{MT} Spider-Man

:hugs:

Photo mode je hilarious :grin:

4 Likes

za svaku sonijevu ekskluzivu morate nesto da kenjate,te kratka je,te nije open world,sad naplacuju dlc(jedini to rade),terajte se vise

1 Like

A na kraju svi zele da ih igraju :joy: :joy:

za 10 min mi se skida spider odoh da malo odmorim mozak,ovde i ovako nema sta vise da se procita pametno

Au ljudi. Moram otvoreno da kazem. Ovaj spiderman je zesca prevara sto se tice grafike.

Spidey u igri izgleda kao na ps3. Gledao sam patch notes i pise da su ubacili dinamicko scale-ovanje kvaliteta u odnosu na opterecenje konzole. Kontam da je na pro ok ali ovde je dosta jadno. Ona grafika koju su na servirali svo vreme je samo u cutscene-ovima. Ovako je srednje zalosno. Mislim na model spidermana. Ovako in general je solidno. Uostalom evo screenshotova.

Barem na vanilla ps4.

2 Likes

Na ta dva ss-a izgleda bas cudno, kao da je nacrtani strip junak upao u stvarni svet, mozda su to i hteli :smirk:

infamous ss izgleda 10 puta bolje,sto se mene tice,da ne spominjem gow,unchart i ostalo

Nije problem sto naplacuju dlc problem je sto je igra tek izasla, a oni vec najavlju tri paketica, prvi vec za mesec dana. Sve igre se pljuju pa ne vidim razlog zasto ne bi i Sony ekskluzive, nemoj to licno da shvatis. Seti se koliko je pljuvavan Ubisoft zbog downgradea, a ovo je samo za nijansu blazi downgrade.

Uopste nije bitno koja je igra lepsa od koje poenta je da su napravili prevaru i to zasluzuje kritiku. Ok, Sony fanboji to nikad nece uraditi ali tu smo mi neutralno objektivni da kritikujemo :smiley:

@Oblakoder nisam ja mislio samo na tvoje postove,i ne shvatam nista licno zasto bih to radio,nego se uvek digne neka halabuka pred izlazak bilo koje sony ekskluzive,a ti sto su najglasniji nisu igru ni videli niti ce je igrati…Nemam ja taj problem da kazem ako nesto ne valja,evo Spider mi se trenutno uopste ne svidja i nije mi legao…

Jednostavno nekom se nesto svidja, a nesto ne pa u zavisnosti od toga idu kritike ili pohvale. Eto ti slucaj Zelde Botw, verovatno najbolje igre svih vremena, koja je toliko ovde ispljuvana i nikom nista. Koliko se samo Splatoon 2 pljuje, a niko ga ovde zaigrao nije, cak i ako jeste igrali su samo singl koji neoslikava glavni kvalitet igre.

E sad downgrade i ovako agresivna dlc politika zasluje osudu bez obzira koja je kompanija u pitanju.

dlc je prezvakana tema,pa ima li danas igre koja ne uvaljuje dlc…ako hoces kupis ako ne zelis zaboli te…downgrade takodje normalna pojava danasnjih igara

Svakako da se slazem sa tom konstatacijom ali je sasvim normalno da se takve stvari kritikuju. Ok ovde je omiljini Sony u pitanju pa to ljudima pada malo teze…

Ja licno mislim da dlc nije toliko strasan ali ne ovako agresivno i bukvalno da se objavljuje sa datumom izlaska igre. Toliko od mene na tu temu :slight_smile:

@Akiris povecaj malo brightness u igri i isključi film grain…Da li si pokupio novo odelo,cini mi se da je mnogo lepše sa njim…

5 Likes

Ovo vec lici na to. Ali onaj pocetak bas onako dobar letdown

Ovo vec itekako lepo izgleda :heart_eyes:

Napisite neki review kada budete imali vremena vi koji igrate :grin:

Imas na HCL, mislim da si ga i procitao. :slight_smile:

Ne znam za vas,ali vise volim da procitam utiske ovde na forumu,bili su objektivni bar do sada :slight_smile:

stavi i motion blur na off,igra ce progledati

Hm… Kao da su pravili vise da bude showcase za hdr?

U svakom slucaju, bezveze. God of War je rasturao kako god podesio.

Kakav je gameplay, borba i ostalo?