NBA LIVE 18 Reveal Trailer - The One

Igra li iko ovo pored nba 2k

WNBA u NBA live

bzv :confused:

cover

Cover610

To i mene zanima…

Izasao Demo za XO/PS4

Gameplay

The One Mode

Probao demo. Ugasio ga posle dva kosa. :grin:

2 Likes

Dosta :smiley:

Ma nba od 2k je igretina naspram livea.

Je li prati neko kakav fail sa mikrotransakcijama su napravili indijanci iz 2K? Citam I ne vjerujem.koja gramzivost.

Edit: ups, pogresan NBA :smiley:

FIFA na racun mikrotransakcija ubire skoro milijardu dolara godisnje, a u novoj verziji nisu promenili cak ni menije.

Ajde da ja napišem jednu kraču recenziju nakon skoro mesec dana igranja igre…

Kao prvo, kupio sam je za božićnu rasprodaju za 9.99 što je presmešna cena. Drugar je za NBA i FIFA bundle dao 32, što je takođe super…

Reših eto pošto je prejeftina daću joj šansu, i još pride nagovorim druga da i on kupi.

Ajde prvo da krenemo od loših strana (ono što sam ja zapazio)
Nema online friendly (kao što je fifi) da izazoveš nekoga iz friend liste već moraš da radiš gimnastiku tako što uđete oboje u lobby i u isto vreme pritisne search, pa šta bog da… Nema mnogo igrača, pa u 9 od 10 slučajeva upali.
Druga stvar, kao što sam već rekao je malo igrača… Dešava se da nekada ne možete da nađete protivnika za online.
Treće što bih zamerio, pa nema jbg… Najviše su me ove dve stvari iznervirale, ako se nečega setim, ja ću dodati…

Da kažemo koju dobru:
Solidna grafika i sama fizika igre
Ima dosta kul modova, ultimate team kao u fifi, karijera, itd. Manje više kao i svaki drugi.
Dobro je odrađeno da je teže da nesmotreno izađeš u aut u nekim težim situacijama
Na početku igre možeš da preko mobilne aplikacije skeniraš prednjom kamerom svoj lik i koristiš ga za igranje karijere. Veoma lepo je i dobro urađeno (bar sam ja bio zadovoljan svojim likom)

To je to manje ili više… Ne mogu sada nešto posebno nečega da se setim, ali mislim da za ove pare koliko košta, a to je 30 dolara, vredi da mu se da šansa… Komentari su pozivni za igru, a kako glavni konkurent 2K sve više ljuti svoje igrače, tu bi mogao EA da ubere svoju šansu i vrati se na stare staze…

Ako neko želi da kupi ili već ima, slobodno se javite da odigramo neku tekmu, vi koji se razmišljate, nemate šta da izgubite, nećete zažaliti sa kupovinom… Mada iskreno mislim da od 19-ke kreće prava borba između 2K i EA u vezi NBA