{MT} Spider-Man

Ne ne , nego skinuo sam vec temu ali kad ocu da je postavim pise kao cannon use the content i salje me na PS Store, znaci tema je zakljucana iz nekog razloga.

Mozda ipak nije free vise, jer to se meni desilo sa God of War temom, preuzeo je i sve super, ali kad sam hteo da je postavim istu poruku mi je izbacivao. Posle vidim da je deo preorder bundle-a i da zbog toga nisam mogao da je koristim.

Za trophy kurvetine :smiley:

Platina:

2.5/10
Nista missable
Nema difficulty trofeja
al zato ima 358 collectibles-a :smiley:

1 Like

Znači dva meseca igranja :slight_smile:

Tako otprilike ako se ja pitam :smiley:

@Stevvva ce to do ponedeljka i da proda ne samo da uzme platinu :smiley:

Krenuli smo isti dan da igramo God Of War, on kad mi je javio da je uzeo platinu, ja sam stigao prvi put do kornjace :smiley:

2 Likes

Ja mogu da izvodjim 4-5h možda u toku nedelje za igranje, tako da je to za mene nemoguća misija.

@Stevvva svaka čast :slight_smile: kako uspevaš?
Imam osećaj da bi me iselili iz kuće kada bi probao da napravim dugotrajniju sesiju igranja.

Ima se vremena, a i nema ko da me izbaci iz kuće :joy:

Vec su najavili tri dlc paketica, sto znaci da su pola igre izbacili sad, a drugu polovinu kroz dlc. Zato i ne cudi duzina od samo 15-20 sati.

Kako si zakljucio da je pola igre? Nisu svi kao zelda botw pa da izbacuju pola igre pa nadoknadjuju trialima i ekspanzijama.

1 Like

Pa cim tako brzo stizu kapiram da su vec napravljeni ali nisu hteli da ih izbace u sklopu igre nego ce nahnadno kroz dlc pakete, a cena jednog je 10 eura. Kad kazem pola igre ne mislim bukvalno vec se to odnosi na duzinu igre koja je ipak premala za toliku open world igru :slight_smile:

Kod Zelde za prelazak glavnih i sporednih misija treba oko 150 sati, a kad bi skupljao sta sve ima u igri i 500 sati bi bilo malo. Sto se tice Zelda dlc-a oni su izasli 8-9 meseci nakon izlaska…

Jadan oblačić iskezio se za tablet, 3 pro kontrolera Zeldu i Splatoon 500+ eura, završio Zeldu, napljuckao se farbe 2000 + sati i sad nema šta da radi, nego ide po kojekakvim sajtovima, trazi opravdanja za propalu investiciju usput pljuje sve ostale konzole…
Lepo da si kupio ps4 ili xbox za max 250 e, sad bi se igrao, ne bi visio ovde ceo božji dan i baljezgao gluposti…

3 Likes

A sto je najzanimljivije samo hejta najbolje ps4 igre a nema ni ps4 a nije ih ni igrao :joy::joy:

Ja vam dam korisne informacije o ovoj igri, a vi mi tako vracate :slight_smile:

@Stevvva Ne znam zasto stalno potenciras novce kad dobro znas da oni nisu problem, pogotovo ne za ono sto dolazi iz Nintendo kuhinje :slight_smile:

A sa samim pominjanjem 2000+ sati sam sebe demantujes jer to jasno govori koliko je Switch dobra investicija…

Jao ljudi ne nasjedajte, covjek samo hoce da izvuce reakciju, pa kakva god ona bila.

WERTA, samo sa Nintendom.

4 Likes

Dobro evo izvinjavam se zato sto sam izneo informaciju o tri Spider-Man dlc-a i sto sam prokomentarisao sta mislim o njima. Izvinjavam se i sto su drugi memberi optereceni Nintendom i pominju ga tamo gde mu nije mesto :slight_smile:

1 Like

Ignore.

Znas koliko sam se potresao :slight_smile:

Pare nisu problem kad se spomene nintendo, a ovde kukaš za dlc od 15$ i kupuješ sony već pola godine, pojeo si govno i sad sve hoćeš da nas ubediš kako je slatko :joy:

3x10$ :slight_smile:

Ja inace uopste ne kukam nego sam samo izneo info, msm da ne treba da opet napominjem kako cu to sve igrati za dzabe. Znaci cisto mali info bez ikakve namere da kukam :slight_smile:

Igraces kad izadje Marvel Spider-Man 6 hahahahahaha