[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

:slight_smile:

kako namestiti vpn na xbox, ili ruteru? :smiley:

Samo na ruteru to možeš da uradiš. Xbox nema te opcije… Odeš na Google i tamo ćeš naći za tvoj ruter ta podešavanje… Mada ti je to sada beskorisno…

zasto je beskorisno?

Pa šta ćeš da radiš sa VPN-om i gamepassom?

Jedno brzo pitanje. Jel mogu promeniti region na nalogu ?

Da…

skupljam bodove ms rewardu

Ma to napraviš preko telefona i samo udri

We Happy Few (January 17) — Xbox One X Enhanced
The LEGO Movie Videogame (January 17)
Middle-earth: Shadow of Mordor (January 24)
Saints Row The Third (January 24)

1 Like

Mene zanima We Happy Few, sada je izašao update koji je dosta toga popravio u igri.

1 Like

Većina developera iz Compulsion-a je radila na Bioshocku, zato i ne čudi.

Glede Xbox Game Pass-a rrenutno ke akcija za EU naloge

https://mobile.twitter.com/cdkeyscom/status/1085552499182972929

Hmmmm…

3 Likes

Sad sam procitao vest vezanu za ovo.
Lep je ovo gest ali nista posebno oni napravili ljudi od ovoga vest kao da su mu dali rudnik zlata. a ne 50 dolara godisnje. Ocu reci cifra je smesna ljudi pa na 50 godina to je 2500 dolara (na 50 godina)
Ako vec hoce da budu kraljevi nek svakom useru za Rodjendan ili godisnjicu naloga poklone mesec dana gold ili tako nesto pa nek prave vest kao da su otkrili tocak…a jos ovaj Ludak kao sav napaljen Best gift ever !!! WTF

Lol, sve je to marketing. 2500$ za reklamu. Ali cekaj zar nije 100 za gamepass i 50 za live… to je 150?

A daju ti prakticno besplatno, s vremena na vreme, kada bude mesec dana 1$ promocija.

Bice fora ako dostignemo besmrtnost i lifetime membership postane ZAISTA vredan.

U drugim vestima Life is Strange Season 2 Episode 2 will launch simultaneously on Game Pass on the same day of release.

3 Likes

Just Cause 4 upravo dostupan na Xbox Game Pass servisu. Ovo bi trebalo danas da bude zvanično objavljeno, ali su sinoć pustili za download. Igra je izašla u decembru 2018 :smiley:.

justcause4

4 Likes

Znaci toliko je dobra :grin:

I anthem će uskoro :grin:

2 Likes

A da, na to sam u potpunosti zaboravio…