{MT} Sea of Thieves

Pravi način da se najavi izlazak igre :smiley: :rofl:

Umeju da izgrade hype, tu im treba kapu skinuti, ali…
probao za vikend igru, postao sam master u skupljanju kokosaka, WTF!
Mark my words, igra ce umreti posle par meseci… mark.my.words :smiley:

2 Likes

igra je trenutno najgledanija na Twitchu :sunny:.
Skidam je večeras, javljam kako izlgeda na Xbox One X konzoli.

1 Like

https://m.youtube.com/watch?v=r5JIBaasuE8

Igra je dostupna već sada ako stavite region konzole na new zeland. 9gb zauzika. Ja imam game pass upravo pocinjem evo…

3 Likes

Ja cu danas kad dodjem sa posla da vidim o cemu se tu radi sinoc sam uzeo pass al nije igra bila dostupna jos.

Daj gamertag, da se skupimo veceras.

GrimLupus :wink:

E jel moze molba admin timu da umesto registrovan pise moj gamer tag ? GrimLupus
Hvala unapred

1 Like

A pa imam te, a nisam ni znao da si ti…

1 Like

Odeš u svoj profil i promeniš…?

1 Like

Ako vidis da sam online zovi slobodno ili upadaj u party ja uglavnom igram sa nekim u drustvu retko kad sam pa slobodno samo join party ako sam online .

1 Like

Super je igra, nego sinoć nisam imao ekipu Raid … Nadam se da će večeras biti druga priča:smiley:


2 Likes

Ne bi bilo lose da nama pacerima neko objasni kako se ovo igra. Sta raditi, koja je poenta (lova na zlato :smiley: ) neki saveti konkretno. Bas je haoticno ovako na prvu ruku. I ako moze pojasnjenje modova i kako igra uopste funkcionise.
Nervira me sto zbog posla ne mogu da sednem pa natenane sve lagano da krenem
Graficki izgleda prelepo, i bas je dobro sto su se odlucili za taj crtani stil. Muzika savrsena da upotpuni piratski dozivljaj.

Ili recimo odeš na YouTube i pogledaš sve to i još mnogo toga…

1 Like

Otkucacu ti ja kad ugrabim vremena…

1 Like





14 000 golda iz samo jednog raid-a :slight_smile: :smiley:

Igrali smo sinoc drugar i ja boze kako je dobro zezanje. Bilo je tu kopanja sanduka,mlacenja kostura,vijanja bele kokoske. Borba brodovima,plivanja sa ajkulama, Najjace mi je bilo kad sam utrcao na tudji brod, Digao sidro,spustio jedra i nasukao ga na ostrvo… e da i maznuo sanduk sa blagom :smile:

Jedini minus je bio taj sto nas je bilo dvojica pa smo morali da uzmemo onaj manji brod fali nam jos pirata.

Ujedno da se zna da trazimo clanove posade. Kad vidite da sam u igri slobodno samo join posteno delimo loot :wink:

2 Likes

Kako ovo može da se kupi, nedostupno na storu?

Edit: Našao sam, mea culpa.