MT: Titanfall 2

Mozeee… kad?

Od 19:30 zagrijvanje

1 Like

@robotnjik i ja smo juče imali neku proslavu, pa smo opravdano izostali.
Večeras smo tu 100%

2 Likes

E i da, umalo da zaboravim. Moram nešto da podelim sa vama.
Danas je moja mlađa ćerka po prvi put igrala MP partiju.
Već je dva puta prešla kampanju, i zamolila me da proba i ona MP.
K’o velim, ajde, ali biće ti teško…
Igrala je 5 partija, dva puta zadnja, dva puta predzadnja, i na kraju TREĆA!

11 Likes

Vec gejmer! Bravo! Koliko ima godina?

Ima deset godina. Sjajno se snalazila u Rayman-u i Tomb Raider-u, a gledajući mene kako igram T2, zavolela i FPS.

4 Likes

Ja danas ipak nisam mogao, nažalost…

Otkud bas to?:grinning:

Heh i ja polazem velike nade u necaku iz norveske. Sada ide na balet, peva frozen i jede iskljucivo uz masu i medu, tata joj nije nikakav gamer, ali…

http://www.streamable.com/s879l

3 Likes

Ja imam naslednike, stariji sin 10 godina igra sve zivo, otkida u FPS i MP igrama. Za sada ga ja kocim da ne bi bilo rata po kuci (zena hoce u top da me stavi). Malac kada igra Garden Warfare 1 ili 2 uvek je na vrhu liste. Pokusao sam da mu pariram par partija i nisam uspeo da ga preteknem na listi. Koliko su klinci cudo, mesta gde se on popne i odakle skida protivnike, meni to ne bi palo na pamet u 100 godina igre.
A mladji ima 5 i kako uzme gamepad u ruke, eto mame i oklagije u mom pravcu :slight_smile:
Ali izbeci igranje nece, vec sam krisom capi i pegla sve.
Tako da sam ja obezbedio dvojcu da me naslede na forumu i igrama :slight_smile:

2 Likes

Moja cerka (4 god) takvu koordinaciju pokreta ima (piano tiles) da prosto ne mogu da verujem…

Vuk (8 god) kida clash royale (i mnoge druge android zezalice), pobedjuje i mnogo starije od sebe sa vecim levelom… Jedino mi je krivo sto ih nisam usmerio na konzole (jer ja sam console guy od pocetka vremena) iz prostog razloga sto sada trenutno nemam ni jednu funkcionalnu konzolu…al bice… Gledam ps3, jos uvek nema solidan flesovan ispod 150e…
Inace zena je svesna moje strasti i da zelim da to prenesem na decu, tako da i ne pokusava da se buni. Jer zna da bi je osuo lavinom kontraargumenata…

Evo jedne partije od sinoc, kako nas je lik sam pobedio… juče sam bio bas los, utiče to sto ne igram stalno.

1 Like

@robotnjik Pa šta je ovo? :smiley:

1 Like

Lik je bio neverovatan. Na oko 60 poena je spustio Ronin-a i nije iz njega izašao do kraja partije. Pocepao nas je kao prdež ljubičicu…

2 Likes

@ninja Kako si uspeo da imas vise titan killova nego pilot killova? Pa trebaju ti pilot killovi da bi uopste dobio titana… (ok, znam da tehnicki nisu neophodni, ali ovo je svejedno specificno dostignuce…) :smiley:

Ali da, taj lik vas je sazvakao. Ne bi me cudilo da su na nekom twitchu ili yt klipu vase patnje zauvek javno zabelene.

Negde na pola partije sam vezao nekoliko Gruntova i tako dobio Titana.

Protiv onakvog majstora ni trojica sa G08 ne bi mogli ništa…

Ma kada ti ne ide ni G100 ne pomaže…

1 Like

PHOTOSHOP!!1

2 Likes

2 Likes