[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Ma nema sanse da daju ultimate mozda neki bug, inace kako uopste vidite instal, menjate zemlju ili sta?

Kod mene jos nema igre, koristim US akaunt

Kod mene pise da ce moci u 6 ujutro. Isto US nalog.

Game Pass Trial~

Ubacio sam nov billing adress (podaci pokupljeni sa neta, Onehunga - New Zealand ) na svoj MS profil na kom mi je linkovan paypal (sa regularnom adresom) +
promenio sam region na kompu (imam samo PC, zelim ovaj pass zbog Play Anywhere) na New Zealand + stavio sam New Zealand sa VPN Tunnel Bear-om

I dalje odbija payment metod. Jel neko zna resenje?

Promenio region, da se skine igra do sutra, posle cu vratiti na US

Daj link, gde ima pass za 15 usd ?

1 Like

Ja sam isto izabrao standardnu ediciju, nisam ni pokusao ultimate.

Ne znam ni koji mi je region na konzoli, palim je samo da bih gledao fudbal :slight_smile:

Xbox Store US

Ne moze Ultimate ni Deluxe, pogledao sam ja sta nude. Samo normal edition je free.

shameless bump! :blush: stvarno mi je potrebna pomoc sto pre

Son je pisao pre par dana o tome da ne prolaze vise placanja sa nasim karticama.

Ko je son? Da li to sigurno tako, i ako jeste ima li neke alternative? :confused: nov sam u ovome

Ubaci platnu karticu i/ili paypal na sajtu a onda probaj da uzmeš pass preko konzole, meni još samo tako prolazi.

Ako nisi nikad koristio Game pass do sad imaš opciju da kupiš trial 1 month kod za neka 2-3$ na cdkeys, g2a i sl. pa da redeemuješ preko sajta, redeem prolazi još uvijek bez problema.

Vidjeh gamepass za oko 3usd na cdkeys, jedan mesec.
Ali pise za xbox one.
Da li on radi za pc?

@Son_of_a_gun
Nemam konzolu nazalost. Znam za tu 1 month stvar i zvuci dobro, samo kad bi uspelo. A i voleo bih da sa sigurnoscu znam da li cu moci da koristim uslugu i nakon sto prodje tih mesec dana.

@fostes
Neke igre imaju Play Anywhere feature, sto znaci da moze i na windows 10

Pa onda kupuj kodove i redeemuj na sajtu, to ti je jedina opcija.

spisak play anywhere

Ima i forze sad gledam na windows store i pise included with game pass

FH4 nema

1 Like