[MT] Red Dead Redemption 2

To se isto moze reci i za coca colu mc donalds i samsung :grin:

Mac opizdi milijardu godisnje na reklamu, a kontam da moj Alex koji ima 15 meseci vec zna sta je mcdonalds.

1 Like

“Rockstar is probably spending something like $300 million in marketing spending on the game.”

Ako je ovo tacno, onda ju. :open_mouth:

1 Like

Ako si potrosili 644 miliona da naprave igru, ne racunam dalje troskove za stampanje diska i marketing, ali za opening weekend ukljucujuci preordere su zaradili 725 miliona.

Uzmi u obzir da posle 5 godina GTA 5 je i dalje u top 10 najprodavanijih igara iz meseca u mesec.

Pa ti vidi.

2 Likes

Ja kazem da su mogli i vise zaraditi :slight_smile:

1 Like

I idemooo!!!

8 Likes


Nabasao na jedan post u vezi RDR2…

3 Likes

Meni se pre 15 min iskljucio xbox one s, u sred igre, dok sam placao bounty…

:cowboy_hat_face:

2 Likes

Slav Squat 2 :smiley:

2 Likes

Nego jel su ovo sad najbolji tragovi u snegu ili je GoW i dalje 5 koraka ispred svih :slight_smile:

Odokativno gledao rekao bih da GoW i dalje drzi primat :slight_smile:

Meni pre neki dan nije hteo da ucita ni jednu igru. Ukljucim on vrti jedno sat vremena i nista. Restartovao i radi sve ok. Vrv je nesto do sistema.

Nadam se da je do sistema…

Ovo je open world igra a gow nije ni blizu tako da nije ti poređenje realno

2 Likes

Pod utiskom red dead-a, izasao u pivnicu koja je u west fazonu, i cepa se vec trece toceno…

5 Likes

Krenuo i ja RDR 2 danas i evo posle 2-3 h u igri ne mogu da vjerujem da igra ovako izgleda… Kapa do poda za Rockstar, o prici ne mogu puno reci jer sam tek krenuo ali ne sumnjam da ce ovo biti jedna od najboljih igara ikada koje sam igrao, takodje i muzika daje bas dobar smek igri. Bice ovo sjajno iskustvo. :smiley:

3 Likes

Ja sam na nekih 4 sata igranja, mogu reci da su prvih dva sata toliko dosadna da je to cudo. Prije svega zato sto misije sluze za ekspoziciju I uvodjenje igraca u nove mehanike, a slobode u rjesavanju misija nema. Srecom, kasnije igra krene da dize ruke sa volana I pusta vasoj masti na volju. Ono sto mislim da nije trebalo da bude u ovoj igri je tolika kolicina simulacionih mehanika, te igra je sve manje igra, a sve vise simulacija zivota sa pracenjem raznih nivoa snage, izdrzljivosti, sitosti itd.
Ono sto mi se takodje ne svidja je napucavanje, posto sam sistem pucaj/nategni se maksimalno naslanja na simulacioni dio igre, a minimalno na tradicionalni koncept zabavne igre. Nadam se da ce se ovo popraviti sa novim oruzjima.

Inace, sve open world igre trebaju da podignu spomenik CDPR-u, posto sve vise igara posudjuje elemente iz Witchera. Nije tu nista lose, dobru metu ciljaju.
Vidjecemo kakvi ce utisci biti nakon desetak ili dvadeset sati igre, za sada imam zelju samo da igram I ne radim nista drugo.

1 Like

:joy:

3 Likes

“well i wont bother you anymore” :smiley:

2 Likes

Možda i odigram ovu igru jednoga dana kada budem imao BAŠ mnogo vremena za bacanje. Zaista mi se u ovom trenutku ne igra igra gde moram da pratim dnevne aktivnosti. Da sam to hteo igrao bi simse :smiley:
Šalu na stranu, zaista mi se ovaj deo igre ne svidja, više bi voleo da je uradjeno kao prvi deo.

Evo pošto se slegla prasina posle nekoliko dana od izlaaka igre pojavlju se negativne kritike oko toga kakva je igra … Ali najvise se zale to sto treba previse vremena za dolazak do kampova …i menu gde se kontrolise mapa i invertar…i svi kazu koliko god je vizuelno dobro uradjena ipak GOW ostaje najbolja za sada