[MT] Red Dead Redemption 2

12 Likes

Bem ti zivot! :smiley:

Jutros do 3h…sam istrazivao divlji zapad. Od aktivnosti ne znam sta pre da radim i scena jasem uvece i krene da grmi i pada kisa i tako stojim i gledam munje kako paraju nebo. Pravo remek delo…Igra je Savrsena.

6 Likes

I mene je konacno kupila. Samo ja sa mojim tempom igranja kontam da cu ps5 docekati dok predjem igru. Koliko sam imao vremena juce, uspeo da pokupim dugove za herr straussa i cistio govna(bukvalno) za gunslingera.

EDIT: koga mrzi da jase do waypointa evo dobar tip

If you set a waypoint and enable the cinematic camera while holding down X (releasing it afterward), your horse will automatically ride there.

3 Likes

A kako da jašem ja onog konja, onu životinju od životinje?! :rofl:
Odmah se zamara i rže, a dole mi se često pojavi poruka koja kaže, parafraziram - ako uspeš da uskladiš pritiskanje dugmeta za galopiranje sa galopiranjem konja, neće mu se trošiti stamina.
Probao sam sve, još samo što ne počnem časove ritmike da pohađam, ali ne uspeva mi.

On a side note (dear God what am I about to say), ovo je po meni najlepša igra na Xbox X-u. Jbg, dosta to ukazuje na probleme sa MS ekskluzivama, ali me i čini radosnim jer mogu da se nadam da će Halo Infinity pomeriti tu granicu.
*(igra izađe 2020 i radi u 900p na X-u, ja izvršim samoubistvo skokom sa Brankovog mosta, jer nemamo visoke mostove u Pazaru)

6 Likes

10 Likes

Pređoh nekih 30% do sad, najviše mi smeta što se konj zakuca glavom u drvo u punom trku. Ako su već ciljali na realizam, mislim da nema konja koji ne bi skrenuo u posljednjem trenutku. Ostalo je sve u fullu, ljuštim misiju po misiju, prvo sporedne pa onda glavne. Nabudžio sam i statse poprilično osim healtha, on zakucao na 50% i ne mrda. I lovio i pecao i tukao se po ulicama i džaba… Dead eye mi je još gori ali on mi ne nedostaje toliko s obzirom na auto aim.

8 Likes

Some people take it too far :grin::joy::joy::grin:

1 Like
2 Likes

isto i za ios ali tu nema gde se sta nalazi na mapi kao ovde

2 Likes

Skinuo sam zvaničnu aplikaciju jer preko iste može da se kupuje sve iz prodavnica, bez odlaska u istih. Valjda se posle samo pojave te stvari u inventaru igrača, nakon pokretanja igre. @jahalang0112 i @Akiris

A ovu sliku koju je okačio @MitraljezaC je vezano za činjenicu da su kraljevi ubacili u igru izgradnju pruge u realnom vremenu. Što duže igrate to se više pruge izgradi! Možete i na mapi da vidite progres, kako kažu na Reddit-u. Neverovatna predanost detaljima, jednostavno rečeno.

EDIT: Ahahahahahahahahahaha

5 Likes

725 miliona dolara su zaradili samo za ovaj opening weekend, leptejebo

7 Likes

nabavio scoped carabin, jacu verziju metaka i otisao do mecke da joj se narevansiram za sve pare…mecka postade bunda! p.s detalja ima stvarno na svakom koraku, nisam siguran da li sam igrao detaljniju igru, npr. matori blizu valentina gradi kucu sa dva sina, prvi put kad to zateknes kuca jedva temelje da ima, sledeci put napali ga banditi da mu traze harac, poslednji put kuca vec u skoro gotovom stanju ali matorm ponestalo balvana pa unajmio jedan takav isti da mu donese jos :rofl:

4 Likes

Moze kad god, nije vezano za story progress.

Step-by-step guide on How to Get the Best Horse in Red Dead 2:

  • Go to the top leftmost corner of the map (Lake Isabella).
  • It’s a snowy area, so have Arthur wear something for cold climates.
  • You’ll see the horse (Arabian) and it’s white, which makes it harder to see given the white, snowy backdrop. Just poke around the lake and it will be there. It’s a fixed spawn, so it’s guaranteed that the steed will be there.
  • It’s a wild horse, which means you’ll have to tame it.
  • Once you see the horse (remember: it’s an Arabian white horse), hold L2/LB to focus on the horse.
  • Walk slowly towards it, and DO NOT RUN at it or you’ll spook it away.
  • Pay close attention to the bar on the lower right hand corner of your screen, if the meter goes down and is about to run out, tap square to calm the horse down.
  • Every time the horse gets agitated or is about ready to go wild and run, stop moving so it doesn’t get spooked and leaves you biting the dust (er, snow?).
  • Continue approaching the horse slowly, being mindful of calming the horse down as you slowly move.
  • Once you’re close enough, pat it (square button).
  • Pat all done? Mount the horse!
  • Once you’ve mounted it, it will try to throw you off! Best thing to do is to hold the left analog stick down initially, and then hold it the opposite way the horse is moving (ie: if the horse tries to go left, hold right on the analog stick and so on).
  • The game will notify you once the horse is broken in.
  • Once you’ve done that, you can then get your saddle and put that on your brand new, super agile horse!

5 Likes

Sinoc sam nabavio ovog konja…Prelep je. Doduse ja sam to odradio u kaubojskom stilu.Pun galop + laso uhvati,privuci i ukroti.

2 Likes

Inace…
Bio sam u NY prosle nedelje… Ljudi moji kakav marketing!
Svaki treci ulaz u metro ima nalepljen Red Dead 2, Time Square, bilbordi, trzni centri, ma svuda. Imao sam osecaj da kako gde se okrenem vidim jednu reklamu :smiley:

Zaista mislim da ova igra nema potrebe za tolikim marketingom :smiley:

1 Like