MT: Titanfall 2

Haha au ti odma u duboki deo bazena! Vezbas upravljanje kontrolerom u jednom od najbrzih i najokretnijih shootera ikad.

Ja sam vezbao igrajuci Halo 2 kampanju, ako se dobro secam. Tek pred kraj kampanje mi bilo iole udobno.

Posle sveg cimanja i isprobavanja, ja se opet vratio staroj ljubavi R201. Ubija koliko je dobra puska, da samo ima malo manji cim pri rafalu, bila bi apsolutno najblja puska. Ovako morm povremeno da je menjam sa Car da ne bi bilo bas da igram sa jednom puskom :slight_smile:

Hehe, bukvalno si me video u najboljem izdanju od kad sam poceo da igram igru. Dodouse i Hemlok sam skoro otkrio i lezi mi puska nacisto. Ubija na mid-long. Zao mi je sto ne stizem da odigram u vecernjem terminu sa vama. Ali bice dana za megdana…

[quote]

Respawn Entertainment je otkrio da njihov multiplayer FPS Titanfall 2 dobija još jednu besplatnu mapu, Colony.

Titanfall 2 je veliki iskorak za EA jer ne naplaćuje ništa od dodatnog sadržaja, pa je igra tako već dobila jednu mapu i uskoro će dobiti Live Fire mod. Mesec dana nakon toga, otkriva Respawn na zvaničnom blogu, u igru dolazi mapa Colony, koja će biti poznata igračima originalne igre.
Treći mesec će biti važan za Titanfall 2 jer se tada očekuje veliki patch koji će doneti promene balansa. Sa istim će doći i mapa Colony, kao i novo oružje. Titanfall 2 je imao relativno loš start zbog nezgodnog datuma izlaska (između Battlefield 1 i Call of Duty Infinite Warfare), ali svakog dana baza igrača raste i igra ima jaku podršku od strane developera.[/quote]

4 Likes

Jedan od razloga kupovine je bio i ovaj besplatni sadržaj :slight_smile:

http://www.streamable.com/pjvzz

1 Like

Prosto mi toplo oko srca dok gledam kako Scorch przi. :smiley:

1 Like

A tek meni, Scorch je zivotinja. Ostalo mi je samo dva chalenga da zavrsim sa njim. Kilometraza i nesto sitno ubistava. Dalje su samo advocat gftovi, ali sve ostalo je zavrseno. Napravicu SS da se vidi ucinak :slight_smile:

Prakticno nisam ni igrao sa ostalim titanima, od kako sam osetio lepotu vatre :slight_smile:

1 Like

Prvi titan sa kojim sam poceo ozbiljnije igrati…Na kraju ga je Tone zamenio, zadnje vreme samo sa njime igram…

Ova slika je iz partije sa onog klipa, par postova iznad:

1 Like

bogami ovim tempom mozda i padne 200 neki dan!

1 Like

Posle 200+ poena mislim da više nema smisla igrati igru jer onda sve ispod toga je razočarenje a teško dostižno opet

3 Likes

Moj max je za sada 189, tako blizu a tako daleko :slight_smile:
Bitno je da sam se prilicno uigrao, tako da nisu retki slucajevi oko 165-170.

Ocekujem da brzo padne granica od 200.

Jos da mi padnu u ruke titani i da moj scorch napravi 8 komada, bilo bi sjajno. Za sada je 7 max koji sam napravio :slight_smile:

To su mi sledeca dva cilja 200 poena i 8 titana u partiji :slight_smile:

Probao sam juce BF1 u MP i smorio se najstrasnije. Posle TF2, ono deluje tako sporo, gomila kampera, svi peku kobasice sa snajperom na nekoj cuki i cekaju da neko izadje na nisan. Posle bete sam imao tako pozitivan osecaj i hteo da igram igru, a sada sam totalno smoren.

Mogu reci sada sa 100% sigurnoscu, da TF2 je deifnitivno najbolji MP shooter koji je izasao na kraju prosle godine. COD IW nije los, BF1 me je strasno smorio, a TF2 je jednostavno fantastika uz konstantnu akciju.

Ja vise nista ne trazim i nema eksperimenata, idemo na GEN 11 :slight_smile:

3 Likes

Tokom vikenda sam igrao i pre podne, oko podneva, popodne i naravno uveče. Najmanje igrača Attrition moda ima ujutru, oko 400-500. Već oko 12h cifra skače preko 1200, dok je uveče redovno oko 2000 ljudi.
Na meč nisam NIKADA čekao duže od 15-20 sekundi.
Inače, BF1 nisam pokrenuo još od kraja decembra. Jednostavno nema šta da traži pored T2.

Cek jel ti to statistika iz Titanfalla?! Pa ti si mashina!

EDIT: citam tvoj post triput, ne mogu da provalim. mozda ipak nije tf, al ne znam sta je…

Pade rekord - scorch je apsolutni kralj - 9 titana za jednu partiju :slight_smile:
Mislim da je fizicki moguce 10, malo mi je falilo u ovoj partiji, ali za to treba bas da se ima srece.

4 Likes

Neki dan, kada sam imao skinutih 7 Titana, lako je moglo biti i preko 10. Jedan se izvukao za “dlaku” a za druga dva mi je sistem umesto Titan kill dodelio Titan assist

Odlična ekipa večeras, ali nismo baš imali sreće…Samo jedna pobeda i nekoliko tesnih poraza…
http://streamable.com/o8xok

2 Likes

Ekipa :+1: a ja još pure moram jesti :smiley:

1 Like