Najbolja igra generacije

Kao što naslov kaže najbolja igra generacije po vama i razlog zašto je baš ta

Witcher 3. Ne znam dal ima razlog da pisem zasto. :smiley:

2 Likes

Zestoko se dvoumim izmedju Witcher 3 ili RDR2 :roll_eyes:

Batman Arkham knight, meni je ova igrica bog naspram bilo koje ostale, 4 put sam je najmanje prešao. Pored ove bilo je i ostalih koje su mi dobre, witcher 3, God of war, the walking dead s4. Vjerovatno ima još koje su mi bile dobre, ali trenutno mi ne padaju na pamet, ako se sjetim dodat ću.

1 Like

Ko ovde moze da da samo jedan odgovor, svaka čast. :slightly_smiling_face:

Meni lično: Fallout 4, Battlefield 1, Watch Dogs 2 i TLOU II… najbolje uspomene. Najvise sati u BF4 ali to je CrossGen.

1 Like

Kao što Alex kaže, preteško za 1. igru. samo.

Meni single player:

  1. The Witcher 3
  2. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  3. Monster Hunter:World + Iceborne
  4. God of War
  5. The Last of Us 1(iako izašla na ps3 i igrao sam je na ps3, prešao sam je i na PS4 i remek delo je)

To mi je verovatno top 5 single player uz još more drugih kvalitetnih.
Iz ove perspektive ovo je verovatno najbolja generacija do sada, samo smo mi postali bezobrazni previše.

Od Multiplayer:

  1. Battlefield 4(najbolja MP igra ikada, Zavod najbolja mapa na svetu u svim igrama zajedno)
  2. Halo MCC
  3. Halo 5
  4. Gears 4
  5. Opet Monster Hunter World+Iceborne zbog coop
  6. Battlefield 1
  7. Plants vs. Zombies Garden Warfare(iako je bila i na 360
  8. Titanfall 1(ista priča kao PvZ)

itd…

3 Likes

Pa samo za jednu nemoguce se odluciti ali ajde odprilike nekih moj Top Ten bi bio : Uncahrted 4 + LL , GoW , Marvel’s Spider-Man , Batman Arkham Knight , Witcher 3 , Star Wars Jedi : Fallen Order , Shadow of Tomb Raider , Horizon Zero Dawn , Mass Effect Andromeda, Ratchet & Clank, AC Origins , naravno GTA V (ako se to racuna u ovu generaciju), pomenuo bi jos i Infamous Second Son koji me je fino zabavio kao i AC Unity (koji je na neki nacin poslednji pravi AC naslov , odnosno poslednji AC naslov starog kova), MGS V mislim da je mogla da bude genijalna igra samo da je dovrsena kako treba i da nije bilo onog kretenskog ponavljanja misija (mada bese i to je cross gen kao i GTA V).
Inace nisam jos odigrao Ghost of Tsushima a za tu igru ostavio bi eventualno jedno upraznjeno mesto u Top 10, mislim da bi mogla da uleti tu , takodje nisam jos odigrao recimo Control, DMC V , Ace Combat 7 a to su isto igre od kojih ajde da kazem imam neka ajde da kazem visoka ocekivanja , recimo Days Gone sam nabavio pre dosta vremena ali nikako da ga zapocnem (sve nesto otezem) ono deluje mi malo razvuceno previse za moj ukus mada ko zna mozda mi se svidi , recimo ni AC Odyssey nisam odigrao (da li cu u nekom momentu ne znam jos uvek) pa mozda mi se i ta igra svidi uprkos grindui smaranju sa bezbroj side misija, ono akcenat je na MOZDA.

Generalno go bi odprilike najbolje za ovu generaciju sto se mene tice, sad remastere i sportske simulacije nisam svrstao u konkurenciju.
Eto njih cu u neki posebni kos , sto se tice sportskih simulacija/voznji najvise vremena na ovoj generaciji proveo sam uz Gran Turismo Sport , Fifa 18 (posebno World Cup mod) i NBA 2K20 , to su top 3 simulacije ove generacije za mene , nisam jos igrao recimo UFC, probacu mozda UFC 3 ili UFC 4 pa videcemo kako ce se pokazati.
Sto se tice remastera vala bilo ih je i previse verovatno , mada meni su dobro dosli neki remasteri PS3 ekskluziva koje nisam nikad imao prilike da odigrao, recimo GoW 3 mi je brutalno dobra igra, medju top par igara ikad , Uncharted : Nathan Drake collection mi je suvo zlato , a Mafia 1 ne sumnjam da ce mi se svideti.

Kao neko ko je ceo zivot uzivao u fantasy rpg igrama u bilo kojoj izvedbi, sa bilo kojom ocenom bila dobra ili losa, ja nijednu igru tog tipa nisam pokrenuo nit imam zelju nakon sto sam odigrao Witcher 3.

Jednostavno nema dalje. Najbolja igra generacije i jedna od najboljih igara koje sam u zivotu odigrao a igrackog iskustva merenog u godinama imam vise nego sto barem 20% clanova imaju godina zivota.

Hvala CDPR sto je napravio ultimativni fantasy rpg kojeg tesko da ce iko svrgnuti s trona sem njih samih.

2 Likes

Ma nema price o witcheru. Igra me naterala da kupujem knjige. Znaci nema dalje.
Nisam spomenuo mp igru a to bi mi bila Dragon Ball FighterZ. Kao fan fightera ovo mi je najkompletniji fighter koji sam igrao. I ako su serveri prosek, online mecevi su uvek punog intenziteta, zabave i neizvesnosti. A to je sve ono sto bi trebalo da poseduje neka online igra.

Kao takav ljubitelj fantasy rpg, jel si igrao botw?

Profo, pa ne top 5 ps4 ekskluziva :joy:

2 Likes

Zar se uopste postavlja pitanje ? RDR 2 bez ikakvog razmisljanja. A za prethodnu generaciju prvi deo je najbolja igra. Jbg sta da se radi kad je RS tata svog zanata i ubedljivo najbolji studio. Posle ovoga gta igre pa onda sve ostalo.

MP :

Battlefield 1
Apex Legends
Cod MW 2019
PUBG
Destiny 1 i 2

1 Like

Naravno. I igra je vrhunska. Ali trazilo se da kazem koja mi je najbolja igra generacije i to je deffo witcher 3. Mislim mogu da navedem jos 10 igara. Trazila se jedna. :grin:

1 Like

Zato te i pitam. Da vidim koja ti je bolja.
Jer su obe 11/10.

Nabavi Wii U i odigraj. On je verovatno dzave u Spaniji. Prodaces ga za iste pare.

I ja sam odigrao na wiiU (hvala @Stevvva). Briljantna igretina koja je ogromna ali meni je pri kraju vec doslo do burnouta. Mislim da je stvarno dovoljno samo odigrati to sto igra od tebe trazi ali to bio blasphemy za Zeldu. Ali moram da priznam da mi je pri kraju vec bilo dosta.

Meni je PUBG igra generacije, unijela je nešto novo na posrnulo polje gaminga, a naročito zbog odlične zezancije sa ekipom odavde sa foruma.

3 Likes

Bez trunke razmišljanja pišem TITANFALL 2. Najbolja SP kampanja na ovoj generaciji, a o MP delu neću da trošim reči.
Jedan potpun proizvod, savršeni i SP i MP.
Takođe, PUBG je visoko plasiran. Nešto skroz novo je stiglo sa tom igrom. Teško da će se u skorije vreme pojaviti igra koja ima ovako “jaku atmosferu”.

6 Likes

Ajde sada lepo banuj samoga sebe😉

2 Likes