[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Da ne otvaram opet novi topic samo da pitam za x360 igre. Znam da na xone moze da se igraju ali da li mogu da kupim igru na cd-u i da mi on cita.

Da…

Obavezno Sunset Overdrive odigraj, fenomenalna igra.

Samo prvo proveri da li je Xbox 360 igra na BC listi za Xbox One.

Sunset Overdrive sam kupio pre nedelju dana. Od Game Pass igara Gears of War 4 mi je prvi pik za kupovinu.

1 Like

A zašto ja još uvek ne vidim ove nove igre za skidanje u ponudi? Imam game pass naravno, ali još uvek sam nov :grin:

Ušteda za one koji bi da se pretplate na duže.

Nije lose ako se podeli sa nekim na 2 dela, i ustedi se 2 meseca. Ali ne mogu da se otmem utisku da MS trazi cenu jos uvek i da idemo ka nekom hibridnom Live/Pass modelu. Jer ovako kada saberes sve pretplate ispadne bas skupo, pogotovu ako oces i EA Access i imas PS Plus.

Kada bi za tih 100$ dali game pass i gold u jednom paketu.

3 Likes

Pa, i dalje nisam siguran da je 100$ odjednom dovoljno primamljiva cena bez obzira na sjajnu ponudu pass-a, ali svakako ti treba Live da bi mogao da iskoristis igre iz pass-a za multiplejer, pa onda malo nezgodno da se placaju obe pretplate. Ali ide to nekako, servis je zaziveo i to je najbitnije. Kada izadje Forza 4, uzecu jos mesec dana. :slight_smile: Trebalo je, mozda, sada uzeti za 10$ odmah za 3 meseca ali onda ostaje manje vremena za taj poslednji oktobar kada izlazi Horizon.

Ja uglavnom uplaćujem kada mi se igra nešto od toga… Tako sam radio sa Sea of Thieves… Doduše nije me nešto dugo držala… EA acess nisam uplatio već duže vreme, jer mi baš i nisu kul igre koje nude trenutno

Izgleda da Doom stiže u Gamepass 10og avgusta, a tog dana je i reveal novog Dooma. Ovo je za sada glasina/leak.

2 Likes

Za one koji nisu odigrali igru, sada će biti odličan način da odigraju igru iz zlatnog doba gaminga :smiley:

Potvrđeno + RAGE, dostupno sad.

2 Likes

6. meseci 30$

3 Likes

Neee, vratilo se na 60.

60e je godina kolko sam video.

Verovatno da su istekle zalihe…

Mesec dana je 2 $

1 Like

Uzeti za cenu bureka i jogurta, ili ne uzeti… :thinking:

(salim se, uzeo sam, samo se treba setiti da se iskljuci auto renewal posle).

Bilo bi extra da uleti jos neka akcija za 50% godinu dana, ali ako nista, apsolutno sam siguran da ce biti za black friday.