{MT} Spider-Man

Posle The Last of Us 2 i onog poljupca ocekivao sam da pauk juri pauka :grin:

I dalje bolji love story od maria i peach :joy:

3 Likes

ViŔe je tvoj avatar gay, nego taj poljubac :joy:

2 Likes

Konkretno sta ti je gej na toj slici? :grin:

neka spajdi izgleda kao infamous ss meni i to dovoljno,i danas jedna od lepsih igara a svi znamo kada se pojavilaā€¦a ne sumnjam u insomniac oni su savrseni za ovakav tip igreā€¦

1 Like

recenzije danas u 16h. tad se skida review embargo. ja cenim 8.5 at best. brine me jedino to sto ce verovatno sidemisija biti jedno 4 tipa puta zilion.

Mislim da ce da prste desetke I devetke na sve strane.

videcemo, malo sam skeptican. ali bio sam i za god of war tako da :smiley:

Jedva čekam da vidim Å”ta će dobiti od ocena.
Mene malo plaÅ”i da može doći do repetitivnosti misija iz svega Å”to je prikazano do sada, ali se iskreno nadam da neće.

Nalog čeka, tako da se kreće sa igranjem za par dana, bez obzira na ocene :slight_smile:

uzeo na kraju?

Pozajmio na par dana guest nalog od Maria, dok je na moru.
Nije mi isti osećaj kao kod GOW, tu sam bio 100% siguran da je igra fantazija i da ću je igrati sa velikim zadovoljstvom, a ovde ima neÅ”to Å”to ne mogu opredeliti, ali nemam takav osećaj.
Ako se prevarim, onda pada ili prelazak po hitnom postupku ili uzimanje drugog naloga :slight_smile:

Hm, God of War je bio nesto posebno ipak, nije bilo nikakve dileme a ovde je ipak pitanje uz sav spektakl koliko ce mi leci gameplay.

Predvidjam osmice i devetke, ali moze se desiti da dobijemo jos jedan 97-8 na metacriticu.

moje misljenje je da ce igra biti jako slicna arkham serijalu ali nedovoljno. A arkham serijal nije dobio vise od 9.5 pa nece ni ovo. ili mozda i jeste al desetku nije :smiley:

Bio sam u pravu. Tu je 8.5-9

Bad: Optional side activities can feel monotonous and menial

Meni je Spider-Man ustvari nezanimljiv superheroj, zato i nemam neku veliku želju za igrom. Opet sa druge strane sunset overdrive i infamous SS su mi bilo odlične igre. Na kraju ću iscitati Å”ta ostali kažu pa negde sledeće godine i probati

1 Like

Poslednjeg spidermana sam odigrao na ps1 kad je bilo prikladno mojim godinama, sada bi bilo bas cringey.

Nesto citam da prelazak igre traje od 15-20 sati? Nesto mi je to prekratko za open world igru.

Citat iz jedne recenzije: Na svu sreću, taman kad se nakon nekih 12 sati naviknete na taj sporiji ritam rasplitanja priče, sledi drastična promena tempa. Sve u svemu, prelazak vam može potrajati od 15 do 20 sati, ovisno o tome koliko se bavite sporednim misijama i zadacima.

Nista. Ko oce da kupi igru?

6 Likes