[MT] Red Dead Redemption 2

Igra pred mene baca gomilu sporednog sadrzaja, ali jos se ne dam. Prvo cujem kako u kampu pricaju o drustvu ljudi koji piju krv, Arthur samo sto vrat nije slomio koliko se okrenuo na tu opasku, ali sam herojski odsetao do konja.
Kasnije jasem I vidim da su nekog jadnika napali vukovi, on vristi I kuka, ja herojski idem dalje. Cujem ga u daljini kako kaze da je ostao bez municije, ali avaj, not my problem.
Gospodja zaglavljena ispod lesa konja-zaobisao.
Covjeka ganjaju da ga ubiju-zaobisao.
Na kraju odreagovao sam na pljacku voza, posto su pare u pitanju. Nemam ja vremena za sitne patnje ljudi!

4 Likes

Dead eye nisam jednom izkoristio u prvom delu, ono sta ce mi kada je igra dobra.

:smiley: :smiley:

Sinoc sam zavrsio igru. Na kraju I nije toliko lose, posto sam cackao po podesavanjima, smanjio dead zone, pojacao aim sensitivity, I prebacio sam se u igranje iz prvog lica. Ako ikada budem ponovo igrao igru, igracu iz prvog lica.

Kraj igre je dosta zatvoreniji, misije su direktnije, nema toliko open world lutanja. Sve u svemu, od mene bi u glavi bila ocjena 8 od 10, s’tim da imam utisak da je ovo tehnicki najimpresivnija I istovremeno najdosadnija igra ove godine.

2 Likes

Pocela RDO beta za igrace koji imaju ultimate edition bar na PS4 dok na Xboxu imaju neke bugove MP jos nije otkljucan. Ostatak igraca ce moci da igra online 30 novembra.

  • Friday, November 30th: All players who own Red Dead Redemption 2.
2 Likes

Pa pise ‘Everyone else:Friday November 30th 2018.’ :smiley:

Ima Battle Royale mode :joy::joy::joy::joy::joy:

players are only allowed to use a bow and a handful of arrows or throwing knives, to be the last one standing. The player area will gradually shrink, causing more challenges and nowhere to hide.

Ima li auto aim? :stuck_out_tongue:

1 Like

Ostalo je samo da još filmove i crtane filmove ubaci battle royal i da se isti skrate sa 1.5h na 1, tako što će se na svakih 2 minuta pojavljivati upozorenje u vidu ljubičastog okvira na ekranu. A samo srećni će moći da pogledaju kraj i to ako uspeju da na vreme stisnu određenju šemu dugmića u zadatom vremenu.

1 Like

Znaci nisam jedini koji ne gotivi royal…:joy:

Je li igra neko RDR2? Htio bi da cujem misljenje drugih ljudi, ajde da kazemo realnih gamera. Internet je pun trolova I tinejdzera kome je sve 0/10 ili 10/10.

Ja sam malo hranio dusu sa podcastima, Giant bomb I Game Informer su poprilicno slicnog misljenja kao I ja, nisu odusevljeni sa igrom. Kada sam odslusao htio sam da vidim je li igra jos neko, da cujem jos realnih misljenja.
Cini mi se da su svi dali igri minimum 9 samo da bi izbjegli horde ljutih fanova koji jos nisu igrali igru, ali je Rockstar I njihova igra mora biti savrsena.
Samo se nadam da nista nece prenijeti u GTA serijal, GTA5 mi je jedna od najomiljenijih igara ikada, ne bi volio da preliju mehanike is RDR u GTA.

Meni je toliko dobra igra da sam je ostavio na drugom chapteru i igram paralelno spyro i darksiders 3. Toliko.

Pojeli su govno. Igra je sranje megaplanetarnih razmera. Toliko od mene

2 Likes

Srce mi je puno <3

1 Like

Ja bih je opljunuo isto ali ne stizem od Fife. :frowning:

edit: kad je bre izasao Darksiders 3? :shock:

1 Like

Ja sam se izjasnio ranije u vezi RDR-a,evo privodim igru polako kraju i nista se nije promenilo na bolje od tada…Jedino mi zao sto sam prekinuo da igram AC Odyssey pa se sada treba nekako vratiti ponovo na tu igru…

1 Like

Ok, znaci vecina ima slicno misljenje kao I ja. Ako se dobro sjecam, samo je Slaven uzivao u igri, ostali I ne bas.

Inace, kad cemo pokrenuti temu za glasanje za igru godine?

1 Like

Ja ne bih da sudim, jer sam vas malo odigrao i ostavio za sad. Sigurno je da sam ocekivao previse…

Isto prekinuo na treći chapter, nije mi toliko loša koliko gadno izgleda kad upalis hdr, sve nekako mutno, neki blur, kao da je sd, a ne hd, sramota za rockstar…
Mada čitam da uveliko rade patch, kad to reše nastavljam, a i onda neka 7. od mene, izgleda sam omatorio za open world igre, još sad kad su dodali glad umor i jos koješta, kao neka Sim kaubojština…

1 Like