Najbolji naslovi za 2018?

Eh sad , Star Trek je lektira za sve ljubitelje SF zanra , sad neko da kaze da je ljubitelj ljubitelj SF zanra a ne voli Star Trek je isto kao da kaze da voli Hip Hop a ne voli Run DMC, Public Enemy Wu Tang Clan, Ice Tija ili Tupaka ili da voli rock i metal muziku a ne voli Metaliku ili AC DC.

Mass Effect je na neki nacin isto “kopija” Star Treka, odnosno jos od prve Mass Effect igre trudili su se da naprave nesto najpribliznije Star Treku u svetu gejminga.

Obozavam Hip Hop, ali ne volim Ice T…now what? :joy:

Pa jesi li siguran da volis pravi Hip Hop ? :slight_smile:

Nazalost danas se svakojako djubre ubraja pod tu kategoriju i to najcesce ga ubrajaju oni koji nemaju pojma o tom zanru , tipa razni Drejkovi, Lil’ovi, feminizirani likovi, Rijane, Adrijane i slicni.

Sad doduse ne mora svako ko voli Hip Hop da voli ili da slusa Ice Tija , ali svakako postuje njegov rad, ni ja recimo nisam slusao mnogo neke legendarne izvodjace ili bendove ali sam oduvek cenio njihov rad i to sto su ostavili iza sebe.

Meni su najbolji novopeceni reperi hipster pogledali straight outta compton i misle da su baje i da znaju materiju.

Kad je akiris nosio N.W.A majicu 1995.godine kupljenu u Posejdonu (matoriji forumasi novosadjani znaju) svi su ga pitali a sto nisi kupio Offspring? I onda kad posle vise od 20 godina neke krene da mi soli pamet, zlo mi bude.

Ne slusam vise tu muziku, ali se obradujem kad cujem neku numeru iz tog doba i lupi me nistalgija odmah. A sad kad vidim wiz khalifu, drejka i ostale papazjanije, povraca mi se.

Sorry za off.

1 Like

Trebao su uzeti Offspring, realno. :slight_smile:

To je vec stvar ukusa. Milioni mislie isto kao i ja. Da je Star Trek svemirska sapunica. Leteca Kasandra i nista vise.
To je po meni sramota za SF. Ali opet to je stvar ukusa. Meni je Hip Hop blagi uzas i kada bih birao izmedju Hip Hopa i bilo ali bilo cega drugog biram drugo. Mi volimo Miru Skoric :wink:
Ali koliko bi svet bio grozan da svi volimo iste filmove, muziku…