MT: Titanfall 2

Nadam se samo da je jasno da svi ovi snimci nisu mojih ruku delo – kamo srece da sam tako dobar :smiley: :smiley:

Nesho ne daj se! Bas me zanima da cujem neke utiske.

Inace EVA-8 je imala svojih 5 minuta, al juce sam se vratio svojoj pravoj ljubavi, Voltu. Razbija.

Testiram juce phase shift kao glavni power (mrzi me da pronalazim kako se taj slot stvarno zove). Em sto sad izgledam ko robot, em sto moze u teoriji da me spase smrti, ako sam dovoljno brz da pritisnem dugme cim vidim da je vrag odneo salu.

2 Likes

A vidiš, meni je kroz kampanju EVA-8 bila ZAKON i primarno oružje, dok se na mestu sekundarca smenjivalo tri oružja: R-201, Spitfire i VOLT.
Kažem, probaću sutra da sedim, pa ćemo videti…ležećki ne mogu ni Forzu da igram, a kamoli neki FPS.
A da sam pri kraju - jesam. Možda još sat vremena pa ulećem i ja u ludnicu…

Završio kampanju!
LELE kakva igretina…nemam šta dodati na sve ono što ste već napisali.
Osim jedne stvari. Zvuk! Danas sam prvi put odigrao na TV-u i ozvučenju (igrao do sada na monitoru sa bubicama u ušima). Lebtejebo, ala je urađeno. Ako se dobro sećam, i u prvom delu sam pohvalio audio doživljaj.
Od mene 10-ka kao kuća!

5 Likes

To je prvo sto sam primetio, zvuk, koji kida. Nisam ga jos presao - tacnije niti poceo, odigrao pocetak prve misije, probao par partija MP-a.

Ja sam juce (najzad!) prirodno poceo malchice da povezujem wallrunove i te takve stvari. Sve redje chuchnem pred protivnikom. Mozda nesto i bude od mene.

Legion je cudan – spor i treba mu dosta vremena da zavrti cevi, al mu se zato Core brzo puni. A jednom kad ga upalim, sve predamnom umire. :smiley:

Btw ko ne zna, mozete od danas besplatno skinuti igru I igrati multiplayer do nedelje (ako se dobro sjecam)

2 Likes

96% HDD-a zauzeto. Well, I’ll be damned…

1 Like

E da, takodje danas izlazi prvi free dlc paket, s novom mp mapom. Tj, starim favoritom. Danas za one koji su preorderovali, za koji dan i svima ostalima.

Jedva cekam.

EDIT: citam sad patch fajl, svasta su tweakovali, svaka cast. Izmedju ostalog, stavili su FOV slajder!! Na konzolama prakticno necuveno.

EDIT 2: “Volt - reduced pilot damage” – nooooo

Od danas vredi besplatno samo za pretplatnike, za Origin Access pretplatnike na PC-u, i za EA Access pretplatnike na XO, a od petka za PS4, PC i ostale, tacnije od 2 - 5.12. vredi za sve.

Prvi Titanfall sa igrao i zbog toga imam malo iskustva koje sam preneo u TF2 i moram priznati sve što je nedostajalo kecu ovde su unapredili ili dodali… Igra je zakon i raduje me što su se odlučili za sve nadolazece mape i ekstenzije da budu free…to će omogućiti igranje na duge staze…inače igru imam na Ps4 i ako neko želi me dodati… Demonbaby78…tu sam…poz

2 Likes

Upravo skinuo novi Update, samo 2GB je velicina, a evo koje novosti donosi:

Version 1.02

  • Bug Fix
  • Angel City Map
  • Wingman Elite Pilot Weapon
  • 6 New Titan Abilities
  • New Pilot Execution
  • Stats Menu
  • Faq Menu
  • In Game Store for visual customization

Ovaj MP free weekend ce im mozda dignuti malo prodaju igre, drzim fige, posto bi bila bas steta da igra na ovome ostane, jer ne verujem da cemo videti treci deo ako ostane na ovome, vidim da se zale na prodaju. Zao mi je najvise radi Respawn-a, sta radi pohleda - EA.

1 Like

Gledajući koliko je veća baza igrača u Battlefield-u, moram da se složim sa tobom. Baš kao da su ih gurnuli pod voz, ili bolje rečeno, kao da su stavili nekog nespretnog jadnika u ring sa bokserskim šampionom u super teškoj kategoriji. Privlači me i Titanfall, ali je BF1 isuviše zabavan da pomislim na bilo šta drugo, plus skoro cela ekipa na Xbox One igra tu igru u MP-u, juče nas je bilo 9ica čini mi se. Šteta će biti ako zagine Titanfall.

2 Likes

Ja večeras stižem na Live!
Titani se voze večeras…pa da vidimo čiji je veći!

1 Like

BF1 se igra Nešo, možda si me pogrešno razumeo. 9ica u BF1-ci, a ne u Titanfall-u. Čisto sumnjam da iko od nas igra Titanfall 2 MP, iako je mnogi imamo.

Jesam, razumeo sam te, ali meni Titanfall 2 deluje daleko zabavnije od BF1, pa k’o velim, malo da promenimo…

1 Like

Evo, palo je i par partija MP-a:

A ovo je posle 4-te partije:

3 Likes

Vredio je Halo 5, vidim iskustvo se prenelo :slight_smile: .

1 Like

Opa nesho! Meni je trebalo minimum 4 dana, a ne 4 partije, da se uopste otisnem od dna. A vidim i Alternatorom se przi… Jel ti kratak sarzer? Obe partije su ti bile pobednicke, lepo lepo.

Ja juce promenio FOV na 110, sve mi se pokarabusilo. Ubijali me na sve strane. Na kraju vratio na zlatnih 85, prevelika mi bila promena.

Mozda bi bilo bolje da nisam procitao da su nerfovali Volt, jer sad ni sam nisam pametan dal je juce bio slabiji il sam ja slabo ciljao.

Player count je definitivno porastao od Crnog Petka. Ostaje da se vidi oce li rasti jos.

EDIT: inace, @ninja, vidi u gifu koliko je kill tog titana dodao na tvoj titan-metar. Mada jos nisam provalio sta tacno znaci zuti deo pruge – toliko izgubis ako umres, al ne znam od cega poplavi…

1 Like

Ufff, previše “stručnih” reči si stavio u post. Tek sam zagrebao po MP površini…
Inače, dve puške koje valjaju glave su EVA-8 i L-Star.
Sačmari sam nabudžio i neki nišan, pa može da posluži i na srednje distance, a L-STAR odvaljuje i Titane!!!

E i da, uleteo sam i neki happy hour pa sam se nakupio i kojekakvih poena (novaca?). Sada samo da skontam za čega služe…