MT: Titanfall 2

Kad gledam sad kako igras, izgleda vrlo lagano. Ali kad sednem u titana, ajoj…

Uh nadam se. Mada mnogo ce pilotske krvi biti potrebno da se prolije za to.

Inace poceo sam da igram sa alternatorom. Vrlo gotivna puska. Kratak sarzer, ali zato vrlo stabilna i dobar damage daje. Jos da se odviknem od zooma i eto radosti za mene i ekipu.,

1 Like

Moj imenjak je stvarno PRO. :smiley:

1 Like

@robotnjik @SlobeX @Grale i ja odigrali 6 parija i svih 6 pobeda. Dve spektakularne!
http://www.streamable.com/7c0y5

5 Likes

Evo i ja da konačno postavim nešto u ovoj temi. MIslim da je moj Salvo Core doprineo pobedi :trophy:.

http://streamable.com/5cfgn

4 Likes

Al sto si bacio shtit i odmah izasao van njegove zastite… Klasican noob potez. :smiley:

Neka, neka, samo nek se igra!

Uz malo srece pocecu opet i ja, ako ovaj stan u koji bi trebalo da se uselim sutra ima dovoljno dobar net. Kao, uracunat u rentu. Neki kinezi vlasnici zgrade, malo se brinem da cu svakakve probleme s njima imati. Al to je vec za drugu temu…

Evo najzad sam dobio priliku da obrnem par partija, posle pauze od desetak dana.

Prva partija, ko Luki da sam dao dzojped u ruke. Kasnije je bilo malo bolje, ali itekako se oseca da nisam igrao neko vreme.

R97 sad stvarno razvaljuje. I to na solidne daljine, bez ciljanja. Iskreno, nisam siguran sto bi sad iko odabrao Alternatora – jednako drma (mozda cak i malo vise), jednako ubistven, al ima kraci sarzer.

Inace veza je bila dobra, al bi na svakih nekoliko minuta zamrzla igra na sekund-dve. Dal je lag spike ili neka druga boljka, ne znam. Videcemo nadalje.

Skroz sam zaboravio na ovaj snimak…partija i nije bila nešto, ali sam kraj je spektakl.
Mislim da sam “ubio” brod koji je došao da evakuiše protivnike, i tri Titana koji su bili tu u blizini…
http://www.streamable.com/w6hsm

4 Likes

Vau! Zavrsnica za medalju.

EDIT: Sad kad je R97 ovako dobar, ne smem ni da pomislim kakav je tek bafovani Flatline.

Flatline sada ne oprašta, mene jedino kada neko prestretne sa leđa i upuca…

Završio juče kampanju i sigurno mi je jedna od boljih u FPS žanru, posebno među pucačinama kojima je ionako MP glavni deo igre a single player obično sporedna pomisao. Dopada mi se kako se na početku stvara veza između BT Titana i pilota. Nekako sam očekivao da će nastaviti u tom fazonu, kao čovek i mašina pokušavaju da se izvade iz nezgodne situacije ali je brzo uzelo maha i do kraja spašavamo poznati univerzum. Kako god, igra izgleda prelepo a level dizajn je majstorski urađen. Poseban aplauz za Portal-like nivo kao i deonica za podzemnom fabrikom.

Ova kampanja je lep primer da se može uraditi interesantna komponenta igre, u kojoj istovremeno učimo mehanike i pravila a da to nije očigledno, monotono i neinspirativno. Svaka čast Respawnu na ovome. I dalje mi kroz glavu prolazi finale igre kada se Titani sudare na frontu, sve pršti a vi ste upravo pokupili svo znanje (i oružje) sveta, te spremni da to upotrebite.

5 Likes

E jeste, meni su ta bitka i deonica sa fabrikom definitivno omiljeni delovi kampanje. Svi pricaju o portal-nivou ko vrhuncu kampanje, meni je taj nivo tek negde tamo na 3.-4. mestu. Mada mi se svidja kraj, s onom zamrznutom eksplozijom. To je bilo bas kul.

Sorry za spojlere, al ko nije dosad odigrao kampanju, verovatno niti ne namerava. :wink:

Kada je to krenulo, rekoh “Opa, Quantum Break nivo”.

Sad ne moram ni igrati kampanju :wink:

3 Likes

Da li neko zna koji je maksimalni nivo za Faction?
Nisam nasao nigde info, a dogurao sam jednu do G12, pa me cisto zanima dokle ide.

Piloti, titani i oruzije, pretpostavljam da je max G11.
Ako gresim ispravite :slight_smile:

Sinoć se okupila fina ekipa…
@SlobeX , @robotnjik , po prvi put @shtrbee i ja.
Samo jedna pobeda, ali i nekoliko zaista tesnih poraza…
Večeras popravni…

3 Likes

Mene nema cele nedelje, bas slabo imam vremena, pogotovo uvece kad se skuplja ekipa. Nadam se da će za vikend biti bolje, uzeleo sam se Titana. A nije mi zanimljivo da igram sam mp bez xbr ekipe :slight_smile:

2 Likes

Probao sinoc i Flatline – kida! Jos i vise.

Ali posto sad radim obicno sam preumoran uvece pa mi se ne igra. A kad upalim koju, budem krajnje osrednji, nije mi se vratio mojo. Ako sam ga uopste imao. :smiley:

Al u jednoj partiji me neki terorisao s Devotionom – i dalje sam u neverici da ga nisu pipnuli, prokletnika. Tri metka preko cele mape, ej! Ko automatski snajper da ima.

Ja sam ga sada uzeo po prvi put.
Tri partije i tri pobede. Ja tu negde - prvi ili drugi, mada više zahvaljujući Scorch-u nego Flatline-u…no, nije loše.
Kada ga nadogradim na max krećem sa volt-om. Promenom oružja se mnogo brže leveluje, pa ko velim, malo da menjam.
Za Devotion sam uzeo šta se uzeti da, pa sada gledam šta bi moglo da ga zameni, a da ima malo duži šaržer.

1 Like

A ja gledam kako da levelujem sto sporije! Stao sam na G6, zbog selidbe u Montreal. Sad kad upalim igru pa igram ko s dve leve noge, sramota me. :disappointed_relieved: Cim se ne igra svaki dan, opadne ionako klimav skill.

Plasim se da nista ne moze da zameni Devotion… :smiley: Suvise je dobar, u svakoj kategoriji. Ne znam koji im je bio kad su njega dizajnirali. Trebalo je makar duzi reload da stave, mada bi mu ja najpre drasticno smanjio preciznost.

Daj opet sansu R97, sad kad je bafovan. Po mom skromnom misljenju sad je ko Alternator, samo bolji. Precizniji je nego sto ljudi misle (ako ne ciljas), ima bolestan rate of fire i dovoljno dug sarzer da sredis po 2-3 protivnika odjednom.

1 Like