[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Napravi US account i dobar si. Izaberi samo državu koja nema takse prodaju (Alaska, Delaware, Montana, New Hampshire ili Oregon).

Nece mi praviti problem posle ako budem igrao neku EU igru preko golda?

Da li je Oregon uveo porez? Jer meni stoji odavno porez i juce mi je skinuo 63$ za igru. Ako neko zna nek javi da menjam drzavu :slight_smile:

Oregon je 0% tax state. Medjutim, gradovi i okruzi u Oregonu imaju pravo da naplacuju svoj PDV.

Da, postoje ‘zamke’. Meni za Aljasku i Anchorage nije još do sada bilo naplaćenih taksi. Ne znam da li je za Aljasku slično kao za Oregon što se tiče gradova i okruga, ali radi posao.

Hvala. Do sada mi nije naplacivao porez ali eto juce iz nekog razloga mi je skinulo. Pa nista, onda cu promeniti.

Juce sam preorderovao NBA 2k19, Oregon (97502 cini mi se)… Bilo je tax free.

2 Likes

Delaware je sigurna opcija.

Očigledno je Oregon City uveo porez jer su mi naplatili. Ako je neko raspoložen, nek mi napise neke podatke gde se ne naplaćuje porez.

Kao sto rekoh, Delaware, evo ti Wilmington, pa ubodi bilo koju adresu :slight_smile:

1 Like

Aljaska?!

Hvala vam na odgovorima ljudi, Delaware it is. :smiley:

Sve veće kupovine obavljam tamo. Christiana Mall, pola čuke od kuće, isplati se

Forza Horizon 4 je sada u Game Pass servisu (ako ste na Novom Zelandu) lol. Stiže u naše regione za koji sat!

1 Like

Koga ne mrzi da se zeza sa regionima, ode u podešavanja, odabere region novi Zeland i restartuje konzolu. I može da igra :smiley:

1 Like

Game pass 3 meseca je 15 usd, pa kome treba… :slight_smile:

1 Like

Wohoo!

2 Likes

Mahinalno sam stavio Standard edition. Vec je skoro gotov, a vidim da mogu da instaliram i Ultimate edition. Pa cisto ko nije krenuo da skida da zna da moze i njega.

Daju i Ultimate Edition uz Game Pass? Siguran? Prosto mi neverovatno zvuči.

Stoji mi install. I ja sam se sokirao