MT: Titanfall 2

Ja jos nisam presao kapmanju. Jos imam ja mislim tri misije, u zadnje vreme slabo opcenito igram.

Double xp vikend za titanfall 2…

Meni taj double xp bezveze – otici ce mi level veshtachki u stratosferu, bicu Gen5 kojeg moze svaki scrub da izresheta. Nekako, ipak vise volim da stojim iza svakog tesko zaradjenog nivoa.

A nije ko da ista drugo dobijam, sem pregrst skinova.

Pa da, to sve otkljucano odavno.

4 Likes

Uh sto ne volim vas nevidljive! :smiley:

Ma realno uzeo bih i ja nevidljivost, ali mi se toliko ne svidja model s tim krznom da ne mogu da se nateram.

Daj malo utisaka ako te ne bude mrzelo. Koje oruzje, koji titan, jesi se navikao malo…

Ja nocas osvanuo ko gen3. I sta imam da vidim, sve profile koje sam napravio s razlicitim oruzjima (da bi lako mogao da menjam prema raspolozenju i mapi) mi pocistio.

Trenutno malo odmaram od Scorcha (koji mi je verovatno i dalje omiljen) i ucim da koristim Iona. Zabavan je i on, narocito kad uspem da sprzim laserom ejectovanog pilota. Sa mojim spastichnim ciljanjem nije lako, al uspeo sam jedno dvaput.

Za razliku od tebe, jednostavno nisam imao volje da previše eksperimentišem.
Ion za Titana, EVA-8 primarno, ona pljuca što baca bombice kao AntiTitan oružje, i Smart Pistol kao boost.
Svako od ovih oružja sam digao na zavidan nivo i to je to. Nekako mi čudno kada mi neka druga puška završi u rukama.

E sad, najveći problem je nedostatak komunikacije sa timom, jer, jel, ne igram sa mojom ekipom, pa se često desi da je na mapi 4 protivnička Titana, i naš jaran reši da spusti jednog. Dezintegrišu ga u roku od nekoliko sekundi.
No, nekada se zadesi i malo inteligentnija ekipa, pa se držimo zajedno, pogotovo sa Titanima i onda je pobeda zagarantovana.

Danas je kod mene u timu bio jedan strašan lik, i imao sam prvi put priliku da vidim skor preko 210.
25-26 pilota i čak 8 Titana je skinuo. Lud 100%!

Šteta što XBR ekipa nije češće u Titanima, lakše bi se organizovali. Mislim da je to ključ za dobru partiju - komunikacija!

1 Like

Ja sam pogledao dva-tri klipa, video da momak igra ko vanzemaljac, al nisam mogao vise od toga da gledam, jer mi njegov nastup nije prijao. Al za nekog ko igra na kontroleru, neverovatan je.

Jel ti smeta kad ugledas nekog na drugoj zgradi, a znas da mu ne mozes nista? :smiley: Eva je izbliza nedodirljiva, al puno puta mi se desi da vidim pilote koje znam da bih sa bilo kojom drugom puskom sredio.

Probaj Tonea, ako si ga otkljucao. Jednostavniji za koriscenje, a moze vise.

Tačno znam na šta misliš, ali šta je tu je. Češće mi zatreba nešto za izbliza i eto, ostao sam na EVA-8.[quote=“n00dle, post:138, topic:11864”]
Probaj Tonea, ako si ga otkljucao. Jednostavniji za koriscenje, a moze vise.
[/quote]

Imam ga otključanog, naravno. Podigao ga par levela, ali se ipak vratio na Ion-a.

Titanfall 2 i dalje razbija. Izgledno je da cu produziti ps plus samo zbog suludih partija svako vece.

Eksperimentisem s Roninom. Odlican je kad si medju prvim titanima na mapi, sam protiv gomilica mekanih pilota. Sachmara i mach su ko stvoreni da ih samelju. Al ne znam bas sta da radim protiv drugih titana. Nemam puno zdravlja, a nemam nijednu long-range opciju. Znam da u teoriji treba hit-and-run, flenkovanje, takve taktike. Al u praksi naravno samo se uspanicim, vitlam machem naslepo i umrem dok si reko keks.

Obratan problem od Legiona, koji przi druge titane al je malchice prespor za pilote.

Ceo Božiji dan igram Titanfall2. Sat - dva, pa malo prekinem, pa onda opet…ala akcije.
Sada sam već počeo da pravim različite kombinacije oružja, i primenjujem ih u zavisnosti od mape do mape.
Uglavnom pobeđujemo, mada je bilo i nekoliko tesnih poraza.
Evo dva video snimka koja sam zabeležio danas:

Milina kada Tone-om skinete pilota u letu!

3 Likes

Poceo i ja igrati MP, evo zadnja dva dana, ali napredujem trenutno sam lvl 4 :blush:

2 Likes

To volim da cujem, samo nek se igra! :ok_hand:

Toliko uzivam u mp-u da bih ovde bez problema sam pisao hvalospeve svaki dan, post za postom, nego se suzdrzavam dok neko drugi ne napise nesto, pa ja uletim!

Kamo srece da znam kako da napravim kratke snimke (ili jos bolje gifove) pa da kacim ovde svoje povremene egzibicije. Juce npr mi je titan prisao, bukvalno vec zamahnuo da me spljecka, kad mu se u tom trenutku moj titan srucio na glavu! Auh!

Evo bas sam malopre seo, stavio psvr na glavu i odigrao neke 4 partije, ne zna se koja je bila bolja. Razbijali smo. U poslednjoj je jako lose krenulo, ali u poslednjoj trecini otkrivamo u sebi srce junacko i juris pravo do pobede. Retko mi se desi ovako nekoliko partija zaredom da sam prvi-drugi na scoreboardu, zato sam jos pod utiskom.

Koga zanima, Flatline puska i Ronin titan je bio danasnji kombo. A vec odavno koristim Phase Shift kao dzoker kartu, nebrojeno puta me spasla smrti.

Uh sto je dobra igra.

edit: PSA, da vas podsetim – moguce je u opcijama promeniti fov sa konzolnih 70 (to je default, dosta je suzen) do ludackih 110. Em ti slika bude sira, em imas osecaj ko da su ti stavili raketu u zadnjicu. Ja sam se posle kraceg izleta u taj ekstrem smestio na nekih 85-90.

edit 2: takodje, savetovao bih da ukljucite ‘always run’ opciju – ja sam u jednom trenutku shvatio da ionako stalno pritiskam levu pechurku kako bih trcao. Uopste nemam momenat kada mi trcanje ne odgovara.

3 Likes

Malo pre sam bas “kupio” Legion Titana posto nisam dovoljan lvl(za njega mi je trebao lvl 15), bas przi titane (za razliku od prva tri koja sam probao) ali je dosta spor, tacnije sve stoji kao sto si n00dle rekao za njega. Inace sada za pocetak se vezbam malo na free for all modu, dok se malo ne uhodam i pohvatam mape.

1 Like

Jutros su mi se u ovoj igri po prvi put desile dve stvari. Bio sam prvi na mapi koji je dobio Titana, i partiju sam završio kao prvi u pobedničkom timu.

Šta je razlog tome?
Kroz ovih nekoliko nedelja, kako igram Titane, vremenom sam i naučio mape, ali i vrstu oružja koju treba da stavim kao primarnu u zavisnosti od, jel, mape.

Takođe, sada se trudim da svog Titana ne spuštam nekom drugom Titanu na “glavu”, nego u već gomilu “svojih”, pa onda zajedno u akciju. Tako zajedno, zbijeni, svaki poživi i po par minuta u svom limenom drugaru. Mnogo bolji rezultat!
Elem, evo sreenshot te famozne partije:

3 Likes

Au nesho razbio si! To je to, tu negde je i moj najbolji rezultat ikad, a trebalo mi triput duze. Da ti nije ovaj ludi Turtle Hunter bio konkurencija, bio bi ubedljivo prvi na tabeli, svi ostali vam nisu mogli prici.

Nego, kojom kombinacijom oruzja i titana?

Haha, da, to sam i ja vremenom shvatio. Drugima na glavu sad samo u povremenim naletima egzicibicionisanja. Al sada sam Roninu, posto je tako slabasan, stavio ‘nuclear eject’, pa se na odredjeni nacin cak nadam smrti, jer nikad ne znas koga ces zakachiti. Kad si u Roninu, razmisljas ko samuraj.

@predator kad kazes prva tri titana ti nisu legla, jel medju njima i moj miljenik Scorch? Ne diraj mi moju vatrenu kornjacu! Jeste spor i specificnih potreba, al na pravoj mapi u pravom trenutku, nema boljeg. :smiley:

Pocinjem da otkrivam da je generalno svaki titan dobar, kad se naviknes na njega. Vidim i da ljudi koriste sve titane, sem mozda Northstara. On je snajperista, sluzi da sa daljine udaras.

. . . . . . . .

Meni se i juce popodne nastavila serija odlicnih, odlicnih partija. Opet s tendencijom da poslednja bude najlosija - dal se umorim ili samo sreca, ne znam. Vise puta sam bio prvi titan na mapi, sto je za Ronina prava poslastica. U jednom trenutku zadjem za cosak, a ono tri pilota trckaju posred ulice! Uh uh, kog cu prvo.

2 Likes

Titan je (za sada) samo jedan - TONE!
Oružja menjam od mape do mape, pa se u mojim rukama nađe EVA-8, R201 Carbine ili Devotion.
Prva dva koristim najviše dok mi je Devotion od sjaja do očaja… Iz blizine je praktično neupotrebljiv, dok je na srednjim i većim daljinama štogod. Pogotovo kada ga “zaukaš”…ufff
Sve u svemu, imam nekih obaveza za uraditi (još sat ili dva), pa nazad u kokpit!

1 Like

Zanimljivo da nijedan smg nije na toj listi. Jel ciljas uvek niz nisan?

Ja trenutno testiram Flatline. Dobro mi s njim ide, al nesto merkam R-201 da mu se vratim sad kad sam, jelte, malo bolji.

Volt smg sam toliko puno koristio da mi i dalje sedi ko najkoriscenija puska, iako ga nisam takao vec nedeljama. Probaj ga ako nisi, kazu da je i dalje jedno od najboljih oruzja u igri.

Ne da mi nisu legla :slight_smile: nego za sada sam najvise titana sprzio sa Legion-om, a Skorch je i meni jedan od najdrazih s time da jos nisam probao igrati sa Ronin-om i Tone-om, Skorch mi ima najbolji offensive - Firewall. A od oruzja kod pilota mi je za sada rajdrazi R-201 i CAR.
Malo pre tek sam dosao doma, samo da jedem i ubrzo sedam u titana i polecem :slight_smile: .

samo kada je neprijatelj “malo dalje”
Najčešće pucam sa “kuka”, i to pošto sam se setio jednog od tvojih saveta, iz vremena kada mi još nismo imali igru…

1 Like