{MT} Spider-Man

Ja se uopste ne strecam, meni je apsolutno svejedno koliki ce downgrade biti jer cu igrati za dzabe, najbolje jos da se bunim :slight_smile:

Pomenuo si me par puta posle te slike…

kako ces igrati za dzabe kad nemas ps4? moras da kupis a jailbreakable konzole nisu jeftine :slight_smile:

2 Likes

U smislu igracu za dzabe jer necu kupiti igru, a konzola naravno mora da se kupi. Msm da se to podrazumeva, pa ako smatras da sa kupovinom konzole nemam pravo na koriscenje izraza igrati za dzabe onda ok :slight_smile:

Da ali ta igra ce te kostati kroz vracanje investicije za konzolu. jer uzmi recimo ako konzola koja moze da se jailbreakuje kosta recimo 300 evra, a ti je uzimas da bi presao samo ekskluzive koje valjaju a njih ima mozda 15, onda te igra izadje 20 evra. Ja sam platio 3500 dinara i evo decko sa razmene ceka da je predjem i odmah kupuje za 3000 dinara. sto znaci da ce tebe spiderman izaci skuplje nego mene :slight_smile:

4 Likes

Svaka PS4 konzola moze da se hakuje i koliko znam to mozes sam da odradis. Cak i ako kupis konzulu koja ne moze samo sacekas mesec dva da pirati odrade posao. Mozda kupim polovnu da dodatno ustedim :slight_smile:

Edit: Polovnu hakovanu

Polovne su oko 200€.

I dalje te spidey izadje vise :blush:

Ne kapiram te tvoje racunice :smiley:

Planiram da odigram barem 30 igara na PS4. Ne znam kako si dosao do brojke od 15 igara?

pa spomenuo si da bi igrao samo ekskluzive. ostalo igras ili na switchu ili na jakom pc-ju

Svakako ih ima vise od 15

Oblak opet trola. Dobar je :joy:

@Akiris gde si našao nosioca za 3500 RSD? Ja bi vrlo rado pazario isti za te pare.
Gledam na RI svi su 4000 RSD. Nije da mi je frka za 500 RSD, ali što ne proći jeftinije ako se može :slight_smile:

Napravili share sa mariom. @padawan

Kad radis sa nekim koga poznajes igra je 60$ a ne 7000 din

2 Likes

To je druga stvar.
Hvala za info.

Vec smo se dogovorili cim predjemo spidermana i utopimo radimo preorder za rdr2 :grin:

Jako lepo.
Meni je još interesantan i novi TR, tako da će pasti menjaža naloga i intenzivno prelaženje igara.

Ako ništa ne bude sa dogovorom vezano za prodaju naloga za Spiderman-a, javi se, ja bi uzeo nosioc nalog.
Trenutno nemam vremena za igranje, tako da neću juriti preorder, ali znam da će biti kriziranja prvih par dana od izlaska igre :slight_smile:

vec sam se dogovorio sa deckom za 3 soma cim predjem. tako da, ako se predomisli tu je. ako ne, jebiga :slight_smile:

I ja sam isto raspolozen za nosioca za Spiderman-a ako ga neko predje i resi da proda. :slight_smile:

2 Likes

WOW!!!
E vala su se potrudili, svaka im cast!!!

1 Like

Jos samo da nije downgradeovana grafika :joy::joy: