MT: Titanfall 2

Ma jesil’ ti to zadnju bio prvi kod tebe u timu, mali veseljače?

Hahahaha, sramota.

50 poena odjedared!
https://streamable.com/xpp0b

6 Likes

Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem… :upside_down_face:

6 Likes

Au nesho kakva si mashina postao! Gledam i jeza me 'vata.

1 Like

@n00dle
Da si kojim slučajem umesto VR-a uzeo Xbox, verujem da bi i tvoje ime često stojalo u vrhu uz naša…

2 Likes

6 Likes

Ja se vratio neki dan Titanfall-u i juče napravio svoj najbolji rezultat :grin:

3 Likes

Da odlično, nisam prebacio 200 do sad, tako da sam bio vas zadovoljan, pogotovo sto nisam dugo igrao. A jednu je lik bas iskidao, evo ss. Nisam video da je neko imao toliko poena do sad :grin:

Upravu si. Ali 37 i 9 titana, svaka čast :joy:


Ma šta kažeš

2 Likes

4 Likes

Jel igra neko? Ja opet stavio da se skida, definitivno jedan od boljih FPSa ove generacije

Povremeno na PS4, ako želiš možemo zajedno, nedostaje mi cooperacije :slight_smile:

PSN zoxrule

Nisam igrao od Novembra 2017-e…Reko’ ajd jednu… Našao meč za 5 sekundi, a ja još uvek nisam izgubio “dar”:

9 Likes

Videću da upalim večeras partiju - dve. Baš me interesuje “gde sam” trenutno…

1 Like

Au zavidim vam :slight_smile: Bas neki dan razmisljam kako sam uzivao u igri :slight_smile:

1 Like

@ninja bolje nemoj to sebi da uradiš. Ja sam isto tako žario i palio na TF2, pa nisam pipnuo igru 6 meseci. Kada sam se vratio svi su bili generacijama iznad mene. Mislim da sam ja jedni bio G10, a ostali nisu bili ispod G50.
Jedva sam se držao sredine tabele.
Ako želiš da se upropastiš i smoriš, ondak napred :slight_smile: Ja sam ipak da mi igra ostane u lepom sećanju, samo izgasio mirno igru :slight_smile:

Nisam igrao 7-8 meseci, odigrao jednu i bio prvi. Eno slika par postova gore.

2 Likes

Mene zanima da li ima igraca jos uvek? Koliko lako nadje mec?