[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Arkadice, čisto da se popuni broj a i pomogne sitnim dev timovima… Mada, znaju nekada arkade da oduvaju pričom…

The Good Life od Sweryja (D4) i Tomas was alone bih dodao na tu listu. Na kraju krajeva, u pitanju je $10 i sve ono što je već uključeno u servis.

Mutant izgleda odlično, jedva čekam da probam.

Sad je akcija 6 mjeseci upola cijene, pa to izađe 5$ mjesečno. Bagatela.

Preload stiže za Game Pass igre!

Crackdown 3 preordersrecently hit the Microsoft Store, seemingly also opening preloading for members of Xbox Game Pas. While previous Microsoft-published titles are available under the service, the lack of preloading meant full downloads on launch day – not ideal when titles frequently surpass 50 GB. Xbox Game Pass preloading has been in the works for some time and appears to be finally making its debut ahead of Crackdown 3’s February release.

https://twitter.com/XboxQwik/status/1062372797404504064

1 Like

Mutant obavezno i proveriću Strange Brigade. Ovu treću i ne znam šta je, bacim pogled…

Mutante sam hteo da kupim :grin: Nisam skorije igrao neku strategiju, pa mi je ovo baš super. A pogotovo to što je studio pre radio na hitmenu :slight_smile: A odigrao sam sve igre osim ovog novog :grin:

Mutanti su pušteni za gamepass korisnike…

1 Like
1 Like

Ja uzeo upravo messec dana za 1$.

2 Likes

Gde? Opet neka targeted ponuda?

Za nove Game Pass korisnike prvi mesec je $1.

Na xbox storu, ponudio mi na home screen-u. Istekao mi game pass pre 5 dana…

2 Likes

Nije lose. A hteo sam da uzmem MK iako je bio 6$ da se ne baci :smiley:

1 Like

5$ je bio mk ja uzeo

1 Like

Nove igre za januar. Ovo je deo, ostale će biti naknadno objavljene.

Life is Strange 2: Part 1 - January 3
Ark: Survival Evolved - January 3
Farming Simulator 17 - january 3
Absolver - January 7
Just Cause 3 - January 10
Aftercharge - January 10

2 Likes

Hvala Microsoftu što su toliko zasrali ovu generaciju konzola pa su morali da se vade kroz servise koji vrijede svaku paru. :slight_smile:

2 Likes

Slabo nesto za januar. :confused:

Ja opet uzeo mesec dana za 1$. :slight_smile: