MT: Titanfall 2

S debeljkom? Svaka čast u svakom slučaju!

Evo i jedne opake sa moje strane. Osecaj je bio da sam igrao sam protiv svih i sto je najlepse PobediJO :slight_smile:
Partija u kojoj sam napravio 3000 od max 5000 poena u Bounty Hunt.

Bila je jos jedna Last Titan Standing, otkinuli smo protivnicku ekipu, Ukupno su ubili 2 titana za celu partiju. Okacicu sliku, posto partiju nisam zapisao. Bilo je tuzno gledati protivnike, odnos je bio 15:2 na kraju :slight_smile:

1 Like

Jašta!

1 Like

Zna se koji je titan najbolji. Debeljko je nezamenljiv :slight_smile:

1 Like

Zamisli da smrša i postane ronin sa vatrom

Tek bi onda bio ubitacan :slight_smile: Razmisljam da se polagano prebacim na ronina u buducnosti. Nije ok da samo igram sa Scorch-om. Ko zna sta ce tek takva promena doneti :slight_smile:

Ronin je odlican, pokretan, ali je najranjiviji…

Dobro je da imaju još šta da ponude…

3 Likes

oho, novi titan!

Ovo bi sada trebalo da svi devoloperi usvoje…ovo je urodilo plodom kod Rainbow6 Siege i kod Overwatch-a kupiš igru i sve nove mape i heroje ili sta već dobijaš besplatno…i posle igra je popularna na duge staze…

Kada bi svi ovako radili gde bi bio kraj sreci.
Nove mape, novi titan :slight_smile:

Kakav nuclear ejection!
http://www.streamable.com/4ask7

2 Likes

Svaka cast. Obozavam dobar nuclear ejection. Mozes i da napravis isti ispod protivnicke kupole, tako je jos sladje, imas instant kill, bez pomeranja. Udjes i napravis BOOM :slight_smile:

Haha, pa sta se svi tu okupili!
Mozda su se upravo tu spawnovali ili tako nesto.

2 Likes

Mapa mi deluje odlicno. Vec vidim kampere na sredini kako sede i cekaju na najvisoj poziciji, misleci da ce nesto uraditi. Bice ovde gomila egzekucija :slight_smile:

Ala su skoriji trejler, lele… kad bi meni ovako izgledala prosecna partija, ne bi izlazio iz igre.

naravno debeljko :smiley:

5 Likes

Ja sam sinoć igrao posle možda mjesec dana i ni blizu skor kao tvoj.

Svaka cast Matafix, prvi covek sa foruma da je prebacio 200 na Atrition.

1 Like