NBA mudrolije

Procitao na mozzartu i telegrafu :rofl:

Ima i NBA servis u Telenor paketima kome je bas zapelo da pratiā€¦

Nije navodno nego jeste.

A Å”to mrzite Arenu, Arena ima već LÅ  i LE, ABA, SK ima Euroligu gdje pogledam Final Four eventualno i formulu koju sam prestao gledati kad se Schumacher penzionisao.

Osim toga, možda i onaj globetrotter cirkus postane iole gledljiv kad ga budu prenosili Edin i Kole.

1 Like

Ne verujem da je iko mrzi, nego svi koji smo na SBB kablovskom operateru ostajemo uskraćeni za sve to Å”to si naveo

Plus su im ocajni komentatori a i slika mi deluje losije nego SK.

@Son_of_a_gun F1 je na SK, valjda ce i ostati jer pratim, a ok to si i napisao sad vidim.

Čekaj, vi ne možete joÅ” uvijek uzeti oba paketa? Ja kući imam 6 Arena i 10 Sport klub kanala a realno sve Å”to gledam od sporta moglo bi stati na jedan.

@gospodin_covek Arena ima dobre komentatore za koŔarku, mnogo bolje od onih pajaca sa SK, ostale sportove ne pratim toliko pa ne znam zaista.

1 Like

I dalje ne možemo

1 Like

Ja imam samo Arene i bar kod mene nije moguce uzeti oba paketa, tako da mi je odlicno to sto dolazi NBA na Arenu, Edin i Kole su doktori za kosarku.

To je ono najgore, retko ko daje oba paketa.

Oftopik, ali 90% domaćih komentatora iritiraju. Jako je malo onih koje mogu da sluÅ”am, ja to reÅ”avam strimovima gde dobijam profesionalce koji znaju da im je zadatak da prenos učine atraktivnijim.
NaŔi uglavnom učine da prenos bude gori zbog njihovog komentara.

Ja sam jednu knock out fazu Lige sampiona gledao na mute zbog Ace Stojanovica. Kakav neprofesionalizam sacuvaj Boze.

2 Likes

Scena sa utakmice Barselona - Liverpul:
Na tribini vidimo igrača koji je igrao desnog beka Barselone, ne mogu sad da se setim imenaā€¦

Hahahahahaha nista od produzetaka, kakav kos Kavaija , znaci ovo je definitivno kos sezone (mozda i decenije) , brate koliko se setala po obrucu i koliko se lopta neckala dal da udje ili da ne udje, oce kaki nece kaki , lopta je maltene setala po obrucu citavu vecnost dok se nije usetala unutra, neverovatno, ovo tesko da smo i u nekom filmu videli , ne verujem ni da bi Spajk Li ili neki reziser cuven po sportskim dramama uspeo da izrezira ovako nesto.

Alal vera Kavaiju Lendardu , zaista epski ;)

kawhy not :smiley:

1 Like

I to da uz tako ā€œlosā€ procenat i uzetih 40 suteva, opet on potegne i to tako tezak sut, preko Embida, koji je dao sve od sebe da ga izblokiraā€¦
Covek se manje oznojio nego kad ja odem do prodavnice :joy:

6 Likes

Po meni RJ Beret je mnogo bolji pik i po svojim karakteristikama se mnogo bolje uklapa u ovaj moderan stil igre,

Prvi pik ce biti Zion, prije svega zato sto kod ga uzme imace ogroman priliv novca od prodaje karata, lokalnih reklama, prodaje dresovaā€¦ odlican prospekt koji je sve bolje citao igru u toku sezone na Duke univerzitetu, pored toga fizicki je dominantan I za NBA pojmove.

Ja Morant ce vjerovatno biti drugi pik zato sto Memphis hoce da se rjesi Conley-a, ovako ce ga ostaviti do februara kada bude trade deadline, do tada ce biti mentor Morantu.

RJ Barret je odlican strelac, veoma raznovrstan I bez savjesti. Cucnuce New Yorku kao budali samar.

Lakersi prosli odlicno, sa predvidjenim 11. pikom dosli na 4. poziciju, a kleti Phoenix I Cleveland popili prvi samar prekrojenog formata drafta. Ne mogu reci da mi je krivo, sta su ove dve fransize upropastile igraca I karijera, zasluzili su da ih ugase na pet godina.

Draft je poprilicno plitak, ova trojica koju sam nabrojao su najbolji prospekti na draftu, eventualno izleti neko iznenadjenje ali ta iznenadjenja su obicno all-round igraci koji sve rade dobro, ali nemaju elitnu NBA vjestinu pa samim time nisu na radaru timova.

Sledeca sezona ce biti odlicna, KD ce da ode iz GSW, napokon cu moci sa uzivanjem da gledam kako Curry I Klay nanose, a I liva ce biti puno ravnomjernija.

1 Like

Da , mnogi ga porede sa Larijem Dzonsonom ali generalno vreme takvih igraca je proslo , nekada se igralo dosta tvrdje i bilo je pozeljno da igraci budu sto veci i sto tezi , danas je trend potpuno suprotan, danas vise nisu pozeljni ni teski centri a kamoli bekovi , danas su u modi i centri od 210-215 od 90 kila koji lete po terenu, skacu ko kenguri, mogu da umu loptu i povedu napad , mogu da sutiraju za 3 i razvlace protivnicku odbranuā€¦itd , a teski centri se mogu videti jedino jos u kosarkaskim muzejima.
Uostalom i neki centri koji su prirodni teskasi kao recimo Mark Gasol, Nurkic ili Dramond su skinuli bas dosta kilograma u poslednje vreme , bas iz tog razloga kako bi bili sto pokretljiviji i sto se bolje prilagodili zahtevima modernog stila igre.

Tako da generalno tesko da nekom treba bek od 120+ kila jer on ono je u vakumu , ostali spoljni igraci su mnogo laksi i brzi od njega a opet za centra nema visinu.