[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

2 posts were split to a new topic: [leak] Shadow of Tomb Rider i Metro Exodus dolaze u Xbox Game Pass odmah po izlasku

Moze li pomoc oko kupovine game pass-a? Konkretno, kako ga kupujete? Intesom (Visa) karticom ne mogu, paypal isto nece, da nije nesto do regiona? Da li se mozda pisalo pre o ovome, pa da me uputite? :slight_smile:

Moraš da stavis US ili UK nalog,i šibneš neku adresu samo, kafića, picerija, tako sam ja, i to je to.

1 Like

I onda si preko PayPal-a si uspeo ili? Meni konstanto izbacuje da se javim podrsci :slight_smile:
Sto je najveca fora od svega toga, preko ovog naloga sam vec uzeo 14 dana free, a sad ne mogu da platim :smiley:

Ne, preko kartice direktno…sve je prosto, samo moraš da ubodeš grad, poštanski broj, adresu i to je to, izguglaš samo, ja sam stavio Kaliforniju čini mi se :grinning:

Meni hoce visa preko xbox, preko sajta ne.
Dok za gold hoce i preko sajta i preko xbox-a.

Visa intezina. Obican osnovni tekuci racun.

1 Like

I meni radi preko konzole, mislim da je paypal povezan sa intesinom visom.

1 Like

Eh, konzolu nemam, pokusao preko PC-a, ali izgleda da nece stvarno. Damn, taman hteo probati Sea of Thieves pre kupovine.

Ja sam probao sea of thieves ali me igra uopste ne drzi. Mislim da je sa drustvom pun pogodak ali solo nikako.

Isto i ja, nije bas najbolje koncipirana igra za solo piratovanje. Pust svet, nigde nikoga, nezgodno navodjenje bez makar male posade kormilara i navigatora… A ne znam ni gde bi isao, totalna konfuzija. Steta jer je bas lepa igra.

Halo MCC dolazi prvog septembra :smiley:

Kao da je neku uzeo da gleda moju kolekciju fizickih izdanja i cekira koju sledecu ubacuje u game pass xD.

1 Like

Slabo, ali izbacili su dva velika update-a od izlaska igre, vredi probati cini mi se. Mada iskuliracu jos godinu dana dok ne ubace jos brdo stvari. Ne daje mi se 30$ za poluproizvod. Ovo od 2$ mi se cinilo kao ok ponuda da ubijem dosadu do RDR2 :slight_smile:

Ja igram. Uglavno udjem kad nemam sta radim, odradim sam par zadataka, malo lepe grafike, dobre muzike. Uzmem najmanji brod i teraj. Dobro je zezanje.

Za Sea of Thieves je najbolje da se koristi LFG opcija ako već nemate sa kim a nećete sa randomima da igrate. Lepo postavite kakvu ekipu želite ili pogledajte šta drugu traže, možda se uklopite u nečiji opis.

Aj jedno pitanje za ovo cudo. Vidim da je sada pass 2$, a takodje sam procitao negde da se dobije jos mesec free. Jel to istina? Da znam da ga kupijem odmah posto ce One X da padne u oktobru pa mi taman pada da mogu da igram, a ne uzimam pass odmah.

Pass je 2$ samo prvi put kad ga uzimaš, tzv trial month, posle nemoj da kupuješ te kodove jer ti neće raditi.

1 Like

Ja sam uzeo ovu promociju za 2$, nije mi prvi put, prošlo bez problema i dobio sam gratis mesec, ali mora biti uključen auto-renew, posle možeš slobodno da isključiš to.

1 Like

Kako znas da si dobio gratis mesec?

Piše ti, platiš 1 dobiješ 1

1 Like