[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Probao. Nece ni PP ni Intezina kartica da prodje. Bas sam se smorio.

Probaj sa VPN-om.

Probao. Ne pije vodu. Moracu ovo da preskocim dok ne uzmem konzolu pa probam onda. Smor.

Koji si VPN koristio, znam da zeza sa Operinim ugrađenim. Na kojoj zemlji je acc, adresa kartice? Mora da radi, baš pre nedelju-dve sam na Benchmark-u pomogao nekima kojima nisu x360 igre prolazile, rešenje je bilo da preko telefona sa Tunnel Bear VPN-om kupe igre.
Mora neko rešenje i za Game Pass. :thinking:

1 Like

Tunnel Bear za Chrome. Na nalogu je adresa Aljaska dok na kartici unosim moj i na PP-u je moja. Mozda je to problem?

Moguće da je tu problem, meni je i nalog i adresa kartice na adresi sa Aljaske, mada ja plaćam samo karticom, ništa PP-om.
Ako ni to ne pomogne, probaj preko telefona uz pomoć Tunnel Bear-a.

1 Like

Digo sam ruke. Nema leba od ovoga, a mlatim se vec sat vremena i nista. Moguce da sam i ja prilikom pravljenja naloga napravio greske i sad sam ga ujebao skroz.

Prosao si kao i ja pre neki dan. I know that feel bro :slight_smile:

1 Like

Pa da :joy::joy::joy: nego me sad bas mrzi da se natezem i jurim jer verovatno pravim gresku negde. Mozda sutra ako mi bude bilo dosadno.

ni meni ne prolazi nista preko kompa, a preko konzole prolazi sve

Meni pre par nedelja dva koda nisu htela da prođu. Bili su US ali kupljeni van US i jedino su mogli da se redeemuju iz US (ni meni nije bilo jasno kako ali eto, tu sam poruku dobijao sa sajta). Uključio Tunnel Bear na kompu, ulogovao se i redeem prošao. Tunnel Bear ima nekih 500MB free mesečno, tako da je dovoljno za ovakve akcije i radi VPN za ceo kompjuter, ne samo za browser, tako da treba i sa tim probati.

Probacu sutra da se igram malo da vidim mozda uspe da prodje. Imam neki drugi PP koji je od pocetka pravljen za US tako da mozda prodje sa njim.

Probao svasta nesto i nema sanse. Kako ide ovo sa Buy as a gift? Jel ima tu neka caka za aktivaciju ili? Posto ako ne da vidim ako je neko raspolozne kome prolazi kartica ili PP ili nesto da mi uzme a ja mu to uplatim na racun.

Ok, šta hoćeš tačno da kupiš? Mesec dana game passa ili da dobiješ free trial?

Ma da da uzmem ovo sto sad ima kao ponudjeno mesec dana za 2 dolara i da dobijem taj jos jedan mesec free. Trial me ne zanima.

1 Like

Buy as a gift ide po punoj cijeni od 9.99$ za mjesec dana. I inače buy as gift bilo čega ide po punoj cijeni, nikakve akcije ne vrijede.

1 Like

Super onda je sredjeno da cu sve to pouzimati tek u oktobru kad uzmem konzolu.

pise sitnim slovima na kraju, ukoliko imate pretplatu vec akcija nije za vas :frowning:

Evo sada čitam nešto i MS je implemtirao tehnike da VPN sa računara uglavnom ne radi, nego mora sa konzole da se uradi redeem ili obavi plaćanje.

1 Like

Hvala im i na toliko. :slight_smile:

1 Like