[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

E onda nemoj više. Ako si kupovao baš Ultimate vjerovatno ti neće raditi kao ni meni.

Ne razumem zasto se ne stakuje. Ja sam uzeo 2 meseca za 2 dolara promociju i sad mi je sa ovim kodom lagano dodao jos 3 meseca tamo do kraja januara 2020. godine

Ne stakuju se ovi od tri mjeseca sa cdkeysa, u principu se kodovi stakuju naravno.

Znaci ipak mogu preko PC da se aktiviraju bez problema?

Trebalo bi da si ok onda. Ali ti odluči.

da li ja mogu kao novi korisnik da uzmem ovaj promo 2$ za dva meseca, ubacio sam 10$ kao gift card na akaunt i nesto ne uspevam

Probaj preko konzole, tako svi uzimamo.

pa preko konzole i probam da uzmem, ali kada sam ubacio gift code kao nacin placanja pita me kako cu platiti ostatak i ponovo trazi da stavim nacin placanja, ne razumem

Moraš da imaš i drugo sredstvo plaćanja iako nećeš njim platiti.

Uveži neku karticu ili paypal pa probaj ponovo. Preko konzole.

Znaci moram ubaciti jos 20$ gifta :grinning:

Ma jok, uradi kako sam ti gore napisao.

Thanks, probacu sutra sad me mrzi

Radi preko konzole, redeemovao 3 meseca kod bez ikakvih vpn-ova. Samo sto ranije nisam kupovao ove 3 meseca sa cd keys.

1 Like

Produžio još 3 mjeseca,sad sam do aprila 2021 miran :slight_smile:

1 Like
2 Likes

Isto.

Ajde, ajde, skupite hrabrosti. Horor igre su najstrasnije u pocetku, posle se nekako naviknes na strah.

Reci to fatal frame-u :joy:

Uuu najs, skisam noćas :smiley:

Ljudi, meni je ova akcija 2$ za 2 meseca GPUa najnormalnije prosla, sa karticom na kojoj mi je 400 dinara bilo, a da dodam na to da sam pre toga uzeo onu akciju za 1$ 1 mesec GPUa, kad ste svi i radili onu kompinaciju sa Xbox Live-om.
Upalih konzolu, videh da ne moze Apex bez Live-a (kao sto moze na PS4 bez PS+), ponudi mi Xbox tu akciju i u dva koraka je uzeh, bez problema…