[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC



Live for Gold Members now & for everyone 1st June.
14 Day Free Trial for Everyone.


Sign up for Xbox Games Pass / 14 Day Trial
https://www.microsoft.com/en-US/store/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/000B?wa=wsignin1.0

Xbox Launch Post

Launch Library
https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/subsxgpchannel3/xbox

Xbox One igre

#IDARB
Blood Bowl 2
Brothers: a Tale of Two Sons
D4: Dark Dreams Don't Die
Defense Grid 2
DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Electronic Super Joy
Farming Simulator 15
Gears of War: Ultimate Edition - Day One Version
Halo 5: Guardians
Halo: Spartan Assault
JumpJet Rex
Knight Squad
KYUB
Layers of Fear
Lumo
Mad Max
MASSIVE CHALICE
Max: The Curse of Brotherhood
Mega Coin Squad
Mega Man™ Legacy Collection
NBA 2K16
OlliOlli
PAYDAY 2: CRIMEWAVE EDITION
Pumped BMX +
Resident Evil 0
Roundabout
Saints Row IV: Re-Elected
ScreamRide
Shantae and the Pirate's Curse
Steredenn
Strider
Sunset Overdrive
Super Mega Baseball: Extra Innings
Super Time Force
Terraria
The Book of Unwritten Tales 2
The Golf Club
The Swapper
WWE 2K16

Xbox 360 igre

A Kingdom for Keflings
A World of Keflings
Age of Booty
Banjo Kazooie: N n B
Banjo-Kazooie
Banjo-Tooie
BC - Rearmed 2
BioShock
BioShock 2
BioShock Infinite
Borderlands
Bound by Flame
Braid
CAPCOM ARCADE CABINET
CastleStorm
Comic Jumper
Comix Zone
Dark Void
de Blob 2
Defense Grid
DIG DUG
Double Dragon Neon
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara
Fable III
Final Fight: DblImpact
FLOCK!
Galaga Legions DX
Gears of War
Gears of War 2
Gears of War 3
Gears of War: Judgment
GRID 2
Hexic 2
Iron Brigade
Jetpac Refuelled
Joe Danger 2: The Movie
Joe Danger Special Edition
Joy Ride Turbo
Kameo
KOF98UM
LEGO Batman
Metal Slug 3
Monday Night Combat
Ms. Splosion Man™
MX vs ATV Reflex
N+
NEOGEO BATTLE COLISEUM
OF: Dragon Rising
PAC-MAN CE DX+
PAC-MAN MUSEUM
Perfect Dark Zero
Sacred 3
Sam&Max Beyond Time...
Sam&Max Save the World
Samurai Shodown II
Sega Vintage Collection: Alex Kidd & Co.
Sega Vintage Collection: Golden Axe
Sega Vintage Collection: Monster World
Sega Vintage Collection: Streets of Rage
SOULCALIBUR
SOULCALIBUR II HD
Spelunky
Splosion Man
Stacking
TEKKEN TAG TOURNAMENT 2
The Maw
Toy Soldiers
Toy Soldiers: Cold War
Virtua Fighter 5 Final Showdown
Viva Piñata
Viva Piñata: TIP
XCOM®: Enemy Within

Cene za mesec dana

  • US: $9.99
  • CA: $11.99
  • EU: €9.99
  • UK: ÂŁ7.99
  • AU: $10.95
  • RU: 599 â‚˝
  • CL: $6.990
  • CO: $25.900
  • HK: $79
  • PL: 39.99 zĹ‚

Xbox.com Game Pass Page
http://www.xbox.com/en-US/games/xbox-game-pass

6 Likes

Ovo je odlicno :blush:

Ponuda je stvarno vrhunska.

Impressive indeed.

Tek sad vidim da će ipak servis biti Xbox One only, dok je na početku pisalo da će ići i na Windows 10, ali su izgleda ipak odustali od toga, šteta.

XPA igre sa spiska se mogu igrati i na Win 10.

Otkud ti to? Daj neki link, ako je istina ovo je extra.

Par pitanja ako su to vec rekli a ja sam propustio:

  1. Da li se pass sheruje kao i gold?
  2. Ja recimo krenem da igram igru u junu i nju izbace sa spiska u julu, sta se desava sa igrom?
  3. Jel su pominjali jos neki vid placanja sem na mesecnom nivou tipa na 3 ili 6 meseci?

I[quote=“DaNte, post:7, topic:12714, full:true”]
Otkud ti to? Daj neki link, ako je istina ovo je extra.
[/quote]

Imaš na njihovoj stranici o Game Passu (http://www.xbox.com/en-US/games/xbox-game-pass) disclaimer

Xbox Game Pass is an Xbox One, Xbox Play Anywhere, and Xbox 360 backward compatibility game subscription for Xbox One;

A i potvrdili su na nekoliko foruma da igre iz pretplate koje su XPA rade na PCu.


  1. Da, radi sharing normalno.
  2. Igre se neće baš tom brzinom izbacivati, ali ako nestane iz ponude, ostaje ti save, achievementi i dobijaš popust od 20% da kupiš tu igru.
  3. Ne za sad.
1 Like

Pogrešnu si stvar boldovao, takođe na linku koji si postavio piše:

Xbox Game Pass will only be available on Xbox One.

Sama pretplata je vezana za Xbox One, ALI ukoliko u okviru pretplate imaš igru koja je Xbox Play Anywhere, možeš je igrati i na PCu. Stvar je u tome što u Game Passu trenutno nema XPA igara a ako ih budu dodavali u budućnosti, onda će moći da se igraju i na Win 10.

Nismo se onda razumeli, ja sam konkretno mislio na sve igre, i zbog toga rekao da je šteta što nisu omogućili isto i Win 10 korisnicima. Bilo bi predobro da omoguće i PC korisnicima da odigraju Xbox 360 igre bez kupovine konzole, kao što je PS Now uradio sa PS3 igrama.

Aha, da, to je već omogućivanje da X360 BC radi i na PCu, što je pitanje koliko je tehnički izvodljivo.
PS Now je streaming, drugaÄŤiji pristup.

2 Likes

Ljudi pa ovo je super, nisam znao da vec danas pocinje ako imas gold. Fantasticnooo

Uzeh juce live za 1$ i ovo dobih gratis xexe…
Fina stvarcica videcemo kad krenu rotacije igara sta ce ubacivati i izbacivati. Nadjoh im gresku juce ali su ispravili kasnije-GOW UE recimo nisi mogao da skines jer je trazilo 10$ za igru a pise gratis uz Gamepass. Sinoc su sredili i to pa cu danas krenuti da cepam njega a mozda i Halo prvo da otkacim…(97gb pa stvarno ga preterali)

Evo sad sam pogledao bazu,pa i nije bas da su napravili neku extra ponudu igara. Ovde od 100 igara dve vredne pomena ovo ostalo sve ili je bilo preko golda il imas preko EA…nije mi bas neka ono wauuuu ponuda.

Trebali su da ubace barem 5-6 AAA naslova. A ne ovako kao daj 10 dolara za nesto sto tesko da bi igrao i da je free…

Meni ovo vise deluje da napravimo malo marketing kampanju sa Danny McBride-om i posle sa jos par likova navucemo naseg average Joe-a iz potrosackog drustva da kupi/plati pretplatu zato sto je to nesto sto se mora imati i to je super posao (deal ) Pazi 100 necega sto verovatno ne bi kupio nikad za samo 9,99 mesecno …** Ali onaj hrcak u glavi sav srecan kao waooo 100 necega covece ludilo…

Na godisnjem nivou to je 120 eura ili ti Dve AAA igre na dan izlaska a ako cekas one petke i popuste mozes uzeti 4-5 AAA naslova godisnje koji su Novi i aktuelni a ne nesto od pre Hrista.

I sad naravno neko ce reci pricamo o 100 vs 2 u najboljem slucaju 4-5 naslova I u pravu je ko god to kaze.

Onda dodjemo do mentalnog sklopa oces Kolicinu ili Kvalitet? Ja nesto nisam covek za kolicinu vise volim kvalitet.

Tako da ovu njuhovu ponudu mogu da odnesu u svoj kineski centar pa nek tamo diluju ja cu da propustim njihov super deal sa osmehom :wink:

4 Likes

Mora da se salis :slight_smile:

1 Like

Ja da dans kupim x1 srecnijeg ne bi bilo. Ko ti kriv kad imas konzolu tri godine :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Likes

Barem meni nije neki deal,

Za dve godine na Goldu nakupio sam preko 30 igara koje su na ovoj listi a te premium naslove koji su vredni pomene Mad Max, Halo ,Gears… sve bilo na onim popustima i kupovao za 10-20 dolara. Imam ukupno 2terabajta igara na mom XO.

Sto rece Akiris
Da sam sad kupio Xbox ovo bi bilo super… Ovako ko me sisa…

U svakom slucaju za Stare korisnike i vlasnike i nije nesto… ovo je vise kao Restajling usluge… i jos jedan alat da se pojaca prodaja XO konzola

Ne znam šta ljudi očekuju za 10$, to je tri/četiri kafe i kisela, dobiješ 100+ igara. Svakako nije namenjeno hard core ekipi koja ima većinu AAA igara i ksuplja GwG, već ekipi koja nema veliki potrošački džep. Ovako mame i tate lako skinu klinca, evo ti “konzola i stotka igara da te nismo čuli da nemaš šta da igraš”. Ili ekipi koja kupuje samo CoD ili FIFU pa sada mogu za malu kintu da obogate biblioteku.

3 Likes