[MT] Red Dead Redemption 2

Ekstra su ocene ali i fantastično kako radi na X-u. Sada tek mogu misliti šta će sledeća generacija doneti. Witcher 3 ona E3 grafika? :heart_eyes:
Je l’ igra neko sa foruma i kako izgleda za sada?

ja cekam dostavu hahahaaah kamaaaaaaaaan :smiley:

1 Like

Za one koji su kupili na disku pitam… Ortak je igrao sve igre po 3-4 dana pre izlaska. Pa sam mislio da je neko ovde ranije dobio igru …

Jbt ko ce docekati veceras.

Izgleda potpuno neverovatno.

1 Like

Morao na posao, samo sam uključio dva minuta da me želja prođe. Danas u 17:00 počinje maraton. :slight_smile:

1 Like

Faq, sad treba cijeli dan da gledam ovakve postove, nemate srca… :smiley:

5 Likes

A imao si srca da napises da se vracas u 17h sa posla, to je kod mene misaona imenica :smiley:

1 Like

Mislim da cu kurira pivom da castim, ako dodje do 12h…

Meni bas dosla igra pre pola sata, upravo se instalira.

Nego sam hteo da kazem uzeo sam naj obicniju verziju diska i dobio sam celu mapu igre velicine oko pola metra sa pola metra uz disk. To je car kupovine igre na disku sto je nekad bilo uobicajeno, znam da je @padawan cesce komentirao kad bi bilo nesto u veze te teme…
A ne kao drugi izdavaci kupite igru na disku unutra samo disk ili ponekad beznacajan flajer a ako ubace neku mapu ili tako neki dodatak odmah nalepe etiketu nekog izmisljenog editiona koji se dodatno naplacuje. Uglavnom jos jednom Rockstar kapa do poda :trophy::trophy:, stvarno sam odusevljen.

8 Likes

Takodje stigla, igra je inace na dva diska :joy:

3 Likes

Ja upravo instaliram taj drugi disk :slight_smile: , ma sve laganica uz kavu, “taman” zena mi ide na posao …:slight_smile:

1 Like

Slomio sam palac na nozi tako da sam na bolovanju jos neko vreme, taman u pravo vreme :slight_smile:

2 Likes

nemoj da sutiras u tvrdo kad puknes tiket :smiley:

1 Like

Ja naruci uvek iz sante(glavni zastupnici za ex yu za Sony i Samsung), Igre im se salju dan pre izlaska tako da stizu isti dan…Igra mi stigne uvek do 10 ujutro…Za 4h razlike mi ne igra neku ulogu, digitalne su se otkljucale u 6 ujutro.
Naravno i ja kupujem digitalne igre ali ne sve :slight_smile: , neki naslove vredi imati u kolekciji na disku(bar ja tako radim) .

6 Likes

i ja sam preorder sa sante znaci da i ja ocekujem danas :smiley:

Evo kad vidim ovaj screen nije mi dobro. Moracu da odigram cim prije.

1 Like

Kako se tebi uvijek potrefi da nešto oboliš/slomiš kad izlaze ovi najveći hitovi? :joy:

1 Like

Prelepo. Prosto prelepo. Mislim da je trenutno jedna od najlepsih, mozda cak i najlepsa igra.

2 Likes

Deluje mi ko da su se puno potrudili oko osvetljenja.

1 Like

Kako mene ovo ne drži, sve to lepo izgleda, ispolirano, ma nema šta nema…
Meni samo hollow knight u glavi i hebeni boss sto muku mucim…

1 Like