{MT} Spider-Man

Prosledi je meni kad je predjes ako nemas kome. :smiley: Meni prelazenje svake igre potraje za nekih 10h duze sigurno. :smile:

1 Like

Poredili su trajanje igre sa Batman Arkham Asylum, koji navodno isto toliko traje (20h). Meni se doduse cinilo da je potrajao dosta duze.

Samo sto za razliku od Betmena verovatno nema tako zanimljive “side questove” , pogotovo one zagonetke iz prva 2 dela , kad u odredjenoj prostoriji treba nesto da lociras, otkrijes ili sta vec , zaista mnogo dobro odradjeno.

Inace ja ne sumnjam da je ovo odlicna igra, nego kad smo vec kod super heroja bilo bi vrhunski da izbace Black Panther igru , ta prica oko Black Panthera i kraljevine Wakande mi je mnogo zanimljivija od Spajdermena.

Bice mini igre u igri tokom kojih radis eksperimente u laboratorijama i slicno. A Black Panther bi igra bila takodje dobra ali nema toliko villaina i toliku jaku pricu kao ostali heroji. Ako izbace stripove o njemu ili jos par filmova moglo bi se desiti da dobijemo igru.

E ti eksperimenti u laboratorijama mi zvuce zanimljivo , o cemu se radi tu ?

Mrzim one repetativne sporedne misije koje nicemu ne sluze osim da te smore i da vestacki produze igre tipa : deaktivacija onih mina kojih ima milion, ocisti svaki deo grada od bandi, sakupi milion necega i takve slicne gluposti koje su tu maltene samo da pokvare utisak o igri.

Sto se tice Black Panthera mozda nema toliko upecatljivih negativaca ali uvek mogu da ubace nove, takodje Black Panther strip je izasao mnogo pre filma i vec ima dosta brojeva i avantura tako da siguran sam da moze i iz tih stripova da se izvuce neki zanimljiv materijal za igru i nesto da se iskombinuje.

Nisu puno otkrivali sto se toga tice ali u tim mini igrama cemo vjerovatno otkljucavati razna odjela, skill poene i moguce jos nesto, nisam vidio nesto vise informacija o tome.

Ili Spawn ili nista

@Oblakoder

Ign review : I was left delighted at nearly every step of its 15-hour adventure.
Outside of the main campaign, there are dozens of other side objectives scattered throughout the city, which add another 15-20 hours of exploring.

30 sati to je vec ok :slight_smile:

Ucinilo mi se da je mnogo veca i obimnija igra.

image

Lik je već igrao igru, i odradio odličnu recenziju. Kao sto kaze nije primjetio da je radjen downgrade.

Digital Foundry je takodje rekao da nema downgradea i da cak ima poboljsanih stvari u igri. :smiley:

1 Like

Da igra izlazi za Switch bila bi kao Minecraft. :joy:

1 Like

I verovatno bi mnogo duze trajala od 15 sati…:roll_eyes:

https://forum.psnprofiles.com/topic/65049-marvels-spider-man-review-thread/

Sreca losa je igra po ovim ocenama.

Možda je vreme za Spiderman MT?

Ovoga sam se plašio, mislim na bad deo. Ocene me ne interesuju, ipak ja dajem konacnu ocenu igri da li mi se svidja ili ne. U svakom slučaju ostalo je 2 dana do startovanja, pa ću saznati :slight_smile:

EDIT:
Ovo mnogo menja stanje, ako je borba zaista ovakva, onda nema problema za igru:
Of course, Spidey gets up close and personal with foes a lot of the time, too, making for combat that’s equally fun, if a little slow to show its true depth. At first, I found myself pretty much just punching and dodging, occasionally webbing up a foe so I could focus on a more powerful baddie. But as I unlocked more skills from Spider-Man’s skill trees and gadgets, combat became an improvisational delight. After some leveling, I could pull an enemy’s gun away and smack him in the head with it, while a previously planted web trip mine strung two other enemies together. I’d then web-zip my way to a floor above me to smack an enemy off a railing while simultaneously sending a spider drone after two more foes. That balancing act consistently delivered on the powerful and fun fantasy of being Spider-Man. To be fair, Spider-Man’s combat owes a lot to the aforementioned Arkham franchise, right down to the slow-motion crunch when you take out the last baddie in a bunch, but that template is sped up dramatically in order to take advantage of Spidey’s nimble nature.

:star_struck::hugs:

3 Likes

Marvel’s Spider-Man PS4 Dynamic theme by Marko Djurdjevic

https://www.playstation.com/en-us/network/store/countdown-to-launch/marvels-spider-man/

**Na pola stranice je link za preuzimanje.

E probao sam ali nece , ne znam uopste koji mu je.

Negde sam procitao da su kolicine ogranicene. Mozda je to?