MT: Titanfall 2

Za brže otvaranje skinova i slično…

Ima li neko sličnih problema na ps4?

Glupo pitanje - da ti nije istekao ps plus?

Malochas sam igrao (i grozno se proveo, ko mi kriv kad palim igru usred dana), bez problema. Doduse na severnoamerickom serveru.

EDIT: nisi jedini, izgleda da su zeznuli nesto u patchu:

Navode par ‘resenja’, nekom uspe nekom ne. Srecno!

1 Like

Nisam se mogao ubaciti u igru više od sat vremena…i odjednom proradilo je…ima nesto…ali nije strašno…

Ne vidim tu nikakav problem, isto tako stoji - pise i meni, pretisnem launch i krenem normalno MP.

@Djordje1990, @Stefan92, @SlobeX i ja sinoć krenuli u ofanzivu.
Jedno desetak partija Attrition i Hardpoint moda, ali samo 2-3 smo dobili. Isto toliko za malo izgubili, i par partija nas pocepali k’o svinja mas’an papir!
Ali ne predajemo se…još malo da nabudžimo oružja, i da pristignu novajlije za viken (ovi što će da igraju gratis) i eto nas na čelu!

1 Like

2 Likes

I ja zavrsih kampanju juce. Super je, pogotovu kretanje, kao da igras fps platformer, skakutao sam i gde treba i gde ne treba…catch me mother fuc***s :slight_smile: Onaj nivo pred kraj sa letelicama je posebno uzbudljiv.

2 Likes

Kakva je vama grafika u titanfallu 2. Igram je na ps4 pro i igra izgleda na momente ekstra, detaljna i sve ali malo malo pa naidjem na delove nivoa koji izgledaju kao da su odradjeni za ps1(jedan les, kutije one metalne, natpisi na zidovima…). Obratite paznju na sliku i kolicinu detalja na puski kao i kolicinu detalja na kutiji ispred mene.

Igra u pokretu izgleda jako dobro, ali su nivou ogromni, verujem da zato trpe teksture na odredjenim mestima.

Ma losa je grafika skroz, ne moze se graficki uporediti sa COD: IW, koji isto nije nesto, za razliku od proslog COD: BO3, koji je graficki lepsi od IW, ne znam koji im je, umesto da idu napred, oni u nazad…Ali zato TF 2 ima puno vise tekstura sto je veliki plus, dok je COD:IW za razliku siromasan kada su teksture u pitanju. Ali zato one SF cutscene i muzika kidaju u COD: IW, dugo(ne secam se) se nisam jezio, u nekoj igri a niti u filmu, na onakve cutscene pomesane sa onakvom muzikom kao u IW, kida.

Kretanje i zvuk oruzja su me najvise i kupili kada je TF 2 u pitanju.

Hvala na odgovoru momcovi. Zabrinuh se videvsi tu grafiku da je neka greska pri downloadu pa sam cak razmisljao da je ponovo skinem. Igra je fenomenalna ali po meni je sramota da igra od ea-a izgleda tako u 2016. godini. Posle uncharteda 4 ovo izgleda kao da sam presao sa ps4 na ps3

Vecina igara izgleda tako :grinning:

1 Like

Meni ovo na slikama vise deluje ko da se nije ucitala hi-res tekstura. Vidite i sami da previse odskace od okruzenja.

Bravo momci – @SlobeX, ja sam takav skor imao tipa jednom i nikad vise.

Inace juce uopste nisam uspevao da uhvatim ritam. Sve oruzje sam provrteo, i Volt, i CAR, i Devotion, nista. Od powerupova Radar, Amped weapon, Phase Shift, isto nista ne pomaze. Onolike pilote sam ostavio sa dinarom zdravlja, dok oni mene strefe ko grom. Da sam jos u Srbiji, vec bih kukao na infrastrukturu balkanskog interneta.

Tek pred kraj sam se vratio u narucje Eve, koja me pomazila po kosi i rekla, na, evo ti pregrst besplatnih killova. Ah, Evo, sto li sam ikad sumnjao u tebe. Nisi ti kriva sto ne mozes na daljinu, nego ja sto ne mogu da se priblizim.

U domenu Titana, nikako da se naviknem na probleme koje Legion ima kad ga peckaju piloti – zdravlje opada, ja se vrtim ko razjarena neman al sta vredi kad mi treba par sekundi da zapucam, pilot je zbrisao u zgradu odavno. Mozda propustam neku strategiju.

Zato sam se vratio Scorchu, koji je bio dashak svezeg benzina. Legion ima neverovatan Core koji dezintegrise sve zivo pred sobom, al Scorch mi je zabavniji. Znam, znam, Tone i Ion su verovatno najfleksibilniji Titani, al meni doslo da sebi otezavam zivot, a svakako je zanimljivije.

1 Like

Jasno, pokusavao sam. Al Legion je generalno tako prokleto spor. Pazi, ako drzis levi trigger, on sve vreme vrti cevi, al tad bude jos sporiji.

Ne zalim se previse, da je brzi bio bi isuvise mocan. Nego ja da sam pametan ne bi jurisao na front, nego przio otpozadi. Nek Tounovi trpe abjuz, s njihovim stitovima.

Do cega je to sta mislis. Sama igra je takva ili je neki problem nastao pri instalaciji, downloadu igre?

Igra je takva. Nemas nista od toga - ako skines igru ponovo.

Ne, ako se igra lepo instalirala i pokrenula, ne verujem da je do downloada ili instalacije. Ako neka igra radi, onda je sve ok s te strane.

Pre ce biti da je doslo do nekog zastoja pri strimovanju tekstura. Obicno ako dovoljno dugo sacekas, ostrija verzija se ucita. Ali ti igras na pc-u (cini mi se?), gde je pola vremena vudu magija u pitanju. Ljudi redovno imaju nenormalne probleme i jos ludja resenja. Budi sad ti pametan koja ti je kartica, koji ti je drajver, koja ti je memorija… evo vec mi je lose.

Ponavljam ko papiga, al zato sam pobegao medj konzole.

@n00dle ne pratis na satu, opomena :smile: , decko igra na PRO-u.

1 Like

Hahaha e nek si ga ispravio. Jel igra ko online na ps4?