{MT} Spider-Man

sem par pocetnih screenshotova, necu :smiley:

@padawan i par video klipova, praćenih sa hvalospevima, tako da poželiš da se vratis sa mora ranije :smiley:

- YouTube Ne placi vise molim te, igra nije downgradeovana i iz samog Insomniaca su izjavili. Nego kako ce raditi na Switchu, ah da…

Znaci u fazonu nemojte da verujete svojim ocima :grin:

Znaci vjerujte nekom m…u koji je objavio leakovanu sliku a ne Insomniacu :smile:

Moguce da si u pravu jer i meni je malo sumnjiva ova slika. Nije realno da bas ovoliki sjebu grafiku.

Znači ima da uradim SS na istom mestu i da pošaljem svima za nekih par dana :smiley:
Pa da pričamo ima li razlike :smiley:

Pogledaj klip gore. Mozda i bude nekog downgradea ali sumnjam ne bi lagali ljudi iz Insomniaca.
http://prntscr.com/kp2fse Veliki uspjeh a igra nije jos ni izasla.

Kako god bice jedna od najlepsih, ako ne i najlepsa PS4 igra.

Ali malo jeste sumjivo, i posle onog SS-a koji je Akiris okacio.

Koliko se velica taj gow zamrzecu ga. :joy:

Nemoj da si toliki troll. Okacis sliku bez dodatnog objasnjenja koje ti stoji dole ispod slike, bilo da je to sa reddita ili gamespota.

Community manager James Stevenson said in his own tweet, “The puddles being moved had nothing to do with performance.” Then why remove them? “Pretty sure it was a design / art / usability reason thing,” Stevenson explained. "Definitely wasn’t performance, as we have spots with tons of puddles in the game with no performance issue.

Other Spider-Man fans have criticised the look of Peter Parker’s suit in newer trailers. It may look different, Stevenson conceded, but that’s because Insomniac is using different, better technology today than it did at the start of development. Importantly, the suit is meant to look good while Peter Parker is swinging from building to building.

“Bright sunlight causes concrete to blow out and look bright. Plus our post effects ( DOF and motion blur tech in particular) are way better in 2018, which causes stuff to be blurrier when pulled like that, but that’s because it’s supposed to look good IN MOTION,” he said.

1 Like

Marvel's Spider-Man - Photo Mode Trailer | PS4 - YouTube Ja ne mogu da vjerujem da je ovo ovako dobro :open_mouth:

3 Likes

Lol kakav lud photo mode :joy:

hahaha kakvi trolovi, ovi su i tebe zajebali @Oblakoder

Zajebali mene? Ti bas tesko podnosis downgrade Sony igara :slight_smile:

Ova slike nema gde se nije pojavila, bukvalno na svim svetskim sajtovima, i sad sam ja trol sto sam je okacio ovde. Ne kapiram, kakve ima veze ako ce biti mali dovngrade, mali ili malo veci svejedno?

Jako tesko, evo lomim se ceo vikend da otkazem preorder :smiley:

2 Likes

Eto, cemu onda uzbudjenje zbog jedne slike :slight_smile:

ne znam ko se uzbudio. samo sam postavio klip gde ljudi troluju puddle kontroverziju. i spomenuo sam tebe, jer volis da trolujes. eto. ti se strecas, ne ja :smiley: