MT: Titanfall 2

@Zoorulee Uh nadam se da gresis za reapere – i ovako su odvratni i niko ih ne voli. Skinu mi pola zdravlja ako sam u Roninu samo tako. Nemoj mi reci da su ih jos ojacali… :smiley:

Prvi put vidim ovako nešto!

@n00dle
Nazalost Reaper-e su ojacali. Postali su balga pretnja, a prethodno su bili vise smatnja i lep izgovor da ekipa koja gubi, sakupi po 5 poena na attritionu i proba da stigne rezultat. Sada moze da se desi obrnut scenario, da Reaper-i dodatno pomognu, jer se i od njih mora bezati i duze ubijati :frowning:

@SlobeX @Djordje1990 i ja sinoć pičili 10-tak partija. Onako, osrednji smo bili i složili smo se da je bilo i boljih dana…
Elem, biser od sinoć:
http://www.streamable.com/etko9

3 Likes

Uzeo sam i ja igru. Malo je reci da sam odusevljen. Kampanja je kratka i brzo sam je presao.Sada sam poceo MP. Odigrao nekih desetak partija… Ne da su me isponizavali, nego su patos obrisali mnome. Medjutim, iz partije u partiju igram sve bolje. Za sada mi od pusaka najvise odgovara onaj prvi assault i pumparka, jer sam, naravno, neprecizan strasno. Koliko toliko pozitivan skor postizem sa njima. Sa titanima se bas i ne snalazim najbolje i rekao bih da sam prilicno bezopasan. Eventualno do dvojice titana skinem tokom partije (atrition naravno). Northstar mi najvise lezi. Nadam se da cu uskoro odigrati neku partiju sa vama…

2 Likes

Prosto Vam zavidim koliko ste odusevljeni igrom i MP-jem,naravno u pozitivnom smislu!!!

Ti nisi? :smiley:

Licno mislim da bi Titanfall smrvio CoD u popularnosti kad bi kojim slucajem krenuli ispocetka na ravnoj nozi. CoD je trenutno nedostizan, svacija baba je cula za njega, ali usudio bih se da kazem da mu je multiplejer losiji od TF-a.

@Grale Ako oces da postanes dramaticno efektivniji u Titanu, uzmi Tonea. Svi se slazu da je Tone najjaci titan, prakticno bez ijedne slabe strane.

Mada opet, drago mi je da cujem da neko koristi Northstara, generalno ga retko vidjam.

Ako igraš na Xbox konzoli slobodno nam se pridruži.
Igramo svako veče od 19.30h pa na dalje…

Igra je odlicna ali ja ne volim igre iz prvog lica,jbg vise volim iz treceg lica ali kapa dole za igru…odlicna je…

@jahalang0112 Na xboxu sam, tako da cu igrati sa Ninjom. Steta sto smo podeljeni ovako, fin broj ljudi bi imao kada bsmo svi bili na jednoj platformi.
@ninja pridruzujem se cim pre. Ne znam da li cu stici veceras tako rano…

Da sony pristane na cross-play to bi bilo moguće

Igrali @SlobeX i ja do malopre. Uglavnom smo gubili, i to par mačeva u zadnjem minutu. Užas!
Ali što me jedna partija krenula…na pola sam imao skoro 150 poena. Još Slobe dobacuje da će pasti prvi put i cifra od 200! Kako je to rekao - meni “stalo” i ne bi konja pogodio…eee živote…
Elem:
http://www.streamable.com/c999l

1 Like

Ahaha sto je to dobar osecaj kad ti Titanfall zgazi protivnika. :smiley:

Ja nisam u stanju da igram ovih dana jer jos camim sam u hotelskoj sobi u montrealu. Tehnicki bih mogao da prikacim PS4, al me mrzi. A ni internet nije neki.

Gledam sad vesti o TF2 – koliko sam shvatio, ovaj brzopotezni Livefire mod nas ceka sad u februaru, a u martu nova mapa! Zapravo, preradjena mapa iz prvog dela, Colony. Evo kako to izgleda:

Kao da je se secam kroz maglu.

Da da, i meni se nešto vrzma po glavi…Ako se ne varam, Colony je bila jedna od manjih mapa u prvom delu, i kao takva je bila super interesantna jer ste non stop nailazili na protivničke pilote.
Inače, gore, na videu snimku fali i sjajan početak. Svako malo sam uzvikivao double kill ili čak triple kill, a @SlobeX je samo bodrio i spominjao nedostižnu dvestotku…E i da, zaginuo sam prvi put negde pred kraj partije.
Štogod!!!

Sinoć sam par puta pomislio da obrišem igru,napetost do kraja meča i samo nekako dobiju 30 poena i pobijede

I meni je obicno svejedno ko ce pobediti. Ponekad, kad je tesno, bude mi bitno, cisto tenzije radi. Super je osecaj kad pobedimo za par poena u poslednjoj sekundi.

Al generalno mi je kljucno da moji licni rezultati ne budu jadni. Kako sam polako postajao bolji, tako su mi ocekivanja rasla – sad minimum hocu da budem negde na sredini tabele, ako ne vec u prva tri.

Daleko od toga da se opterećujem, ali, igram da bih i pobedio. Žao mi bude kada pružimo dobru partiju a na kraju izgubimo…sa druge strane, ništa slađe od pobede u poslednjim sekundama.
Eto, malopre odigrao nekoliko mečeva. Skoro sve pobede, a posebno mi draga jedna u kojoj smo mojim eject-om iz Titana dobili 15 poena i pobedili sa tri razlike.
Milina…

1 Like

Scorch ume da bude najbolji Titan…
http://www.streamable.com/rt51l

1 Like

Meni je svejedno… samo da se igra…ali ako me nesto nervira to je Crashsite…ta mapa mi nikako ne ide…

1 Like

Probao danas sa Tone-om, i… druga igra covece. Lagano mogu protiv dvojice titana da izdrzim, cak i da pobegnem. Video sam masu ljudi da ga koristi, i bio sam ubedjen da je Ion u pitanju. Doduse, i sa Northstarom sam sve bolji, tako da cu da ih menjam, zavisno od raspolozenja. Definitivno mi uspeh sa titanom najvise zavisi od ekipe. Ako krenemo da ih satiremo, i ja lagano ubijem jednog i jos nekolicini poskidam dobar deo healtha. Ako oni nas biju, paa da kazemo da druzenje sa titanom traje vrlo kratko.
@ninja A sada jedno malo noobish pitanje, kako da upadnem sa vama u party? Ovo mi je prvi put posle duugo vremena nesto preko neta da igram, a nisam igrao sa nasima nikada.