MT: Titanfall 2

@SlobeX
Ko te ne zna, rekao bi da si stari kamper!

1 Like

Vidim prolaze tu pa sam ih sačekao :wink:

U toku vikenda, a mozda i malo dalje u Skirmish je 2xXP na PS4. Pa ko voli neka izvoli. Ja sam danas napravio preko 25 nivo-a. Tako da je sada stanje G7.25.
Inace Skirmish mi se najvise i svidja kao mod, samo piloti i titani, nema smarajuce boranije koja odvlaci paznju.
Okacicu par SS i partija da vidite koliko je zanimljivo :slight_smile:

I na xone i pc je duble xp na skirmish

Evo dve dobre partije, skoro sam postao zver, ginem malo, a pravim dobre rezultate :slight_smile:

1 Like

Ajde ljudi jos malo…

Odigrao sada jednu partiju, definitivno brisem igru. Tone je bas upropasten, sada sam sasuo salvo core u onog skakavca sa macem i on ostane ziv. Cao zdravo, ne bih te vise zadrzavao.

Da da, definitivno su zeznuli stvar sa update-om. Ronin postao Bogotac…

hahaha

Ala ste negativni :slight_smile:
A meni nikada bolje i smatram da je igra napokon dobila ujednaceni ton. Tone kao titan je bio suvise jak za vecinu ostalih titana, jedini koji je bio bas smrtan za njega je Ronin, i eventualno moze da izadje na kraj ION, ako je udaljen od vaseg titana. Tako da je ova promena zaista bila neophodna. Kada je blizu, onda se moze sa njim nesto uraditi, ali onda se spisak prosiruje na Scorch-a, ostali su opet u gubitku. Tako da ako ste iskusan Tone igrac, samo se treba plasiti Ronin-a i biti udaljeni od ostatka.
To sto barazna vatra sada manje nanosi stete je vise nego pohvalno. Samo cu reci da Scorch isto tako nije u mogucnosti da unisti titana, bilo kog titana, ako ima punu energiju, jos ako ima ubacenu dodatnu bateriju, tek ste onda u problemu. Znaci svaki titan moze da ubije iz specijala samo ako je vec nacet protivnicki titan.

Danas sam dosao do G8.02 i peglacu i dalje.
Nadam se da ce izbaciti dodatne 2 mape koje su planirane za mart da jos malo osveze igru.

1 Like

Slazem se s Zooruleetom iako nisam igrao igru od patcha. :smiley:

Hocu reci, Ronin je bio preslab ranije, a Tone prejak. Naravno da Tone igrache boli to sto nisu vise toliko nenormalno efektivni na bojistu (a nadam se da nisu).

A Ronin je mozda najzad dobio sansu da prezivi vise od jednog i po susreta s drugim titanima. Ma koliko sam voleo da vitlam machem, s roninom sam uvek imao najlosije rezultate.

30-03 nova mapa, novo oružje…

3 Likes

Jedva cekam novu mapu. Nadam se da je R-101 isto dobar kao R-201 ili cak i bolji :slight_smile:
Dok cekamo jedna savrsena partija skirmish-a 75-11, bez pogibije. Ovako nesto nisam nikad video, da se pociti protivnicka ekipa.

4 Likes

Ja igram i jedva cekam novu mapu :slight_smile:
Inace G8.43, jos malo pa gotovo :slight_smile:

1 Like

Odigrao par partija na Colony mapi.
Po prvi put probao mod Last Titan Standing, i bio ubedljivo prvi. Vatreni debeljko se i dalje ne da…

2 Likes

http://www.streamable.com/32k2r

1 Like

Vatreni debeljko u akciji:

Posle nekoliko meseci igranja, konačno sam spustio Titana dvojici na glavu:

Dva puta za redom MEGA KILL, Devotion, naravno:

2 Likes

Konačno prešao cifru od 7 ubijenih Titana…


Mada ni ova nije bila loša:

3 Likes

Čestitke