Ne radi vremenska prognoza u FSD-u 3

Izaberi bre nesto sa spiska :), nisam zapamtio, kada zavrsis registraciju apikey stigne na mail.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

:slight_smile: probao, pre neki dan, otkucao, i cim mu to unesem, on kaze nepostojeci key?

Negde si napravio gresku ili pri pravljenu accounta ili kucanju moj radi provereno sinoc.

Sajt je malo izmenjen, stavite web aplikacije kao pa izmislite link itd.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Moguce…probacu ponovo…hvala!

Kao dev pravi account za neku web aplikaciju, api-key je free ima na vise mesta, moze preko googla da se nadje

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Thnx

Napisah na Xperia Zedu

I kod mene neće, isto napiše da je key netacan ili neispravan, kucao sam triputa i proveravao i opet nece.

Strasno, ne radi vremenska prognoza… Prosto, nemam reci za tako strasnu situaciju… Bolje da nema struje, nego da ne radi vremenska prognoza… :stuck_out_tongue: :smiley:

evo linka ka vremenskoj prognozi ko hoce moze da napravi account :
World Weather Online - Developer Weather API

Hoce li se ikada rjesiti ovaj, pa mogu reci najveci problem u novijoj istoriji??? :smiley:

mislim stvarno, pogledas kroz prozor, ko bre gleda vreme na konzoli, to sokocalo sluzi za igre, pa zato sad i failuje XBOX ONE hehehehhe

Znam da je off, ali mi bre mnogo smjesno :slight_smile:

Retko kada sam koristio tu vremensku prognozu u FSD-u. To mi je totalno nebitno. Ionako svaki dan je neka kisa, padaju macke sa neba, tako da otprilike znam sta da obucem kada krenem u grad. :wink:

ovo je pravljeno za gamere koji igraju 24h u mracnom podrumu, pa nikad i ne znaju kako je napolje :smiley:

neki ljudi vole da im sve radi na konzoli pa i vremenska prognoza dao sam nov link kao poslednji post da vide da ne otvaraju nove teme i ostalo a vi ste se dopisivali, na PM nastavite ili uzmite tel u ruke :slight_smile:

resenje post #29 http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7247-ne-radi-vremenska-prognoza-u-fsd-u-3-a-2.html#post138069

Jaooooooooooo… Da li je moguce, pa sada ne mozete da upalite konzolu posto vam ne radi vremenska prognoza? Vi ste gori od Karleuse, ona je deci u domu poklonila karte za svoj koncert… Ali ovo stvavicno iskustvo oko vremenska prognoze je pobedilo i njenu glupost…

Nemoj tako Milane,to sto je ona poklonila karte uopste nije glupo cak sta vise je i dobro za tu decu…Da odu na koncert i da se uvere da postoji jos veca tragedija na ovome svetu od njihovog ,nazalost, tuznog zivota…

https://mega.co.nz/#!cJdHyKqK!bFeMOAAZHcMF8gZBLDwr40j9xcQ-XNxVOccpDwOLSMA

Raspakuj i prekopiraj preko default.xex (rev 483) koji se nalazi u FSD direktorijumu, mada nebi bilo lose da se uradi bekap za svaki slucaj (bekap originalnog default.xex), restart konzole, ne traba nikakav apikey samo kucajte naziv grada i search. gotovo za manje od minut.

I registracija je gotova za minutu dvije, a s apikey radi normalno!
Mene ne zanima bas vremenska prognoza ali je lijepo to vidjeti na konzoli da radi a ne kad sve stoji N/A !

Moze pomoc?

1 Like