MT: Titanfall 2

Gledam sad ove snimke i razmišljam koliko je T2 bio podcenjen. Igra je radila kao podmazana od prvog dana.

6 Likes

Sa ove distance tek mozemo videti u kom smeru i koliko loše današnje igre stoje naspram eto recimo Titanfall.

Ta igra je bila prepuba contenta, zabavna, RADILA…. i to sve day 1

Danas dobijamo krš i onda posle 2 godine igra postane ono što je trebala biti day 1. Do tad su je svi napustili i prešli na nešto drugo. Začarani krug.

Čudno da Apex ne ubaci titanfall mode, da merge-uju i prošire igru.

2 Likes

Ista prica i sa BF1 igra day one sljakala perverzno bez greske.

Ali ona je dugo godina bila na vrhu. Secam se da smo je i tad hejtovali kad je izasla jer nije bilo mapa pola godine.

I do dan danas malo contenta za jedan Bf(u odnosu na ono na sta su nas navikli). Ali na kraju izvukli su situaciju i igra nam je svima u lepom secanju.
BF2042 tek sad je ono sto je trebao da bude pre godinu ipo

1 Like

Titanfall 2 je bio neverovatan. Domaći zadatak za sve ostale mp igre. Do danas mi nije jasno kako je propao.

Biće valjda jednog dana treći deo, kad ljudima dođe iz dupeta u glavu koliko je moćna igra bila.

1 Like

Meni je imponovalo što sam, konačno, u nekoj MP igri bio dobar…
Zaista se nadam trećem nastavku.

4 Likes

I ja bih voleo da padne 3.

Nekako mi krivo sto sam propustio 1 i 2 i pikao ga bas malo jer mi se gurao sa BF1 i jos nekim igrama.

Isto kao i Star Wars BF npr.

Treći deo može da se desi jedino ako Apex pukne. A Apex neće nigde još neko vreme jer je popularan jako i igra se. Ima dosta sadržaja, stalno rotiraju modove, mape, ubacuju nove stvari i vidi se da im je jedini fokus na tu igru i da ne planiraju da menjaju ništa u skorijoj budućnosti.
Ko aktivno igra Apex već zna da je sve uzeto iz Titanfall-a i samo raspoređeno na više likova kao njihov skill. Apex jeste Titanfall samo bez titana. (što takođe ne vidim da će ikad ubaciti u igru) Sada ima i drugih modova poput Deathmatch, Gun race, Conquest, 3 na 3 i sl. Tako da realno ne vidim da će biti trojke ikad dok se ljudi ne smore od Apexa, ali to je teško. Jer tamo uvek mogu da ubace novi mod ako ljudi krenu da se smaraju i to je danas retka pucačina koja je tako fluidna sa kretanjem, a opet ima “realistična oružja” i ceo gunplay urađen odlično. Uhvatim sebe da češće igram Apex nego što bih igrao CoD ili Battlefield. Prija mi taj brzi tempo koji igra ima, sve ostale mp pucačine su mi nekako trome s kretanjem i spore generalno.

1 Like

Ih samo toliko. Ne kritikujem ih, fantastično su se snašli, al titanfall bez titana je ko nešto bez nečega (opet ne mogu se setim fraze)

Apex je bio genijalan potez, stostruko im se isplatio. Ceo gameplay su već imali, samo preraspodelili skillove sa bezličnih vojnika na ‘heroje’ + izbacili titane = profit!

1 Like