[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Yup, igra je smeće, ali ima primera da i dobra igra dođe brzo u Pass, npr Shadow of Tomb Raider. Moguće je da ćemo ovim tempom dobiti Darksiders 3 i Metro Exodus uskoro.

2 Likes

Super je to stvar ali sta ako danas kupim recimo Metro po punoj ceni a oni odluce da ga sutra stave u GP,zar to nije samar korisnicima…

U gamepass igra nije tvoja nego je rentiraš a kad kupiš onda je tvoja

Pa nije… Ako ti se Metro igra sad umesto da čekaš da će možda za koji mesec doći u game pass, onda ćeš ga sad uzeti.

Samar njima jeste, ali je poklon onima koji su platili gamepass.

Pa I Odiseja može lako da dođe u GP. Sada je bio ultimate edition za 40$, što je 80$ off, gold za 33… Do pre par godina to je bilo nezamislivo…

Minecraft is Coming Soon to Xbox Game Pass

Beginning April 4, Xbox Game Pass members can join the Minecraft community of millions of players from around the world. Discover limitless ways to play and create anything you can imagine. Plus, with Minecraft ´s free content updates, you´ll always find new environments to explore, tools to create, and mobs to meet. Last summer, the Update Aquatic filled Minecraft ´s oceans with dolphins, turtles and more, and the upcoming Village & Pillage update will expand the game even further later this spring. With over 100 great games, including Minecraft , there´s never been a better time to be an Xbox Game Pass member and discover your next favorite game. If you haven’t tried Xbox Game Pass, join today and get your first month for $1.

Read more at Inside Xbox March Episode News Recap - Xbox Wire

Pošto se posle dužeg vremena vratih na xbox i to xbox one x zanima me jedna stvar- dobio sam uz konzolu one gift kartice 14 dana golda i 30 dana game pass-a. Da li ja recimo mogu da nastavim da placam game pass jer ima stvarno dobrih naslova a da ne kupujem xbox live gold jer mi ne treba online igranje. Kako funkcioniše rentiranje igara, tj koliko mogu koristiti igru preko game pass-a? Upravo skidam LAru Croft da probam kako sve to funkcionise. Hvala unapred. Dugo godina sam van ovoga, samo je xbox 360 bio tu da posluzo za partiju fife :slight_smile:

Sve radi bas kao sto mislis, jedan ceo mesec tj dok ti traje pretplata mozes da odigras i 100 igara ako mozes…

Kada sam kupovao konzolu nisam znao da ima baš ovoliko dobrih naslova na game pass-u. Zaista impresivno…

1 Like

Kupio danas NBA2K19 na akciji preko XBOX STORE. Da li mi neko može reći da li ostaje igra ako je izbrisem? Da li je ponovo mogu instalirati obzirom da sam je kupio?

Naravno da ostaje. Mozes je brisati i 100 puta ako oces.

1 Like

E hvala, znaci ostaje na microsoft nalogu? Ako je recimo zelim prodati drugom moram ceo nalog da mu dam?

Tako je

Skinuo Metro: Exodus probam ga večeras na Xboxu :sunny:

2 Likes
1 Like

Hm, mrsavo. Ovo su dodatne igre za Jul? Najveci bedak mi je sto Metal Gear nije dobio patch za X i radi u 900p, dok je Pro verzija dobila patch.

Dodatak, ukupno 14 novih igara u julu ukupno.

Dobro, malo su popunili lineup i isli na kvantitet. Ne smeta mnogo jer su sa Tombr Raiderom, Shadow of War i Exodusom razvalili. Mozda vidimo Darksiders 3 konacno u Avgustu…

Izgleda da DMC5 dolazi u Game Pass

4 Likes