[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Bem ti zivot… i mali kad sam bio…bio sam u pogresno vreme.

4 Likes

Ništa mi ne pričaj :rage:

Za 120$ godisnje se moze kupiti nekoliko jacih AAA igara na popustu. Slazem se sa Danijelom. Svaka roba ima svog kupca, ali meni uopste nije interesantan.

Ali niko te ne tera da plcas besumucno svaki mesec i das 120$.Mene recimo sa ovog spiska zanima 3-4 igre, hteo sam da kupim Sunset Overdrive na akciji za 10$ a sad mi se vise isplati da dam te pare za mesec dana pass-a i dobijem i igru koju sam hteo da kupim i jos par igara koje bih presao a za koje bih morao da dam jos barem 50$.

Kad zavrsim igre koje me zanimaju ne placam pass ako na njemu nema igara koje bih prelazio vise sve do ubacivanja neke nove igre koju nisam presao.

1 Like

Niko vas ne tera da produzavate godinu dana pass i trosite 120e, dovoljno je 3,4meseca i za 30_40e ste izigrali nekoliko super naslova do kraja. Bolje nego da dajete 50e za isti i onda ga navodno imate do kraja zivota a kad ga jednom predjete tesko da ce te za koju godinu opet ukljucitii

Isto je bilo i kad je backward compatibility najavljen sa onih 100 igara. Isto su bile ovako slicne indie igre, neke jeftine i par ‘‘dobrih’’ AAA igara. Kako meseci prolaze sve vise igara ce dolaziti, i sami su rekli da ce svakog meseca ubacivati. Tako da lagano.

Ni meni ova ponuda nije nista posebno… Radije cu dati 30$ za EA access i izigrati se posteno… EA sada broji oko 40 igara, gde je njih bar 20 vrh, dok ih u ovih 100 jedva mozes 10 izvuci…

1 Like

To je tacno iskljucivo ako nekog zanimaju sportske igre, sem sportskih igara EA access ima svega 2-3 igre vredne prelazenja ali su i one davno izasle i vecina ih je presla odavno.

Rekao bih malo vise od 2,3… Mirrors Edge, SW Battlefront, Mass Effect 1,2,3, Dead Space, BF4, Plant vs Garden Warfare 2 (uopste nije losa)… Ne mogu se svih ni setiti, ali pored ovih, jos sportske (sad cak i Fifa 17)… Neuporedivo bolja ponuda je EA :grinning_face_with_smiling_eyes:

Osim mirors edge-a i SW ostale igre sam presao jos na xboxu 360 sve je to bas matoro.

Fifa i ostale sportske igre mi ne znace nista u zivotu.

Kakav si ti to gospodin covek ? :cry:

3 Likes

Hahahahahaha


Nove igre dodate u Game Pass za mesec jul, sve do sada objavljene i dalje ostaju u servisu (verovatno do novembra):



Dead Island Definitive Edition
Resident Evil 6
F1 2015
The Flame in the Flood
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
Bard’s Gold
Monaco: What’s Yours is Mine
Payday 2 Most Wanted Bundle Out Now + All Payday 2 Add-ons 25% Off from 7/1 – 7/16)

3 Likes

Dead Rising 3 (Xbox One)
Dirt Rally(Xbox One)
Limbo(Xbox One)
Metal Slug XX (Xbox One)
Pharaonic (Xbox One)
So Many Me (Xbox One)
Ultratron (Xbox One)

1 Like

Sjajno, Dirt Rally… bas sam hteo da ga kupim.

Hitman!

4 Likes

To je sve što nam treba!

1 Like

Meni je ovaj pass super. Ja dobio 3 meseca uz konzolu i zadovoljan sam igrama. E sad mozda je zato sto sam prosle nedelje uzeo konzolu pa mi sve ovo premija…

1 Like

To i jeste prvenstveno namenjeno onima koji prvi put uzimaju konzolu i za male pare dobijaju brdo igara u startu. A ako ti se neka igra iz Game Pass-a baš dopadne, možeš da je kupiš sa 20% popusta dok su DLC iz igre 10% jeftiniji.

Ja sam iskoristio kod od mesec dana. Odigrao Halo 5, Gears of War 4 i Rise of the Tomb Raider. Ostalo da se odigra Gears of War Ultimate Edition, Ryse Son of Rome i verovatno neka manja single player igra. Probao i Gears of War 3 ali nije otvarao achievements poene.