Najbolje što ste odigrali i zašto!

Aj nemoj da mi ubijas volju I zelju!!! Izaci ce :relaxed:

I ja sam Bojanče bio oduševljen kad sam pustio na svom drugaru jasperu što mi prodao PekiŠa. To je bilo štogod! (Što bi rekao ninja. Gari! I to ne znam šta znači,al zvuči simpatično).
Biće drugi deo.
Eh zašto nisam rockstar,da izbacim RDR i GTA i da živim na Kubi,kao lord od Velsa…

1 Like

The Witcher 3 svi koji su igrali znaju zasto :smiley:

1 Like

Crash Bandicoot-fenomenalna igra koju sam igrao kao klinac na PS1. To je mozda i igra koja je obelezila moje detinstvo. Nisam ni znao za postojanje drugih igara sem te…sate i sate sam proveo igrajuci ovo i prelazeci iste misije po 100i put. Nisam imao memorijsku, pa sam bio primoran da iz cuga predjem igru :laughing:
Call of Duty: Modernwarfare 2-Moja prva originalna igra. Presao sam je uzduz i popreko na PC-u. Inace obozavam ceo MW serijal, i verujem da cu ga preci jos bezbroj puta pogotovo ako izadje remaster.
TES Serijal-Ovo je po meni najbolji RPG serijal ikada napravljen, i verujem da mu ravnom nece biti.

1 Like

Šta je ovo? Ne radi dupli Like…

My man! +1

The Elder Scrolls, vecini poznato samo kao Skyrim :laughing:

Ja sam tek sad uklavirio sta si ti hteo da napises…:laughing: treba mi sna definitivno

I to kome govoriš… Srami se Markec i marš na spavanje! ahahahah

1 Like

1 Like

Pa kud nadjose Geralta iz witchera 2 za taj meme?! Ko da imamo manjak slika muzevnog W3 Geralta. Kakav nepotreban fail.

Ja na taj meme gledam kao na sarkazam :smiley: Jer Witcher 2 je nemoguće poredit sa TESV, a Witcher 3 svako živ poredi sa 5g starijim TESV. Ironija, u najboljem… ahaha

@Akiris, morao sam, sorry :stuck_out_tongue:

Oblivion, witcher 3, commandos 2, robin hood.
Oblivion, ogroman, sve misije su bile odlicne, oruzje, oklopi… Witcher 3, mislim da nema potrebe to da objasnjavam… Commandos 2, misije, ekipa likova… Robin hood, ne znam zasto, ali je igra koja mi nije dosadila sve ove godine i koju i dalje obozavam da prelazim…

Kingdom Hearts serijal definitivno, jedva cekam da izadje 3 deo da se i to odigra! Postoji jos par jako dobrih stvari koje sam odigrao ali ova mi je definitivno najbolja.

Za sada, po meni najbolja igrica koju sam ikada odigrao je definitivno Last of us. Sto zbog price, sto zbog gameplay-a i same napetosti kroz celu igru. 10/10 i to je to.

Zbog gameplaya 10/10? Brate… :slight_smile:
Ne bih opet da potezem tlou raspracu, meni je ta igra u top 5 ili 10 sigurno, ali gameplay bas :confused:

Pazi to je moje licno misljenje, ne kazem da nema glicheva kada Ellie sama odseta i navuce 10 zombija i slicno. :smiley: Ali pored same igrice i price covek cak i ne obrati paznju na te “sitne greske” tako da ostajem pri tome.

Kad kazem gameplay mislim na mehaniku igre, u ovom slucaju na pucanje.

Ellie ne može navuć nikoga, jer je AI ne registruje uopšte. Done and tested.

1 Like

Poginuo sam barem 5 puta od nje, da li sam ja poleteo za njom ili koji je drugi faktor u pitanju sada se nisam bavio time.

Vjerovatno si nagazio na nešto na podu, grančicu ili otpad. Trebaš imat dobre sluške da i primjetiš kad nagazi na nešto :slight_smile:

1 Like

Sluske su obavezne za takve igre… Zvuk je bar 30-40% igre… Tako da na sluske ne treba da se stedi :smiley:

1 Like