Najbolji naslovi za 2018?

Pocela je 2018. godina i zeleo bih da svako ko hoce napise Top 4 naslova koja izlaze ove godine, tjs neki vasi predlozi za igru, cisto eto, da vidim sta ko voli pa mozda i poslusam nekoga pa kupim…:grinning:
Moj izbor:
Red Dead Redemption 2 - definitivno broj 1
Far Cry 5 - nema potrebe reci nista osim:
jos 1000 sati zabave
Monster Hunter - mislim da vredi probati definitivno
Battlefield - Ea je najavio nesto za 2018 tako da sta god da izadje mislim da ce biti odlicno
Way Out - Ovo neka bude eto neka 5. igra koju bih ja probao, privlaci me ideja igre i sve to, mada videcemo kad je puste u prodaju…
To je to, ko zeli neka pise…

  • Red Dead Redemption 2
  • Spider-Man
  • Shadow Of The Colossus Remake
  • Detroit: Become Human
  • God Of War
  • Days Gone
  • Biomutant (ovo cenim da ce biti sleeper hit)
  • Ni No Kuni 2
  • Darksiders III
  • Ghost of Tsushima (mada cisto sumnjam da ce izaci ove godine)
3 Likes

Red Dead Redemption 2
Last of Us 2
Days Gone
God of War
Hitman World Of Assassination Season 2 (bar se proculo da izlazi ove godine. :smiley:

Zar nisu rekli da nece vise biti Hitman igara ?

Ja bas suprotno procitah… Sta je istina ne znam.

Najveći fokus trenutno je na Tennis, ali svakako tu se čeka na Far Cry 5 , RDR2, The Crew 2 itd…

Mnjeh.

PS4 - God of War, Detroit, Spiderman, SoC remaster,

PSVR - Moss, Wipeout VR, Ace Combat 7 VR

Switch - Novi Yoshi i Kirby (ali i ovo sto sam propustio do sada)

Multiplatforme - RDR 2, Ni no Kuni 2, Anthem, Metro

Mozda iznenade jos neke od velikih najava sa ranijim izlaskom, mada ne verujem…

a FIFA 19? :smiley:

1 Like

Heh da. A i World Cup DLC za 18.

Al bojim se da je sudbina Fife kao i Diabla - ni jedna igra nije vredna propustanja svih ostalih.

1 Like

Kao sto mnogi vec rekose :slight_smile:
RDR 2
FAR CRY 5
Crew 2
Biomutant

i nekako izgleda da su svi zaboravili ovo cudo . Ocekujem da ovo bude hit i to mega.

PS. Mastam o Witcheru 4 :blush:

Strava ce biti Anthem, Bioware pravi RPG-jeve po mom ukusu.

Zaboravio sam Biomutanta, svaka cast sto si se setio.

RDR 2
Spiderman
The Last of Us 2
Days Gone
God of War
A way out
Death Stranding
World of Warcraft Battle for Azeroth aaa

Vec vidim kako pljuste pare iz novcanika

Sto bih volio da vidim neki novi Batman Arkham…

1 Like

Witcher 4 ili ako ništa drugo bar neka ekspanzija za 3. :smiley: W4 neće pre 2020-2022 godine, po meni…
Metro i Anthem su definitivno igre koje obećavaju u 2018-toj godini. Da ne govorim zbog čega svi čekaju Anthem informacije…
A way out me je oduševio na E3. Hitman sezona 2. Darksiders III, dosta očekujem od ovog naslova. BF 2018, da vidimo gde će sledeće da ratujemo :smiley:

Ove godine kao i svake ću naravno igrati samo cs i pubg (pubg tek od prošle), jedino što me interesuje ove godine jeste Halo 6 i NBA2k19 i eventualno tloe2

Tesko da ce nova Witcher igra skoro izaci, a tesko da ce 2020-2022.

Tek oni trebaju Cyberpunk 2077 da izdaju ( a to traje vec neko vreme) tako da on Witchera nema nista u skorije vreme.

Nikad ne reci nikad. Witcher je zlatna koka. ne bi me cudilo da se potajno radi na novom nastavku.

Plus dodaj jos da se pravi Netflix serija koja ako bude dobro uradjena (a verujem da hoce), namamice mnogo vise ljudi na igre, pa bi tu novi nastavak lego ko budali samar.

Inace kao ljubitelj open world RPG-jeva jos od malih nogu, sve sto je bilo open world a bilo je RPG se igralo. I sad sam skontao da posle witchera, nisam nijednu open world rpg igru igrao, jer prosto znam da ne moze dostici kvalitet trojke. Cak iako mi se bude igralo, igracu opet witchera, igrao sam na pc-ju, eto meni trophy hunta za ps4, samo se bojim ucitavanja, jer ako bduem igrao opet cu igrati na Death March a tu se gine samo tako. Na pc-ju sa kombinacijom SSD-a ucitavanje je trajalo svega par sekundi kad umres. Na konzolama ako nisu popravili, traje duze ako je verovati ljudima sa foruma koji su igrali igru na konzolama.

Zar nije receno da nece vise biti Witcher nastavaka nakon 3-ke?

Nece biti price sa Geralt-om to su rekli da su zavrsili.

Verovato ovo sto budem napisao deluje bas glupo nekima ali meni Witcher 3 nije neka BOOM igrica da bih se ja odusevio, ukusi se razlikuju naravno, medjutim ja obozavam open world igrice ali brate sto je mene witcher smorio vec posle 4-5h igranja, nesto me ne privlaci da je nastavim, eno stoji mi ne igram je i sve kao trazim neki izgovor da nemam vremena, pitanje je da li cu je uopste nastaviti…mene su GTA V i Far Cry 3 mnogo vise odusevili i prelazio sam ih sa uzivanje a kod Witchera sam nekako totalno ravnodusan…