MT: Titanfall 2

Odlično mi ide, kako vrijeme odmiče ja sve lošiji. Doduše, sad u večernjem terminu čini mi se da su jači igrači a i ping mi je lošiji. Nikad od mene Rambo.

4 Likes


Jedna od sinoć…Ubio Grunt-a za 1 poen i pobedu!
@Son_of_a_gun
Biće bolje…videćeš.

2 Likes

Želiš da upoznaš Ramba?
Ček samo proverim kad imam sl dan…

2 Likes

Hbg, shooter je evoluirao od CoD2 a ja sam ostao u tom vremenu. Kao da nije bilo dovoljno što si morao stalno da gledaš oko sebe, sad još moram da pazim i iznad jer ovi lete s onim graplovima i jetpackovima i ko zna čim, i onda ti spraši granatu odozgo u zadnjicu.

Moj bilans je obično 2-3 pilota, oko 30 gruntova, i titan. :stuck_out_tongue:

1 Like

Doživio vatreno krštenje, bio ubjedljivo najgori, na kraju u zadnjih minut sprašio tri reapera i jednog pilota.

I dalje sam bio ubjedljivo najgori ali s obzirom da smo dobili sa 14 razlike nekako sam sebe uvijedio da sam doprinijeo pobjedi. :stuck_out_tongue:

Taktika mi je bila prati Nešu ali sam je ubrzo napustio jer ga nisam mogao stići. :joy:

Sad mi je žao što nisam više igrao Assassins Creed, čini mi se da je ova igra rođena za te skakače.

2 Likes

Ja sam kao mali Rus kome su kod Staljingrada uvalili klip sa pet metaka za papovku i rekli: Mali, tamo su ti švabe, samo trči u tom pravcu.

4 Likes

“Ne, ne tamo sinko, NA DRUGU STRANU!” :laughing:

Samo malo treninga i biće to ok

3 Likes

Odgledah sad par svojih klipova iz vremena kad sam aktivno igrao – bre, bio sam opasan! Tu i tamo.

I covece, koliko je to i dalje dobra igra. Balet.

1 Like

Jeste, i dalje je izuzetna igra.
Nema više toliko dobrih igrača, valjda prešli na neke druge igre. Ali i dalje meč nalazi za ispod 30 sekundi, i dalje piči adrenalin na sve strane, i dalje ne mož’ preći 150 poena kad hoćeš.

1 Like

Sinoć odigram samo dve partije, ali obe bile odlične!


A posle skoro godinu dana igranja konačno uspem da sa Scorch-om skinem pilota u letu:
https://streamable.com/ndtgv

8 Likes

Lako ti je kad ti nema mene da ti userem partiju. :stuck_out_tongue:

Uživao sam gledajući sva tri minuta, na kraju zadnji shot - izneverovo sam. :open_mouth:

1 Like

Jedna od mojih boljih :joy: a nikad nisam imao vise titan killova nego sad :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Likes

Sada već slobodno mogu reći uigrana ekipa @Son_of_a_gun @SlobeX i ja odigrasmo sinoć nekoliko mečeva.
Slika je iz najneizvesnijeg meča koji smo na kraju ipak dobili. Da Slobe nije ispao iz meča negde oko sredine partije možda bi lakše pobedili, no, šta je tu je.
Sutra ponovo!!!

3 Likes

Zasto je Slavenov e-penis tako malen? Neka ubija gruntove majkumupoljubim

1 Like

Ovo je u e-rekciji… :flushed:

1 Like

Na XO čekamo ne duže od 15-20 sekundi.

Strogo Attrition!

Na ps4 ima dosta manje igraca nego na xo…attrition mi trazi do 2 kinuta, ne vise…dol na xo nadje za 10-20 sekundi
Zavisi od igre do igre…recimo fortnite dosta duze trazi na xo…stvarno ne znam zasto :smiley:


Konačno tih 200+.Sati i sati treninga i odricanja su urodili plodom.Sutra od 19:15 igramo titane @ninja @Son_of_a_gun @robotnjik

6 Likes