NBA mudrolije

Teško da ću baš pratiti ali bodriti svakako pre svih Bogdanovića pa onda Jokica. Naravno i Bjelicu. I to pre svega jer se klinac loži na NBA i Lenard a, pa čisto kontru da mu udarim :smiley:

4 Likes

Bullsi su sklopili dobru petorku konacno. :eyes:

Inace sam ove godine prilicno ravnodusan prema ostalim ekipama. Cujem Zion se opet povredio, tako da taj neki hajp oko njega odavno opao. Netsi izgubili Irvinga, LA staracki dom… :sweat_smile: mnogo cudno. Jedino dobro sto opet moze opusteno 5 timova ili vise da osvoji titulu.

@ninja ti pitas a ne dajes svoje vidjenje. Aj da cujemo.

1 Like

Ja znam koga necu pratiti. :roll_eyes:

Sto se tice favorita - mozda Bruklin. Bilo bi prilicno cool da jaka “crnacka” ekipa osvoji prvi put sampionat.

Inace - ne mogu bas svi da izigravaju antivakcinasko ludilo kao Novak Djokovic.

Lejkersi takodje.

1 Like

Malopre sam pogledao retrospektive mečeva od sinoć (predsezona, jel), i nešto razmišljam. Upravo mi se Bullsi čine kao ekipa koja je tokom pauze napravila najbolji posao.
GSW mi takođe obećava i kontam da se Bjelica baš dobro uklopio u ekipu.
LAL jedino ako svi budu zdravi može do drugog kola plej ofa.
Milvoki će opet daleko dogurati, a Portland dobrano potonuti.
Dalas ima odličnu ekipu, pa eto iznenađenja u najavi.
Feniks - mislim da ne mogu ponoviti uspeh od lane, a isto mislim i za Atlantu.
Denver - nikakav šoping nisu odradili letos, pa jedino na krilima Jokića da opet odu dalje u plej of.

Uglavnom, videćemo, za par dana kreće…

2 Likes

Aj da ponovo docekamo ovako nesto :sweat_smile:

Drugo vreme, drugačija košarka. Možda je i nostalgija ali 90te u NBA ce se teško ponoviti (kao i u fudbalu) . Kosarka sa puno kontakta, za tehničku si morao udariti nekoga dobrano, jake odbrane sa rukom na protivnickom igraču… Mislim da je ipak nostalgija😃

4 Likes

Nije samo nostalgija. Kada vidim ovu danasnju “kosarku” pogotovo NBA odmah se setim zasto ga i ne gledam vise. Odbrana ne postoji, pola igraca su baletani, da ne nosi kosarkaski dres u zivotu ne bi rekao da je NBA igrac, tekma sve vise lici na all star utakmicu gde padne 250+ koseva. Sam tok igre je drugaciji, mnogo vise sutiraju trojke, mnogo je meksa igra, bukvalno postaje odbojka, igra bez kontakta. Sistematski su ubili igru sa raznim pravilima da bi poentiranje olaksali jer niko ne zeli da gleda defanzivnu kosarku, vec je masi maloumnika koji idu na te utakmice bitan show program.

1 Like

Zasto svaka tema mora da ide ovako … svaka svaka :joy:

2 Likes

Mene zanima kako će ove sezone izgledati Njujork Niksi.

nostalgija i zelja da gledam pravu kosarku, a ne ovo sto danas nazivaju NBA ligom. :joy:

Kakav cirkus. Izvinte sto vam rusim sneska.

1 kolo playoffa and out

Nekada je tu bio čuveni Patrick Ewing, Jeremy Lin je pre desetak godina bio u strašnoj formi, ako se ne varam.

Kemba je velik znak pitanja. Imam utisak da žele da baziraju igru na njemu, ali mislim da je dosta “potrošen”, odnosno sklon povredama. Ciljaju da se dočepaju play off-a, ali im neće biti lako. 7. ili 8. na istoku, u najboljem slučaju.

1 Like

lets go Knicks! :joy:

image

3 Likes

koji bre Kemba, mislim dobar je igrac ali proslo je njegovo. Vise ce Evan Fournier da znaci Knicksima. Upgrade je u odnosu na proslu sezonu ali na Istoku ima boljih ekipa, realno.
Da me ne shvatis pogresno, ovo pricam kao Knicks fan. Spike lee i ja , prvi red, a Mason, Oakley, Starks, McDaniel on court :raised_hands:

Slažem se da je Kembino vreme prošlo. Medjutim, on je jedino “veliko” ime. Zato verujem da su njega planirali da nosi igru.

Ja sam veliki navijač Seltiksa, još od 80ih. (Tad smo počeli da pratimo NBA)

Kad smo kod NBA lige :smiley:

1 Like

I ja sam navijač Njujork Niksa.

Haha, “I’m China Klay”… :smiley: