MT: Titanfall 2

Haha au jeste. U moju odbranu nisam spavao nocas, Luku zakacio neki virus.

Igram ja. Al ja se nalazim na drugoj strani planete.

Ja cu sledece nedelje na treci kraj sveta :slight_smile:

Bas me cimaju ovih dana iz Shenzhena (!) da im modelarishem, pitaju, jel mozes ovde do nas? A u Torontu me niko nece.

Eee zivote, sto bi rekao @ninja

2 Likes

Dodji brate u Shenzhen. Grad je bruka a u komsiluku ti Hong Kong. Znam da je off topic( ali pomocice nekom)za sve vas bez posla sa dobrim znanjem engleskog znajte da u kini mozete da radite kao ticeri za lepe pare(ili pak treneri nekog sporta ako imate licencu trenera istog)

1 Like

Let’s just say da preispitujem skorasnje zivotne odluke. :smiley: :smiley:

Menjaj stranu sveta :). Imas nasih u Shenzhenu makar 200-300. Porodica, parova, samaca…okupljaju se, druze izlaze.

1 Like

Nego da se vratimo na temu, ko ce koga:

Evo da se pohvalim, doziveo sam upravo nevidjenu partiju. Sve me htelo. Devotion unistavao. Rezultat za mene mozda i najbolji ikad. Ako pogledam svoje statse, racunam da ce ova partija biti Everest nad svima ostalim:

Izvinjavam se za kvalitet slike, mrzelo me da guglam elegantniji metod, a telefon je ipak uvek pri ruci.

EDIT: Ah, sad mi sinulo – free vikend je poceo, mozda je ovo samo rezultat poplave novajlija. Eh, I’ll take it.

3 Likes

Svaka čast kolega pilot. 131/18/2/19 odličan reper i biće teško za dostići te…
Mada, ako je tačno to što kažeš, o navali novajlija, možda i ja uslikam danas nešto slično.

Gledam sinoć, dok sam igrao, i razmišljam…pa ja sam u Titanu totalno beskoristan.
Ubiju me prosečno za manje od 30 sec.
Skontam da ne vredi pokretati Titana a bez da su bar dva tri od mojih saboraca već na “tabli” tu negde oko mene.
Druga stvar. Svi lete k’o muve bez glave…ajde još kada igramo u partiju sa svojima, pa se i da dogovovoriti, ali kada su sve “tuđi” - LUDA KUĆA!

2 Likes

Bez ekipe je izuzetno teško bilo šta sa titanom postići.Dobra je fora kad se neko još popne na titana pa gaða pilote dok sa titanom udaraš na titane

Pa koje Titane vozite? Uvek imate dole levo ikonice sa tasterom ispod, pa pritisnes i vidis sta se desi :smiley: Generalno L1 bude neki shtit ako ga imate, R1 budu rakete (ako ih imate) ili tako nesto. Na ekranu za kastomizaciju titana za svakog ukratko pise sta te ikonice znace, tj sta Titan moze i cemu svako dugme sluzi.

Ako koristite Iona, imajte u vidu da je njegov laser glavni damage dealer, a ne puska. I ako imate srece da naletite na Legiona koji ne zna da skine prst s okidacha (ko ja), Ionov stit sve vraca!

Ali generalno, ako naidjete na 2-3 protivnicka titana, begaj! Jos ako vas uhvate u unakrsnu paljbu, onda da, zivotni vek vam bude oko 30 sekundi. U titanima se igra malo pazljivije, ne srlja se. Taktika zavisi dosta od titana do titana, ali generalno pazi da ti nije niko iza ledja, ne zaboravi da koristis stit ako ga imas, budi uvek blizu nekog coska da se sakrijes ako vidis salvo raketa da ide prema tebi. Tome sluzi dash. Ne verujem da je iko od vas novijih igracha jos otkljucao Scorcha, al njegov stit je fantasticno ofanzivno oruzje – ako je neko dovoljno glup da vam pridje, aktiviraj stit i prrrziiii!!

Ako je protivnicki Titan u ‘doomed’ stanju, melee napad trigeruje execution animaciju tokom koje ste nedodirljivi. Ako ste vi u doomed stanju, ne pusti nikog da ti pridje, ako ti srafirani health padne ispod trecine, drndaj X (valjda je taj na xboxu ono bese?) da ejectujes. Bolje kukavicko lansiranje u vazduh nego casna smrt pod Roninovim machem.

@jahalang0112 Bre ovde sve neki profi igraci :smiley: Ja sam krv propljuvao pre nego sto sam prvi put dostigao dvocifren broj killova!

Oce li ko veceras online na ps da odigra koju partiju?

Da ne kachim sad opet ekran (Mada uslikao sam! Sta cu, ego), veceras jos jedna neverovatna partija unutar nekoliko solidnih.

Scorch je sad verovatno moj najomiljeniji titan – u ovoj partiji o kojoj pricam, imao sam 7 titan killova! To je, za moje standarde, neverovatna cifra.

Omiljena taktika – neko sazove Titana, ja mu bacim gasne kanistere pod noge, sacekam pa ih zapalim taman kad mu prodje onaj pocetni stit. BUUUURRRN!!

EDIT: e da, definitivno sam naisao na gomilu novih pilota sa jednocifrenim levelom. Ne da su posebno imali problema da me srede, al da su tu, jesu.

EDIT 2: evo sta moze da se uradi ako si Scorch, pilot te zaskochi, a nemas jos onaj naelektrisani dim – neki jos savetuju i da upalis stit jer moze da ga zakachi kad odskochi s tvojom baterijom:

Slicnu stvar moze i northstar sa svojim cluster raketama.

2 Likes

E sada je već mnogo bolje. Za 125 novčića sam kupio Smart Pistol i sada ga koristim kao boost.
Redovno prvi kada izgubimo, a kada pobedimo treći sam u timu.
Ovi “ludaci” što naprave preko 150 poena mi ne idu u glavu.
Pa kada stigne da ubije 25 pilota i 5-8 Titana?

Inače, vratio sam se mojoj prvoj ljubavi - ION. Nabudžio sam ga štogod i sada bude poštena razmena, jednog Titana “skinem” pre nego i mene dignu u vazduh.

2 Likes

Ja taj smart pistol sem u kampanji nisam u ruke uzeo nijednom. Nekako sam celu prvu generaciju prosao a da ga nisam probao. A vidim da je mrcina koliko ga mnogi mrze.

Meni jucerasnji skor u toj partiji sto me htelo bio 144. Nesho kad bi gledao kako zapravo igraju ovi sto nanizu preko 30 killova, ne bi verovao. FrothyOmen na pc-u a Gamesager na konzoli. To je nedostizno, ko koreografija gde se prethodno dogovore s protivnicima kad ce koji da im izadje pravo na nishan.

Ja max nanizen 3 do 4 kill-a i posle sve od ponovo hahah…ali nekako volim skidati Titane…probao malo pre Bounty mod i mogu reci veoma interesantan mod kaširate pare za pobedu…

1 Like

Ja ga probao u par navrata, obicno slucajno. Ideja mi se u teoriji svidja, u praksi uvek izgubim sav nakupljen novac tik pred otvaranje banaka, sto mi dize frustraciju u stratosferu.

Verovatno kad bih vise igrao bi se navikao na taj ritam, ovako mi raste pritisak sve vreme. Attrition mi ne pravi te probleme, vise me tangiraju neke minorne stvari.

EDIT: Evo, taman kad pomislim da sam bolji, desi mi se opet niz partija ko veceras, gde me svi gaze i ne pitaju. Uh. Taj osecaj kad te tokom cele partije shikanira neki klinac koji se zove ‘CODgamer64’ (bukvalno) dodje ti da bacis ps4 u najblize jezero.

Igra li ko jos igru? Ja jos uvek deljem svako vece, na korak sam od gen3. Al mi uchinak i dalje varira drasticno. Evo rezultata poslednje partije veceras, novi rekord:

Pogledajte samo tuzne rezultate ostatka mog tima. A jos smo pobedili, za nevericu.

2 Likes

Završio kampanju pa sam i ja probao mp. Čak sam trecu partiju završio na prvom mestu. Svidja mi se skroz, pa ću verovatno nastaviti da igram mp. Bilo skroz dobro, ali kad upadnu te zveri, a ja level 4, onda kreće uništavanje :slight_smile: :slight_smile:

3 Likes

Ti ocigledno nemas sta da brines. :slight_smile:
Bre, ovde stvarno sve pro igrachi.

@ninja Testirao sam malo ovih dana Smart Pistol, nisam ni sam pametan dal mi se svidja – tu i tamo zakachi po dva pilota odjednom, pa budem srecan, al mnogo cesce samo pobijem nekoliko gruntova, i onda gledam protivnickog titana a ne mogu mu nista dok tajmer ne istekne. Ili, jos cesce, neko me usmrti daleko pre nego ista pametno (jel te) postignem.

1 Like