MT: Titanfall 2

Ja stižem večeras 100%!

Šibali dobra dva sata sinoć @ninja, @SlobeX, Aleksa? i ja. Posle kad je taj Aleksa ispao dobili smo novog Nešu, ne znam kako nas je lik našao u partiju, samo se pojavio ali nema veze, more the merrier.

Ja uglavnom igrao moralnu podršku, da se drugi osjećaju bolje oko svog skilla, ali odigrali smo par baš dobrih partija, jedna koju smo dobili preokretom u zadnjih deset sekundi mi je ostala u sjećanju, i jedna gdje smo oplavili neke nesretnike, gdje sam imao više poena nego najbolji iz protivničkog tima.

I opet bio najgori u svom. :stuck_out_tongue:

Moramo ovo ponoviti čim prije, počelo da mi ulazi u krv. :open_mouth:

1 Like

Ekipa je bila @SlobeX, @Son_of_a_gun @ph1beropt (Aleksa, jel :slight_smile: ), “novi Neša” i ja.
Fakat da je moglo i bolje, ali i ovako bilo super.
Javite kada ste za reprizu i pičimo!

Evo partije o kojoj Slaven priča:

4 Likes

Skupi se na kraju, nekako, nas petorica.
Sve junak do junaka:
@SlobeX, @Son_of_a_gun, @shtrbee, @ph1beropt i ja.
Bilo pobeda, ali bilo i par gorkih poraza…sve u svemu - super! Slaven je dogurao i do prve stotke, uz želje da i 200 vidi uskoro.

2 Likes

Bravo momci,bitno je druzenje. Offline i online.
Cini mi se da procitah Slavenov post od pre nekih god dana,kada je napisao “Sutra vam se i ja pridruzujem. Dok malo pohvatam konce pa da przimo!”.
Tako nesto… brate,kad misliš da ih pohvataš?
Na sledećoj generaciji konzola ? :slight_smile:
Kad smo bili klinci cas posla se skupi nas 10 na pes,a kad ljudi omatore tesko to ide…
Samo rokajte. Ne igram titanfall,al uvek volim da pročitam Nešin izveštaj…
“Sinoć ja,Oblo,Kocko,Ćoško…” … :slight_smile:
Možda i ja zaigram sa vama,ako uvedu cross play online,između boxa i ps…

E moj batice, sad je muka uhvatiti sat vremena da odigram i solo a kamoli da se skupi nas 5 kao sinoć u isto vrijeme… Tugica.

Elem, 106 mi je rekord, to je prva partija bila, kasnije je taj broj padao s partijama, zadnju neću ni da spomenem. :smiley:

Ima i do mape, neke su rođene za moj mastiff a na nekim možeš samo da si ga nabiješ tamo gdje sunce ne sija. Sinoć sam napravio alternativnog pilota sa puškicom koja ima domet pa ćemo morati i to da navježbamo sad. Odlično je što ti igra ne da da utoneš u udobnu prosječnost nego te konstantno tjera da mijenjaš pristup i prilagođavaš se.

Loše je kad igraš sa ovakvim liscima kao što su ovi moji, @SlobeX mi pobije sve gruntove, @ninja sve titane, i onda kažu meni a jesi loš hbt. :smiley:

Troluju me momci malo al’ dobri su. :slight_smile:

3 Likes

@ninja, @umnjak i moi odigrali večeras par neviđenih partija. Ali neviđenih!

3 Likes

Klasična dominacija

2 Likes

Od vikenda mogu se i ja pridružiti.

Tačno se videlo da @umnjak ima ogromnog iskustva u FPS MP igrama. Bez obzira što NIKAD NIJE VIDEO mapu pokazao je zavidnu veštinu.
Još jednom svaka čast! @Son_of_a_gun razvalio. Protivnici ga nisu ni videli!

5 Likes

U prevodu “al mi izje…smo one ljude na internetu”

5 Likes

Zamalo da padne rekord od 11 Titana, zamalo…

@Grale je malo okasnio, pa smo @Son_of_a_gun i ja mogli samo jednu partiju sa njim.

6 Likes

Šta taj čovjek radi na mapi, ja samo stanem i gledam. I onda me ubiju. :open_mouth:

3 Likes

Danas ga vala jesam okasnio, ali sutra sam tu od pocetka. Ala ce da prze Scorchovi…

1 Like

Ispade da mi nije najzalije zbog Haloa ili Gearsa sto nemam xbox, nego zbog Titanfalla!

Mastam o tome da sam i ja deo ekipe. Al nije samo do konzole, trebalo bi naci vremena i energije, haha.

2 Likes

2 Likes

Nesha ‘the Machine’ Ninja.

Rekao bih da je tebi sad izuzetak kad nisi prvi. Od skromnih pocetaka do heroja partije.

1 Like

Ume da se desi i poneka loša partija. Homestead mapa, na primer. Iz nekog razloga tamo uvek budem očajan…

Odlucih ja danas ljudi posle listanja ove teme da skinem taj titanfall 2 kad vec imam Ea Access. Reko ne kosta me nista. Nikad nisam bio neki ljubitelj Sci-fi igrica, letecih robota, super moci i tako toga.

Ali intro kad sam krenuo kampanju. :open_mouth: Evo igram je, i nemam nameru da prestanem danas. Jednostavno mi nije jasno kako ova igrica nije populranija…

5 Likes

Evo par slika od sinoć i od pre neki dan:

3 Likes