[MT] Red Dead Redemption 2

Ma meni se sviđa uživam u igri ali je doživljavam na drugi način, bas kao neki predah. Ja imam drugi problem igram pomalo da ne zavrsim prebrzo🤣

Ima i tu istine :joy:

1 Like

Koliko vidim, svima odavde a i meni je igra na cekanju, preporucujem ti da pogledas ako imas slobodno nekih 10-ak dana, bez obaveza, da se posvetis pocetku igre i da udjes u pricu lepo.
A i imam utisak da neki ljudi na silu igraju igru, samo jure platinu ili sta god, ne znam to nije ono sto ja hocu, ja hocu da uzivam i da se opustim.

Presao sam igru i slazem se sa tobom kad si rekao da je graficki najsavrsenija igra godine i najdosadnija…da ubijaju sa onim jahanjem od tri sata do misije da bi radio misiju 2.minuta i opet tri sata jahanja nazad.

E sad igrao sam malo Multipleyer sa bratom @gagy222 i mogu reci da je zezanje vrhunsko.
To jahanje izmedju misija i odredista u MP je popunjeno stalno nekom dinamikom,tipa evo ga NPC banditski kamp,pa protivnicka banda vozi konvoj ako ih unistimo dobicemo lovu,ili cisto neki kauboj zalutao u tvom pravcu vadi laso…i tako…zabava je mnogo veca u MP.
Mada doduse nas dvojica i tetris da igramo u MP mi bi se zezali i smejali.
Rockstar verovatno puca na MP i tu ce biti sve vise i vise sadrzaja i to ce ih verovatno odrzati u vrhu sa ocenom od 9 /10 i slicno.

Mislim da su oni vise isli na MP nego na single player experience.

2 Likes

I da jesu, a mislim da nisu,nemaju opravdanje za SP jer smo od njih navikli na vrhunski kvalitet…

Slazem se, nije opravdanje. Ali pogledaj mapu samo Cela SP igra se odvija na 50 % mape i manje…Ostatak mape se otkrije tek u MP. I igrao sam igru u MP i kazem ti mnogo je bogatija sadrzajem i akcijom i stalno se nesto desava i stalno je neka tenzija u 90 % slucajeva drugi kauboji lako potezu oruzije pa ides onom parolom bolje da ja prvi zapucam pa uvek neko pucanje u okolini kao da si na ratistu a ne u zabiti civilizacije.

1 Like

Imam jedno pitanje nevezano za igru. Sta je ta platina koju svi jurite?

Planina koja se nalazi u sredini mape. Izuzetno teško dostupna!

1 Like

Dodje ti kao heroin, samo sto nema ni pozitivne ni negativne efekte :joy:

2 Likes

Kad skupis sve trojefe koje neka igra ima na playstation-u dobijes taj pehar platinu(sto znaci iznad toga nema)

2 Likes

1000G na ps4

1 Like

Platina je eku*cenje, i oni pisu o platini ko oni sa 1000G na xboxu, stim sto na PS izgleda ko da su nesto dobili stvarno, ali samo izgleda :smiley:

1 Like

Licno bi takve stvari jurio samo ako bi a) prirodno dosle igranjem b) donele znacajan dobitak. Tako sam se, npr, iscimao u Horizonu da dodjem do najboljeg armora.

Al platina sama za sebe, zali boze sati. Razotkriven hamster wheel, s tim sto hamsteri svojevoljno ulaze i trce nikud do iznemoglosti.

A tek one perverzije gde ljudi namerno kupe neko djubre od igre jer se lako dobiju trofeji, uh. I onda kazu da su gejmeri nemotivisani. Cudna je to stvar, motivacija.


Elem, zanimljiv mi je ovaj backlash prema RDR2. Ljudi kritikuju prakticno iste stvari koje sam ja kritikovao kod prethodnih GTA igara. Al GTA5 se i dalje uzdize u nebesa. Nije mi tu sasvim jasno sta je posredi.

1 Like

Pritom, sam svet i karakteri su daleko interesantniji od simulatora divljeg zapada.

Koliko se secam i prvi RDR je bio isti, mene je u jednom trenutku smorio, ostavio sam ga, posle 10ak dana sam nastavio. Postoji problem nisu svi ljubitelji westerna i onda malo teze prihvataju, ja jedva cekam da je probam-predjem.
Ne mozete ocekivati isto sto i gta jer u njemu nemas lasom da hvatas konje, da uzivas u jahanju i razgledanju. u RDR nema murije a konj nece da potpisuje sa 250km/h…
Trazite dlaku u jajetu odprilike.

1 Like

Ne trazimo,igra nije nista posebno i ako je ne poredimo sa GTA 5…

Sta mislis ko je u pravu: nas pet koji smo igrali igru i kazemo da je dosadna, ili ti koji nisi igrao I kazes da trazimo dlaku u jajetu? :slight_smile:

1 Like

Isto ste tako igrali RDR i hajpovali pa pljuvalini, na kraju sam sam igrao MP… ;-). Jedva sam cekao :smile:

Interesantno mi je to da sam prvih nekoliko dana po izlasku RDR 2 citao takve hvalospjeve da sam zakljucio da ce biti najbolja igra svih vremena, a onda odjednom nagli preokret i sada je svi kritikuju. Ne znam sada da li da je kupim ili da se ne zalijecem

1 Like

Ovo je RDR2, ne RDR.

Oprosti mi, malo sam osjetljiv na pvu temu, pa odgovaram. Moj problem sa ovom igrom je sto se ne smije nista napisati o igri, a da te neko ne napadne zato sto je to Rockstar i oni su bezgresni. Ko uziva, zavidim mu, stvarno sam iscekivao ovu igru. Ali nakon igranja, meni, naglasavam MENI je dosadna do bola. Koliko vidim ima dosta istomisljenika, ali ko god napise da mu se ihra ne svidja bude naadnut, i to pretezno od ljudi koji nisu igrali igru, ili su tek poceli.

Smatram da i mi kao igraci dugujemo developerima da kazemo nase iskreno misljenje o igri, posto je ovo gigant zanra, i sve igre u narednih pet godina ce koirati RDR2 ako je prijem od strane igraca sjajan.

Pored svega ovog vidim da ce online da bude glavni mod u ovoj igri, tako da meni ostaje nada da ljudi koji rade RDR online nece pipati naredni GTA.