NBA mudrolije

Ne znam koliko ko ovde prati NBA, ali zadnjih dana se povela zanimljiva diskusija nakon sto je Lebron izjavio kako misli da je najbolji kosarkas svih vremena.
Valjda ohrabren ESPN popunjivacima mediijskog prostora koji svaki njegov potez slave kao drugi silazak Hrista, covjek u svojoj emisiji/serijalu izjavi kako misli da ga je pobjeda protiv GSW u finalu nacinila GOAT-om.

Na njegovu zalost, svi zivi su ga toliko pokopali, pocev od tih ESPN popunjivaca prostora, pa preko bivsih kosarkasa, pa do cak I drugihaktivnih igraca I radnika u klubovima. Toliko su se smijali da je covjek objavio da nece razgovarati sa novinarima neko vrijeme.
Naravno, meni srce kao Rusija, vidim da ipak narod nije poludio kako mi se u jednom momentu cinilo.

In other news, James Harden nastavlja da obesmisljava brojke u NBA, covjek je u zadnjih 15 meceva na prosjeku od 40.5 poena, uz pokoji triple double u ovom periodu.
Takodje, Luka Doncic nastavlja da terorise NBA. Kapa dole majstore. Steta sto on I Jokara nikada nece igrati za istu reprezentaciju. Mozda mi I nekada osvojimo Sloveniju, ali Jokara ne igra za reprezentaciju.

3 Likes