[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Aha sad sam video ovo sitnim slovima sto pise :smiley::rofl::rofl:

E sad jel ima neka caka sa pravljenjem naloga za Xbox (na sta obratiti paznju) ili ne? Posto ne zelim da vezujem sve to na ovaj mail, a oni matori sa Xbox-a 360 verovatno nisu u funkciji odavno.

@Son_of_a_gun Nisam te bas najbolje razumeo sta posle i gde da ne uzimam?

Otvori US account na Aljasci. Nemaš tax i bolje su cene za igre i bolji popusti.

1 Like

A placanje preko cega ide? Kartica, PP, kodovi, bubreg?

PayPal radi 100% preko konzole. Kao i kartice, mada nekad zeza. Kodovi su možda najbolja opcija.

1 Like

Piše u odeljku Subscriptions da traje do oktobra, iako mi prilikom checkout-a ništa sem 1 month Game Pass nije pisalo.

1 Like

Mislis na memberships?

Ne da mi da udjem, ni na Live ni na gamepass, dobijam neki error code :confused: 0x80070bfa

Da, da memberships sekcija.

Aha, ok, resio se onaj kod, samo sam restartovao konzolu (ali mora soft restart).

Pise mi reccuring billing on 22.10 sto znaci da sam i ja dobio 2 meseca.

E sad jedna veoma vazna stvar. Mogu li ja to uzeti sad preko sajta posto konzolu nemam.

Mislim kosta 2 dolara pa mi i nije toliki problem probati. Sutra taman da napravim nalog i uzmem to.

Naravno da možeš.

Heh samo neka nastave sa ovim promocijama. Gamepass od skupog servisa sa malo igara samo za novopecene korisnike, postaje najopasnija stvar za Sony. 100 igara i sve ekskluzive za 2$ vec ne mozes da pobedis… Nase kartice, paypal? Moze i to.

A i mnogo cesto su akcije pa se lepo prodje. I to direktno od MS. 3 meseca golda 9$.
Taman ce da prodje eto i jesenje akcije a i black friday. :smiley:

1 Like

Ako uspes preko sajta javi. Ja sam sve zivo pokusao i nisam uspeo. PayPal ne prodje kao ni Visa Intesina.

Probacu tek veceras kad dodjem sa posla ne mogu pre. Sad se nadam da cu uspeti :grin:

A meni prolazi visa i na sajtu i na konzoli. Da li moze biti do adrese ili drzave koja je stavljena?

Pa ne znam, ako postavim npr drzavu neku u USA, ne mogu preko Vise da uplatim, baca mi gresku redovno. Valjda zato sto je kartica iz Srbije? Isto tako verujem da ni PalaPay ( :smiley: ) ne prolazi, jer je vezan za istu karticu. :confused:

Probaj preko konzole. Mnogo bolje prolazi, mada ne ma pravila…

Nemam je :smiley: Hteo sam samo da probam Sea of Thieves :slight_smile:

Uzmi onda neki code i redeemuj. Ovde imaš za $2.59 mesec dana Xbox Game Pass:

1 Like

Otvorio sam drugaru @ivan71 pre mesec dana i poceli su sad da naplacuju 5% taksu.