije za zonom bez killa :grin:

E, to su moja 3-4 kill-a. Svako u ekipi po toliko i eto miline.
Ali to na stranu, vi ljudi ne možete da verujete koja je zabava u pitanju.
Šogor Dragan je najluđi lik koji je ikada uzeo joypad u ruke. Zajedno sa Ćirom, gde obojica ZAJEDNO ne znaju 4 reči Engleskog, pa svako veče je nova avantura…
Nekad me pluća bole od smejanja, a ja to cenim daleko više od loše grafike, katastrofalnog učitavanja i ponekog ispadanja iz partija.

10 Likes

Potpisujem svaku reč koju si napisao!

Btw zašto se ćuti o gaćama i intimnim delovima tokom igranja ??? :thinking:

1 Like

Tu sve čekam da dr. @umnjak uzme reč…od njega je sve i počelo.
:slight_smile:

2 Likes

To svakako. Dobra ekipa je uvek bitnija od bilo kakve igre :slight_smile:

1 Like

Au. :joy:

Evo moj Clutch play od pre neki dan

2 Likes
2 Likes

Kada sam igrao sa Nešom, Šogorom, Ćirom, Slobom i ostalom ekipom, to mi je jedno od najboljih mp iskustava, druženje je bilo extra, još i kada je igra bila u beta fazi, i puna bagova, ali ništa mi to nije smetalo, jer je extra ekipa bila…

Pogotovo priča kada su Ćira i Šogor išli da postavljaju parkete u Hrvatsku i u Nemačku, tada su mi suze tekle od smejanja, bukvalno nisam bio u stanju da.igram to veče :rofl::rofl::rofl:

3 Likes

Igram pubg vec par dana, dal je moguce da ovako svi dobro i nisane. :joy: Skroz sam ispao iz fazona